D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Meunier na szpice, kiedyś bodajże 4 bramki w jednym meczu strzelił, więc ciekawa opcja
3
Kazek podsumowal Ronaldo, chociaż jeden mądry.
2
Idźcie z tym Lo Celso, biega jak wóz z węglem...
0
Lo Celso do zmiany i to już, cykajaca bomba...
0
Rok temu o Salahu nikt nie mówił, był "średnim" piłkarzem a wcześniej niewypałem w Chelsea. Ludzie spokojnie Dembele ma 20 lat, to dopiero początek kariery jego. Ma jeszcze kupę czasu, niech go omijają kontuzje i się rozkręci, bo skilla ma, pokazywał to w Borussii i reprezentacji.
4
Ja również, nie ma innego piłkarza, którego bym tak nie lubił, a te karne i bramki na pustaka tylko mi ciśnienie podnoszą.
51
Niech oni odpadają z tej LM, ile można słuchac o tym wielkim Ronaldo, jak odpadna skończy się ta szopka...
6
Wolski orgazm, jakby Cristiano z przewtotki z połowy boiska strzelił...
3
xDDDDDDD
Powrót Króla będzie!
0
Jaki on ambitny
1
Bije brawo rodakowi, to się szanuje!
Brawo Podsiadło.
0
Typowy Neymar bez Messiego, po co podawać, lepiej samemu wszystko...
0
Oj jak przykro CR11
2
Myślałem, że będzie rykoszet i strzeli gola
1
Już zapomniałem jaki on jest wkurzajacy...
0
Isco ma kapitalna technikę, top5 to na pewno.
26
Dawid Podsiadło : Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?
19
Thiago Silva znowu obsrał zbroje i dlatego siedzi na ławce?
5
Mój też był, ma siano w głowie, irytuje zachowaniem, ale umiejętności piłkarskie ma kosmiczne.
"Nienawidzimy Cię tak bardzo, bo tak bardzo Cię kochalismy"
0
Zapomniałeś o: M A S Z Y N A!
0
Otarli się o podium.
2
Zależy jaki wyniki będzie Real - PSG, bo jak po 30 minutach będzie 3:0 dla Realu po 3 bramkach Ronaldo (po spalonym, rykoszet i z karnego), to nie wytrzymam i przełącze na Porto.
17
Neymar jest piłkarsko lepszym piłkarzem, ma wszystko. Ronaldo zostały już tylko bramki, w innych aspektach nie istnieje.
0
Też jestem takiego zdania, i jestem za PSG. Real jest zawsze groźny, tym bardziej że już im LM została i wszystkie siły tam rzucą. Lepiej jakby odpadli w 1/8 i do końca sezonu o nic nie grali. A PSG zawsze można w Finale ograć i utrzeć nosa Neymarowi. :D
4
Dzisiaj rozdarte serca, bo z jednej strony Real z Ronaldo, który po przegranym dwumeczu pożegna się, że Złotą Piłką, bo im dłużej Real będzie grał, to większa szansa, że na jakimś farcie mogą 3 LM wygrać, a z drugiej PSG z Neymarem, który odszedł Z Barcelony żeby wygrać LM i ZP, fajnie jakby mu Real utarl nosa i jego marzenia szybko zakończył.
Mecz z typu:"Najlepiej jakby obie drużyny przegrały".
0
Szybko się zaczęło :D
2
A co miał klasyfikację medalowa po swojemu napisać? :D
24
Dziwne, ale jak do Ciebie by zadzwonił Real i oferował wielką kasę, sławę i resztę pierdół a Barca nie byłaby Tobą zainteresowana, to co byś zrobił? Odrzucił ofertę? I nadal grał w jakiejś Termalice?
Pewnie jakby Real i Barca złożyła oferte, to by poszedł za głosem serca, ale jak tylko Real, no to wybrał by karierę, bo o to w życiu chodzi, żeby zrobić coś wielkiego, a Real na pewno by mu pomógł.
Chociaż prawdę powiedział, a nie później gadanie, że zawsze marzył tu grać a wcześniej mówił co innego.
13
Messi, Neymar, De Bruyne, Salah, Kane.
19
O jprdl co za kupon:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN