0

Meunier na szpice, kiedyś bodajże 4 bramki w jednym meczu strzelił, więc ciekawa opcja

3

Kazek podsumowal Ronaldo, chociaż jeden mądry.

2

Idźcie z tym Lo Celso, biega jak wóz z węglem...

0

Lo Celso do zmiany i to już, cykajaca bomba...

0

Rok temu o Salahu nikt nie mówił, był "średnim" piłkarzem a wcześniej niewypałem w Chelsea. Ludzie spokojnie Dembele ma 20 lat, to dopiero początek kariery jego. Ma jeszcze kupę czasu, niech go omijają kontuzje i się rozkręci, bo skilla ma, pokazywał to w Borussii i reprezentacji.

4

Ja również, nie ma innego piłkarza, którego bym tak nie lubił, a te karne i bramki na pustaka tylko mi ciśnienie podnoszą.

51

Niech oni odpadają z tej LM, ile można słuchac o tym wielkim Ronaldo, jak odpadna skończy się ta szopka...

6

Wolski orgazm, jakby Cristiano z przewtotki z połowy boiska strzelił...

3

xDDDDDDD
Powrót Króla będzie!

0

Jaki on ambitny

1

Bije brawo rodakowi, to się szanuje!

Brawo Podsiadło.

0

Typowy Neymar bez Messiego, po co podawać, lepiej samemu wszystko...

0

Oj jak przykro CR11

2

Myślałem, że będzie rykoszet i strzeli gola

1

Już zapomniałem jaki on jest wkurzajacy...

0

Isco ma kapitalna technikę, top5 to na pewno.

26

Dawid Podsiadło : Jak mam bronić, kiedy ich jest więcej?

19

Thiago Silva znowu obsrał zbroje i dlatego siedzi na ławce?

5

Mój też był, ma siano w głowie, irytuje zachowaniem, ale umiejętności piłkarskie ma kosmiczne.

"Nienawidzimy Cię tak bardzo, bo tak bardzo Cię kochalismy"

0

Zapomniałeś o: M A S Z Y N A!

0

Otarli się o podium.

2

Zależy jaki wyniki będzie Real - PSG, bo jak po 30 minutach będzie 3:0 dla Realu po 3 bramkach Ronaldo (po spalonym, rykoszet i z karnego), to nie wytrzymam i przełącze na Porto.

17

Neymar jest piłkarsko lepszym piłkarzem, ma wszystko. Ronaldo zostały już tylko bramki, w innych aspektach nie istnieje.

0

Też jestem takiego zdania, i jestem za PSG. Real jest zawsze groźny, tym bardziej że już im LM została i wszystkie siły tam rzucą. Lepiej jakby odpadli w 1/8 i do końca sezonu o nic nie grali. A PSG zawsze można w Finale ograć i utrzeć nosa Neymarowi. :D

4

Dzisiaj rozdarte serca, bo z jednej strony Real z Ronaldo, który po przegranym dwumeczu pożegna się, że Złotą Piłką, bo im dłużej Real będzie grał, to większa szansa, że na jakimś farcie mogą 3 LM wygrać, a z drugiej PSG z Neymarem, który odszedł Z Barcelony żeby wygrać LM i ZP, fajnie jakby mu Real utarl nosa i jego marzenia szybko zakończył.

Mecz z typu:"Najlepiej jakby obie drużyny przegrały".

0

Szybko się zaczęło :D

2

A co miał klasyfikację medalowa po swojemu napisać? :D

24

Dziwne, ale jak do Ciebie by zadzwonił Real i oferował wielką kasę, sławę i resztę pierdół a Barca nie byłaby Tobą zainteresowana, to co byś zrobił? Odrzucił ofertę? I nadal grał w jakiejś Termalice?
Pewnie jakby Real i Barca złożyła oferte, to by poszedł za głosem serca, ale jak tylko Real, no to wybrał by karierę, bo o to w życiu chodzi, żeby zrobić coś wielkiego, a Real na pewno by mu pomógł.
Chociaż prawdę powiedział, a nie później gadanie, że zawsze marzył tu grać a wcześniej mówił co innego.

13

Messi, Neymar, De Bruyne, Salah, Kane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?