D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma szans. Arthur przychodzi, Griezmann podobno ma przyjść, kasy brak na niego, bo United mało nie zawoła.
Ale by było świetnie, Pogba, Busi, Coutinho, Rakitic, Arthur, Paulinho i jeszcze Iniesta jak zostanie.
Pozbyć się tych Gomesow i kadra w pomocy piekielnie mocna.
3
Walczyły jak nigdy, przegrały jak zawsze.
Szkoda, była wielka szansa na medal, bo reszta psuła wszystko niesamowicie. Domracheva 3 dobierania na koniec i tak złoto.
0
Eurosport.
2
Ich to można słuchac godzinami. Mistrzowie Olimpijscy w komentowaniu.
8
Ja pierdziele jak ja kocham biathlon, nasze już 2 :D
Oby strzelały dobrze i może być pięknie.
0
No Niemki się przekonały, 13 miejsce i 2 minuty prawie straty, główne faworytki do 1 miejsca.
0
No i po medalu chyba, karna runda przekreśla szansę...
Edit. Chociaż nadal 30 sekund straty, więc będzie ciekawie jeszcze.
1
Sikora świetnie się nadaje na eksperta, dużo wie i ma poczucie humoru, lubię go słuchać.
Wiadomo szansa na medal jest, ale trzeba dobrze strzelać. A to jest loteria.
0
Powinien, bo kiedy ma się ogrywac jak nie teraz? Jest nam potrzebny w formie, a tylko dzięki grze może ją złapać.
2
Mało szans, formy biegowej nie ma, ale przy dobrym strzelaniu i bardzo złym strzelaniu konkurencji może być podium, ale bym się nie nastawial.
6
Chciałbym mieć tak przeplaconego piłkarza, Pogba wchodzi, robi 5 udanych dryblingow, daje 1 kluczowe podanie, wchodzi od 17 minuty i ma najwięcej kontaktów z piłką(zaraz po Maticiu) 44 podania (90%).
Przy tak defensywnej grze Mourinho, to i Messi by był słabszy.
Pewnie trochę jest przeplacony(chociaż przy obecnych cenach pewnie nie). Wolałbym wydać na niego 100mln, niz wydawać 100mln na Gomesa, Paulinho, Denisa, Turana. Mielibyśmy jednego dobrego pomocnika zamiast 4 średnich.
9
Oscar, Lavezzi, Jackson Martinez, Alex Teixeira, Witsel, Gervinho, wszyscy to głośne nazwiska kiedyś w Europie, teraz kto o nich pamięta? Nikt.
Pieniądze może i lepsze, ale nikt po za fanami o Tobie nie wspomina jak wyjeżdżasz do Chin.
Pewnie 99% La Rambli nie pamięta jak oni w piłkę grają.
1
Wydaj na transfery 500mln i graj lage na Lukaku...
Na United nie da się patrzeć, sto razy wolę obejrzeć sobie mecz Eibaru czy Girony, niż ten antyfutbol. 2 drużyna ligi angielskiej...
6
Busquets 128 podań (92%)
Kante 25 podań (83%)
Kante 3 straty
Busquets 0 strat
(Sofascore.com)
Skuteczność podań na poziomie 92% przy 128 podaniach jest słaba a skuteczność 83% przy zaledwie 25 podaniach jest lepsza? Aha.
11
Potrzebujemy Dembele w dobrej formie jak tlenu, niech się zgrywa z zespołem, łapię luz jak w Borussii, oby kontuzje go ominęły już, bo jego umiejętności nam potrzeba. Żeby ktoś oprócz Leo pociągnął ofensywę, bo na obecną chwilę jest średnio że stwarzaniem zagrożenia, brakuje skrzydłowego co wygra pojedynek 1na1 i zrobi przewagę. Trzeba mu teraz dać grać w każdym meczu, bo on musi złapać formę.
8
Do momentu wejścia Gomesa, tracilismy piłki, wszedł Gomes i strat nie było.
Wynik lepszy niż gra, bo tak naprawdę to tylko ta okazja Messiego była dobrą okazją do strzelania gola. Ciężko nam się gra z autobusami, a taktyka 4-4-2 w tym nie pomaga, za dużo w środku pola pomocników od czarnej roboty a za mało od kreacji.
Dużo pracy przed rewanżem, bo jakiś fartowny gol Chelsea i może być nieciekawie, jeśli nie znajdziemy sposobu na autobus, bo wiecznie Messi strzelać i ratować tyłka nie będzie.
1
Trzeba kupic i to najlepiej już na II połowę, Ronaldo, Lewandowskiego, De Bruyne, Salah i jeszcze Ballacka, bo inaczej tego meczu nie wygramy.
9
Paulinho hamulec
9
No to nigdy nie był lepszy.
10
"Batman? Nie. Superman? Nie. Ja z superbohaterów to tylko Andre Gomesa!"
No nic, wejdzie w II połowie i wyjaśni Chelsea. Trzeba The Blues dać trochę nadzieji.
4
Ja bym postawił na Vidala, solidny w ofensywie i w defensywie też coś popracuje, dużo biega, jest szybki, uzupełnia się z Roberto dobrze, jak Sergi nie zdąży wrócić, to Vidal się cofnie i ogarnie w miarę PO a na tej stronie jest największe zagrożenie Chelsea w postaci Edena Hazarda.
Gomes w ofensywie nic nie daje(Messi to nawet nie patrzy w jego kierunku) a w defensywie że swoją zwrotnością i szybkością Hazard wkręci go w murawę.
Paulinho, gdy nie strzela bramek, to jego występy są dyskretne, nie widać go. Podobno dużo biega i odbiera, ale dla mnie to trochę mit, bo Paulinho w tym sezonie ma średnio 1 odbiór na mecz a dla porównania Messi ma średnio: 0.7 odbioru na mecz.
Lepiej jakby wszedł z ławki.
A Dembele, to nadal wielka niewiadoma, na pewno jest najgorszy z nich w pracy defensywnej, jego atutami są umiejętności ofensywne, których jeszcze nie mógł pokazać i raczej nie ryzykowałbym z wystawianiem go na taki mecz, gdzie Chelsea postawi autobus i ciężko mu będzie się rozpędzić + jest kompletnie nie zgrany z drużyną.
Ja wybrałbym Vidala, zobaczymy jaki plan ma Valverde.
30
Będzie nadal ból dupy o skład jaki wystawił Valverde.
3
Ale przecież Stoch wszystko psuje.
1
Ja wiem, ale już im się kończy i będą mogli być.
Edit. Mieli zakaz, bo w umowie z canal+ taki mieli, że jak odejdą to muszą odczekać półroku.
0
Powinien być Cwiakala, Smokowski, Twarowski i Borek. Fajnie się ich słucha.
2
Mnie to rozwala, bo zawsze najwięcej hejtu na ten system jest jak nasi "przegraja" a jak naszemu pomoże w wygranej, to ani słowa.
0
Skok do domu został już.
11
Jak kiedyś skakał taki Mateja z Tajnerem, to co się dziwisz. Oni po 90m skakali, Małysz musiał rekordy walić aby wejść do II serii.
69
Sprzedać Stocha póki coś warty jest.
0
Szaranowicz jaki Janusz xDD