0

Piast - Wisła, co teksty lecą z trybun xDD

0

Teraz dźwięk jest później xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

-Myli się tylko raz?
-Brudasy.

14

To, że Dembele ma wielki potencjał widać praktycznie w każdym kontakcie z piłką, czuję się że jest to piłkarz, który ma papiery na bycie wielkim.

Jego głównym problemem jest głowa, gdy już włączył tryb luz, to wrzucił graczy Girony na karuzele. Presja i oczekiwania są na nim ogromne, dla mnie trochę za duże, bo ludzie zapominają, że on ma dopiero 20 lat! Neymar był starszy gdy przychodził a w 1 sezonie odbijal się od obrońców i nie czarowal tak jak czarowal później.
Ousmane to nasza przyszłość, miał chłopaka pecha, bo nie dość, że ciążyło na nim te 100mln, to jeszcze złapał poważną kontuzje.
Dla mnie, to jest przyszły zdobywca ZP. Złapie pewność siebie zgra się z zespołem i będzie wielki. Jestem tego pewien.

67

Aż strach pomyśleć jaki kisiel w gaciach będą miały drużyny, gdy do tej ofensywnej czwórki dołączy wypoczęty Andre Gomes.

4

Mógł wcześniej pomyśleć i zdjąć koszulkę po 3 bramce, Nie miałby problemu wtedy. Nieźle się uśmiałem na koniec xD

2

Jak Alba walczy o kartkę xDDDDD

1

Messi jak szuka Dembele :)

1

To jest niemożliwe jaki on ma celownik w tej nodze, co strzał to zawsze celny, nawet Messi tak nie strzela celnie.

1

A idźcie z tym Pique, po jakiego grzyba on gra, jak on nie jest na 100% gotowy...

18

Irytuje mnie Cwiakala z tym Dembele, 15 sekund nie minęło a on zaczyna...

0

Studio? Ja częściej reklamy oglądam niż studio.

7

Geniuszu Messiego nie da się przelać na statystyki, to trzeba oglądać a nie liczyć ile ma bramek, bo Messi to nie tylko bramki.

4

"Łatwy strzał z pierwszej piłki? A po co to komu?" - Leo Messi

0

No to nieźle...

1

W Reprezentacji w debiucie dostał.

5

Kurna Gomesa nie ma, zamiast dać mu szansę, bo w końcu musi odpalić, to on dalej na tego Dembele stawia a Portugalski Xavi na trybunach...

0

Benzema xD

5

Benzema to jest jednak Defensywny Napastnik xD

2

Na canal+, to lubię Wolskiego, Pełke, Rosłonia, Rudzkiego, Nahornego. Z Eleven Cwiakala i Swiecicki(jak komentuje włoską ligę) z TVP to tylko Laskowski.

1

bo na 7 to już ten chłopak na zdjęciu wygląda, na 5 nie.

15

Pawła Brożka to jeszcze na świecie nie było, on dopiero teraz jest młodym talentem. Więc nie ma szans.

4

Bierzecie wszystko dosłownie, chodziło mi o to że Mbappe był za młody. A wy jakieś wyliczenia robicie.

1

Edit. Myślałem, że on ma 18 a on już 20. Mój błąd.

17

Mbappe to był jeszcze w kołysce.

2

1.Profesor
2.Berlin
3.Denver

21

No dla nich tak, ale co to obchodzi Atletico ile Chinole muszą zapłacić podatku? Do nich trafia 22mln, dla mnie troche mało jak za piłkarza o dobrej jakości i jeszcze sporym potencjale.
Dziwne, że się zgodzili, ale może coś wiedzą czego my nie wiemy o Belgu.

41

Co to za cena za Carrasco? Przecież 30mln to jakiś żart., aż dziwne że Atletico na to się zgodzilo.

34

Tylko trzeba nazywać się Roberto, bo inni chcą sobie zostawić furtkę do odejścia, taki np. Neymar. To piłkarz ustala klauzule. Roberto jest zakochany w tym klubie i nigdy raczej nie zamierza odejść, bo po co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?