2

To niezły komentarz xD

Jak ja nie lubię jak oni jeżdżą na te mecze, zawsze są problemy z dźwiękiem...

0

Tylko błagam żeby Coutinho nie gral na PS, bo tam połowa jego atutów zabrana.

13

Brak szansy Grimaldo w Barcelonie, to była wielka głupota. Narzekamy na brak wychowanków, ale jak się nie daje szansy takiej perełce, to komu mamy ją dać? Oddać go za 2mln, żeby kupić Digne za 20mln, który jest solidny, ale nic więcej.
Mam nadzieję, że chociaż Cucurella dostanie szansę.

4

Sofascore.com, dla mnie najlepsza.

3

Ja to nie wiem jaki to karny, piłka ani nie leciała w światło bramki ani do żadnego piłkarza Las Palmas, piłka odbija się od słupka i trafia w rękę, 100% przypadku, 0 jakiejkolwiek celowości w tym zagraniu. Żenada ten karny.

3

Jak patrzę na tych dwóch wirtuozow(Paulinho, Vidal), to tęsknię za Gomesem.

0

Z Paulinho,to już horror poziom hard.

0

88 było chyba w 90 minucie... Masakra

2

Nie chce hejtowac Valverde, ale czy on jest poważny? Paulinho tyle meczów ma w nogach, oddycha rękawami a on go wystawia na takie Las Palmas, które w ofensywie nic nie robi a defensywe ma średnią.
Szanuje jego prace, ale nie jest idealny, ma swoje wady i ta strata punktów na jego konto

2

Obecnie ani stylu ani wyników, oby do niedzieli trochę się ogarnęli, bo 2 punkty przewagi mogą się zrobić, to będzie niebezpieczne.

6

Nie widzieliście? Przecież faulowany był Vermaelen.

0

Ciągle jest ta reklama, przed meczem, po meczu, w trakcie.

4

Za to, że piłkę odrzucił chyba.

1

Paulinho dziś bardzo słabo, w sumie to nie tylko dziś, biega jak jakieś ranne zwierzę, jest wszędzie i nigdzie. Plus same głupie decyzję podejmuje.

7

Nie to że się czepiam, ale Paulinho najgorszy na boisku, co kontakt z piłką to strata.

3

Mógł Suarez jeszcze oddać Messiemu.

0

I teraz te myśli w głowie: "Kurła szkoda, że tylko za 2zl."

8

Przy obecnym rynku, to jest promocja. Van Dijk po 70mln, to za takiego Griezmanna 100mln jest promocją.

10

Griezmann strzela na zapas, bo w niedziele swojej przyszłej drużynie strzelać nie będzie.

Miejsca może i nie ma za bardzo, ale 100mln za takiego piłkarza, to promocja. Jeśli jest pomysł gdzieś go wcisnąć, to nie ma co się nawet zastanawiać.

0

Pewnie Coutinho by dostał jakby Suarez nie walnąl hattricka i nie zaliczył 2 asyst. A tak to wybrali najlepszego zawodnika z tego meczu.

0

Rzadko, chyba że obaj by hattricka walneli.

2

Dziwnie się tak cieszyć z bramki Espanyolu xD

0

xDDDDDDDDDDDDDD

21

Stawiaj częściej :)

0

Ooo dziś Ceballos zagra rekordowe minuty, jest progres.

1

Coś dla fanów serialu Dom z Papieru.
Pozdrowienia od Berlina:

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/2037623886266283/

2

Tak, Neymar jest o klasę lepszym zawodnikiem od Argentyńczyka z calym szacunkiem do jego umiejętności.

0

Jak Neymar wyleci na długo, to chyba już dziś można gratulować awansu Realowi. Bez Neymara nie ma szans PSG.

0

Lekko go dotknął a on pretensje o Faul xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?