6

Najlepsze te pierwsze sezony, coś pięknego, za każdym razem śmieszy, ile razy bym nie oglądał. :)

7

Ten Kouyate na ŚO :o

0

Szkoda, że Real nie z City, bo byłyby mecze ciekawsze i chyba Manchester miałby większe szanse, ale i tak się będą męczyć z Juve.

0

No i git! "

73

Leo Messi o oprawie na Camp Nou :
"Dziękuję za pokaz miłości i wsparcie przez cały mecz. Piękna noc! Chodźmy po więcej!"

0

Cierzniakowi.

9

Świetnie, że Dembele strzelił gola i to w takim meczu, nabierze większej pewności i luzu.
Świetny mecz zagrał, nie w ofensywie, ale w pracy defensywnej, ten powrót za Willianem i wslizg był kapitalny.

4

Ale Kante to jest kozak, szkoda że nie powalczylismy o niego, bo kapitalnie by się uzupełnial z Busquetsem.

12

Dla mnie Pique i Umtiti.

6

Wiecie gdzie obejrzeć powtórkę z TVP, bo niestety oglądałem na c+, a podobno niezłe jajca były na TVP.

13

Pique i Umtiti zasłużyli na 10, jak nie za taki mecz, to już nie wiem jak powinni zagrać, chyba strzelić Hattricka z przewtotki z połowy boiska.

0

Conte namawia na transfer Messiego.

0

God Save The King!!!

I love you!

22

xD
Jeździec bez głowy, no tak przypadkiem w tamtym roku miał najwięcej asyst, najwięcej wykreowanych sytuacji, najwięcej udanych dryblingow w Bundeslidze. Zgadzam się, to faktycznie jeździec bez głowy.

0

English Breakfast.

9

Morata był ostatnio cienki jak sznurek od snopowiązałki, nic dziwnego że gra Ziru.

21

Valverde zaskoczył. Oby Dembele pokazał na co go stać, bo potrafi! Vamos Dembouz!

19

Jaka piękna jest teraz gra na czas Sevilli przeciwko Mou. Karma wraca.

2

Pieniądze to nie wszystko, wydali 400mln na ten skład, a ich gra to jakiś żart roku... Sevilla pięknie wyjaśniła Mourinho, piękny wieczór, oby jutro taki sam.

1

Żeby przegrać z Sevilla Montelli, to trzeba się nazywać Mourinho xD

5

I gdzie ta "Potężna" Premier League? Brawo Sevilla!

0

ale to zmarnował Correa...

1

Z Gomesem jest taki problem, że może i ma umiejętności, ale psychiki nie ma, a żeby grać w Barcelonie, trzeba mieć to i to. Presja wielkiego klubu, oczekiwań, go przerosła, później jeszcze doszedł hejt. Było wiele takich przypadków, że w słabszych klubach byli gwiazdami a tylko transfer do większego klubu i - 100 do umiejętności. Tak jak np. z Immobile, w mniejszych klubach tlucze tych bramek jak szalony a w większym klubie, kompletne dno.
W Barcelonie na wielką karierę szans już nie ma, za dużo się na nim czarnych chmur nazbierało, przejście do innego klubu i zmiana otoczenia może mu dobrze zrobić. Może gdzie indziej mi wyjdzie.

1

Ja również nie jestem przekonany, bo jednak liga brazylijska a hiszpańska to spora różnica. Ile to było zawodników z ligi brazylijskiej, którzy mieli zrobić światową karierę a odbili się od poziomu w Europie, daleko nie szukając: Ganso, w Brazylii mówili że talent na poziomie Neymara,obaj byli gwiazdami ligi a trafił do Europy i już tak pięknie nie było.
Zobaczymy co pokażę Arthur, nie widziałem go w akcji, więc dlatego nie jestem przekonany, oby mnie pozytywnie zaskoczył.

2

Willem II, to ile by przegrali z pierwszą drużyną? Aż strach pomyśleć.

0

Faktycznie jak ten Success przytyl, pamiętam go z Granady, to on był dużo mniejszy, teraz strasznie napakowany jak PKS do Lichenia.

1

Skoro tak mówisz, to może spróbuję :D

5

-Dlaczego Malaga gra tak słabo w tym sezonie?
-bo ma laga.

2

Bardzo fajna gra Dembele, mało traci, dużo mu wychodzi, oby tak dalej. :)

0

Jakie to są dzbany... Niech oni spadają!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?