41

Jak nic oni mają jakiś pakt z diabłem na LM, bo to jest niemożliwe co oni robią. Od 3 lat to wygląda tak samo, jakbym powtórki meczów oglądał. Nic wielkiego nie grają, a są skutecznie niesamowicie, co mają okazję, to wykorzystają

A żeby za trudno nie mieli, to przed meczem z nimi 3 ważnych piłkarzy wyleciało a w I połowie kolejnych dwóch... Ciekawe gdzie można wykupić ten pakiet szczęścia?

W Finale pewnie Salah podczas wiązania buta, złamie sobie nogę w 10 miejscach....

3

Statystyki Thiago Alcantary z wczorajszego meczu:
63 podania (93% skuteczności)
2 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
12 długich piłek aż 11! było celnych
1 udany drybling
2 straty
2 odbiory

Wbrew pozorom nie zagrał tak tragicznie jak się mówi, miał oczywiście widoczne błędy, zwłaszcza na początku meczu, ale jak widać liczby wykręcil świetne.
Kocham ocenianie na LA Rambli piłkarza po jednym meczu, w takim razie Messi powinien zostać sprzedany, bo po tym co zagrał z Romą, to jest za słaby na Barcelonę.

0

Lewy pewnie posiłek glutenowy zjadł przed meczem.

21

11

Ta, zieloną od razu...

0

Juskowiak i Szpaku

0

Na TVP lepszy kabaret.

0

Muller drewniana noga.

7

"Real wychodzi ze wszystkim co najlepsze z Benzema na ławce"
To mu akurat wyszło xD

3

Oglądam na TVP, bo jak Real wygra nie daj Boże, to chociaż się posmieje z komentarza w trakcie meczu, bo później do śmiechu mi nie będzie.

6

I jeszcze zdążą puścić 4 minutowe reklamy. Klasa.

0

Ludzie lubią takie historie, jest teraz mocno na topie Salah, wszyscy o nim mówią, więc piłkarze i trenerzy mogą na niego głosować.

0

Jeśli Liverpool wygra LM a MŚ wygrają np. Niemcy, którzy nie mają dobrego indywidualnie gracza, (bo kto ma tam dostać Muller, Werner, Reus?), to Salah może dostać Balona.

0

Firmino > Messi

0

Salah zasługuje na nagrodę za najlepszy progres w Historii. Jeszcze rok temu był z niego jeździec bez głowy co marnowal setkę za setka, a teraz kończy wszystko jak leci. Szacunek Panie Salah!

0

Oni Messiego kupili?

1

Skąd Ty te 0 wziełeś? Strzał Strootmana czy Kolarova w poprzeczkę.

0

Włączył mu się Sterling.

4

Sędzia liniowy xDDD

0

YNWA! Ale to jest piękne :)

2

Całym sercem za Romą, ale to by była piękna historia jakby wygrali LM.

14

To pokazuje, że nadal szkolimy najlepiej na świecie, problemem jest brak szans w 1 drużynie, bo wolimy ściągać jakieś wynalazki typu Gomes i na siłę robić z niego wielkiego piłkarza, niż dać szansę takiemu np. Samperowi, który od dawna się wyróżniał w Barcy B, a szansy nigdy nie dostał. A wypożyczanie piłkarza, który jest szkolny pod naszą grę, do drużyn typu Granada, która w tamtym sezonie nie potrafiła wymienić 3 podań z z rzędu, mija się z celem.

Oby to się zmieniło, bo już mnie irytuje ten brak wychowanków i ściąganie graczy za 100mln+ albo jakiegoś szrotu. Nie taką Barcelonę pokochałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Spójrz na wynik meczu, więcej nie trzeba dodawać. Nie ma sensu oceniać jego występu, jak cała Sevilla grała tragicznie a my wczoraj weszliśmy na kosmiczny poziom.

7

Uwielbiam hymn Juve,ale dziś Forza Napoli!

0

bo grałby z Sevillą.

1

Mój ulubiony piłkarz - człowiek odchodzi, łzy w oczach. Masakra,niby radość z Pucharu, ale i wielki smutek ;(

0

Nie odchodz!

5

Wyszli napakowani jak kabanosy. Oby nie włączyli trybu oszczędnego w II połowie.

0

Nie pamiętam kiedy tak dobrze mi się oglądało Barcelonę. Brawo Valverde!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?