D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cały Denis, przeszedł 3 i przewrócił się o własne nogi...
0
To już NHL czy może NBA?
1
Spokojnie Levante spuchnie
0
Będzie 10?
5
-"Obejrzymy dziś genialny mecz, Valverde genialny taktyk, lyknie te Levante"
-"Spokojnie, zaraz się rozkręci"
0
Mina szybkość i zwrotnośc słonia...
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Mina to mi przypomina Czyhrynskiego...
1
A Mina to gdzie on biega? xD
3
xDDDDD.
1
I Bartra za Mine.
12
Suarez to jest śmieszny, wszystko robi źle, kopie się po czole, nic mu nie wychodzi a najwięcej pretensji do takiego Dembele, za to że śmie w ogóle piłkę dotknąć... Dziwnie dziś gwiazdorzy bez Leo.
0
I kozak plan. Szanuję.
0
Kucharczyk też mnie irytuje, podobny typ co Suarez.
7
Suarez to najlepszy napastnik jakiego mogliśmy mieć, ale on mnie tak strasznie irytuje z zachowaniem, że wolałbym mieć gorszego napastnika, niż się co mecz wku*wiać na jego zachowanie, nienawidzę takiego pajacowania.
3
Żona zadzwoniła, że dzieci poszły spać do sąsiadów i siedzi sama w domu
0
To jest kozak!
0
Niczego w tym roku nie wygramy z taką grą... Trzeba zmienić trenera, aby uratować ten sezon jeszcze.
0
Messi wskakuj w te swoje Ufo i ratuj to.
2
Nie wiem o co wam chodzi, gramy świetnie, prowadzimy 2:0, na złe koszulki patrzycie...
1
Świetny obrońca, ale te kontuzje, to jakaś masakra.
3
I tak długo grał...
1
xD.
0
Angulo w tamtej rundzie by strzelił...
25
Wszyscy inni napastnicy grają sezon życia a i tak wygrywa Messi, ktory typowym napastnikiem nie jest od dawna F E N O M E N
4
Mina go połamał...
7
Impet Łajski
28
Trochę podobne do naszych z 2013r.
0
Valeri
3
Nie strzeli hattricka z przewrotki z połowy boiska, więc za co ma być?