8

Ty się tak nie ciesz, bo idziesz Out!

0

Jest gdzieś w TV?

0

Mars!
PS. Ile ty masz lat? 12? :D

3

Prawda jest taka, że oczywiście szkoda jest Glika, ale z drugiej strony to wielka szansa dla Bednarka, jakby Kamil był zdrowy, to raczej murawy w Rosji by nie zobaczył, a tak prawdopodobnie zagra w każdym meczu, to kawał doświadczenia do zebrania i pokazania się z jak najlepszej strony, bo chłopak ma umiejętności, ten turniej może być dla niego trampolina do wielkiej kariery.
Podobno sytuacja jak z Umtitim na Euro 2016, jechal jako rezerwowy, kontuzje sprawiły, że dostał szansę w 1 składzie i pokazał się z genialnej strony i był pewnie najlepszym obrońcą.

Pożyjemy zobaczymy, ale bardzo liczę na Bednarka, bo potencjał ma.

5

Skończ z tą bukmacherka, Ty karierę zrobisz w kabarecie.

0

Milik forma mundialowa.

5

I po 3 punktach....

0

Myślę, że to nawet 3 skład.

1

2 ładne akcje, po których padły bramki, w obronie laga i do przodu, reszta akcji to kopanina taka.

0

I babcie ma z Norwegii, a ojciec kiedyś mieszkał w Islandii.

33

Glik niby kontuzja, a tu reklama jakiejś blachy i podbija piłkę jak głupi, czyli udaje kontuzje?

0

Gra obronna do poprawy, jak dzieci we mgle, Pazdan to wszystko na pałe wybija, aby dalej.

7

Boruc by to wyjął.

9

Jakby mecz był na stadionie Rayo Vallecano, to byś wyszedł na balkon i wszystko widział.

12

Jazda z Kurłami!

2

Ronaldo posmarowal...

0

Ta, ciekawe kto mu miejsce zrobi dla piłkarza spoza UE. Chyba Coutinho.

0

No i to się szanuje, a nie jak Kucharczyk, że jest zmęczony, bo musi co 3 dni grać.

0

Czyli szansa dla Arthura jest? Bo chyba miał w razie kontuzji wyskoczyć do składu?

0

No jasne, że tak. Glik robi atmosferę, a spokojnie Cionek, Pazdan i Bednarek te 2 mecze zagrają, Kamiński i tak murawy pewnie nie zobaczy nawet.

0

Może ma taki potencjał jak Paweł Brożek i wiek nie ma znaczenia? :D

0

Ciekawe jakby odszedł do Chin co by zrobili, bo licencji na Chińską ligę nie mają.

1

Robią w końcu porządki w tym klubie, fajnie widzieć swoich idoli z powrotem w klubie, oby spisywali się na swoich nowych stanowiskach tak samo dobrze jak na boisku :)

12

Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.

1

Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)

0

W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzięki ;).

0

O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?

1

Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?