D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ty się tak nie ciesz, bo idziesz Out!
0
Jest gdzieś w TV?
0
Mars!
PS. Ile ty masz lat? 12? :D
3
Prawda jest taka, że oczywiście szkoda jest Glika, ale z drugiej strony to wielka szansa dla Bednarka, jakby Kamil był zdrowy, to raczej murawy w Rosji by nie zobaczył, a tak prawdopodobnie zagra w każdym meczu, to kawał doświadczenia do zebrania i pokazania się z jak najlepszej strony, bo chłopak ma umiejętności, ten turniej może być dla niego trampolina do wielkiej kariery.
Podobno sytuacja jak z Umtitim na Euro 2016, jechal jako rezerwowy, kontuzje sprawiły, że dostał szansę w 1 składzie i pokazał się z genialnej strony i był pewnie najlepszym obrońcą.
Pożyjemy zobaczymy, ale bardzo liczę na Bednarka, bo potencjał ma.
5
Skończ z tą bukmacherka, Ty karierę zrobisz w kabarecie.
0
Milik forma mundialowa.
5
I po 3 punktach....
0
Myślę, że to nawet 3 skład.
1
2 ładne akcje, po których padły bramki, w obronie laga i do przodu, reszta akcji to kopanina taka.
0
I babcie ma z Norwegii, a ojciec kiedyś mieszkał w Islandii.
33
Glik niby kontuzja, a tu reklama jakiejś blachy i podbija piłkę jak głupi, czyli udaje kontuzje?
0
Gra obronna do poprawy, jak dzieci we mgle, Pazdan to wszystko na pałe wybija, aby dalej.
7
Boruc by to wyjął.
9
Jakby mecz był na stadionie Rayo Vallecano, to byś wyszedł na balkon i wszystko widział.
12
Jazda z Kurłami!
2
Ronaldo posmarowal...
0
Ta, ciekawe kto mu miejsce zrobi dla piłkarza spoza UE. Chyba Coutinho.
0
No i to się szanuje, a nie jak Kucharczyk, że jest zmęczony, bo musi co 3 dni grać.
0
Czyli szansa dla Arthura jest? Bo chyba miał w razie kontuzji wyskoczyć do składu?
0
No jasne, że tak. Glik robi atmosferę, a spokojnie Cionek, Pazdan i Bednarek te 2 mecze zagrają, Kamiński i tak murawy pewnie nie zobaczy nawet.
0
Może ma taki potencjał jak Paweł Brożek i wiek nie ma znaczenia? :D
0
Ciekawe jakby odszedł do Chin co by zrobili, bo licencji na Chińską ligę nie mają.
1
Robią w końcu porządki w tym klubie, fajnie widzieć swoich idoli z powrotem w klubie, oby spisywali się na swoich nowych stanowiskach tak samo dobrze jak na boisku :)
12
Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.
1
Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)
0
W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki ;).
0
O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?
1
Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.