3

I tak długo grał...

1

xD.

0

Angulo w tamtej rundzie by strzelił...

25

Wszyscy inni napastnicy grają sezon życia a i tak wygrywa Messi, ktory typowym napastnikiem nie jest od dawna F E N O M E N

4

Mina go połamał...

7

Impet Łajski

28

Trochę podobne do naszych z 2013r.

0

Valeri

3

Nie strzeli hattricka z przewrotki z połowy boiska, więc za co ma być?

75

"Gra u boku takich crackow jak... Paulinho" xD

5

Następnym razem kup dużą pake i przerzuć chipsy do mniejszych.

0

To kogo na jego miejsce, podawaj nazwiska. Ja wolę żeby młody zbierał doświadczenie.

41

Bednarek ostatnio gra regularnie i zbiera dobre noty, to kogo miał powołać jak nie młodego? Żewłakowa?

0

https://www1.gomovies.sc

I wrzucasz napisy, z tych stron co ViscaBarca podał.

4

No te rotacje to tak średnio, bo zamiast dać minuty np. Paco, wpuścił Suareza, który jedynie co zrobił, to tracił piłki.

0

No to chyba Turan nie kupią xD
Wróci po wypożyczeniu i oddamy go za darmo.

29

"Bóg jest wszędzie"

2

Orgazm w każdym meczu

0

Na Sofascore.com jest jako asysta.

29

Deulofeu to by w tej akcji więzadła w dwóch kolanach zerwał.

12

To teraz w nagrodę ławka w 2 następnych spotkaniach.

2

Wypożyczyć go do Levante!

Co za kretyn to wymyślił xD

31

Szczęki aż w piwnicy szukałem, co ten Rakitic :o

4

Sansone, co za lis pola karnego xD

2

Jeszcze Ter Stegen wejdzie. Tak będzie.

7

Bramka kolejki?

0

Zamiast się cieszyć, to łzy w oczach, bo za rok drugi z braci Messiego odejdzie.
Ale będzie tego brakować...

5

1

Co za Janusz z tego prezydenta xDD

3

xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?