D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I tak długo grał...
1
xD.
0
Angulo w tamtej rundzie by strzelił...
25
Wszyscy inni napastnicy grają sezon życia a i tak wygrywa Messi, ktory typowym napastnikiem nie jest od dawna F E N O M E N
4
Mina go połamał...
7
Impet Łajski
28
Trochę podobne do naszych z 2013r.
0
Valeri
3
Nie strzeli hattricka z przewrotki z połowy boiska, więc za co ma być?
75
"Gra u boku takich crackow jak... Paulinho" xD
5
Następnym razem kup dużą pake i przerzuć chipsy do mniejszych.
0
To kogo na jego miejsce, podawaj nazwiska. Ja wolę żeby młody zbierał doświadczenie.
41
Bednarek ostatnio gra regularnie i zbiera dobre noty, to kogo miał powołać jak nie młodego? Żewłakowa?
0
https://www1.gomovies.sc
I wrzucasz napisy, z tych stron co ViscaBarca podał.
4
No te rotacje to tak średnio, bo zamiast dać minuty np. Paco, wpuścił Suareza, który jedynie co zrobił, to tracił piłki.
0
No to chyba Turan nie kupią xD
Wróci po wypożyczeniu i oddamy go za darmo.
29
"Bóg jest wszędzie"
2
Orgazm w każdym meczu
0
Na Sofascore.com jest jako asysta.
29
Deulofeu to by w tej akcji więzadła w dwóch kolanach zerwał.
12
To teraz w nagrodę ławka w 2 następnych spotkaniach.
2
Wypożyczyć go do Levante!
Co za kretyn to wymyślił xD
31
Szczęki aż w piwnicy szukałem, co ten Rakitic :o
4
Sansone, co za lis pola karnego xD
2
Jeszcze Ter Stegen wejdzie. Tak będzie.
7
Bramka kolejki?
0
Zamiast się cieszyć, to łzy w oczach, bo za rok drugi z braci Messiego odejdzie.
Ale będzie tego brakować...
5
"Jaki ojciec, taki syn."
https://zapodaj.net/99b775c8685a8.jpg.html
1
Co za Janusz z tego prezydenta xDD
3
xD