D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Salah vs Messi, między nimi się to rozegra. Stawiam na Leo, ma więcej meczów do rozegrania, no i to Messi.
45
Też uważacie, że Denis trochę za wcześnie wszedł, myślę że mógł 5 minut później, lepiej by się rozgrzał i w ogóle...
0
Ciekawe ile zapłacili Suarezowi, za sabotaż naszej gry.
0
Suarez xDD
Jakby 2 lewe nogi dziś założył...
8
Semedo kolejny świetny mecz! :)
17
Kurła jasnowidz ze mnie, przed chwilą napisałem, że pewnie i tak wejdą Alba z Iniesta i faktycznie tak będzie :D
19
Wejdzie Alba i jeszcze pewnie Iniesta xD
19
Suarez co kontakt to strata...
2
Ten bramkarz to też wyższa szkoła ręcznika.
0
"Messi bez formy" xDD
5
Coutinho powinien strzelać, przecież on by z każdego strzelił bramkę, a nie tylko 1 na 2 próby...
0
Nie no, aż tak źle to nie jest.
3
Sterling to wykonczenie ma na poziomie Seweryna Kiełpina...
1
Będzie się działo we wtorek w rewanżu, Guardiola nie odpuści. Oby mu się udało to odrobić.
3
Brawo City! :)
25
Teraz to sobie możesz gadać, do meczu z Liverpoolem każdy się City zachwycał, przyszedł słabszy mecz i już grają słabo...
W Barcelonie też Guardiola miał takie wpadki, np. Porażka z Interem w LM 3:1. U nas też nie był perfekcyjny.
2
Poślizgniecie to błąd piłkarza, więc karny być powinien.
1
No to Sandro Ramirez, strzelił nam 2 bramki i przegraliśmy mistrza, bo ta wpadka z Malaga zaważyła na Mistrzostwie.
Mówienie, że ktoś jest słaby, albo dobry, bo strzelił / nie strzelił jakiejś drużynie jest bezsensu.
Dybala jest za mocno hejtowany, ale też nie jest tak dobry jak kreują go media. Ma jeszcze czas aby przeskoczyć na wyższy poziom, ale to już nie w Juve, takie moje zdanie.
4
Takashi Inui też nam strzelił 2 bramki.
Dybala jest dobry, ale jest wielu lepszych od niego i raczej na ZP nie ma szans, chyba że przejdzie do takiego Realu i przeskoczy poziom obecny poziom jak to zrobił w tym sezonie Salah. W Juve chyba tego kroku nie zrobi.
5
Skąd wy bierzecie liczbę strat Messiego? Na Sofascore.com i Whoscored.com jest napisane 7 strat. Inne strony jakoś inaczej liczą? Może wliczając w strate niecelne podanie?
0
Don Balon, czyli Prima Aprilis całym rokiem.
1
Klopp ma patent na City Guardioli, w lidze wygrali z nimi jako jedyni, a w 1 meczu mimo, że przegrali 0:4, to przez większość meczu byli lepsi. Guardiola nie wyciągnął wniosków.
2
Laskowski na TVP, dla mnie lepszego komentatora nie ma, wybór prosty.
19
Takiego się nie spodziewałem. Valverde zaskoczył.
2
Lucyfer, strasznie mnie wciągnął, 2 i pół sezonu w 2 dni.
58
Ten Dissblaster jest śmieszny, wybiera komentarze i się z nich śmieje, a sam na lajwach zachowuje się jak typowy Janusz, wyzywa każdego piłkarza Barcelony a potem wchodzi tu i się śmieje... Pytam się z czego? Z tego, że jest hipoktyta? Czemu jemu wolno gadać straszne głupoty podczas meczu, a innym nie wolno? Pan jutuber, może dać upust emocji a inni nie? Proponuję, żeby w następnych odcinkach dodał swoje zachowanie, jak wyzywa Neymara od ku*w itd. nie jest lepszy od tych ludzi z których się śmieje...
0
Strzel z przewtotki nie traf na pustaka, Ronaldo czy to ty?
0
Jeśli chodzi o strzelanie bramek, to Ronaldo jest kosmita i jest na półce razem z Messim, czysto piłkarsko Messi jest na innej półce, ale tak jak Ronaldo piłka szuka w polu karnym, to nikogo tak nie szuka.
31
Juve nie gra źle, po prostu Real to doświadczona i wypracowania drużyna, która wykorzystuje wszystkie najmniejsze błędy. Nadal jestem zdania, że tylko my ich możemy pokonać, bo potrafimy z nimi grać i mamy Messiego, który potrafi wygrać mecz, gdzie niekoniecznie jesteśmy drużyną lepszą.
Jak awansujemy i Real również, to chce ich w półfinale, bo w dwumeczu łatwiej ich pokonać, niż w 1 meczu, gdzie liczy się dyspozycja dnia.
0
Ja bym Handanovicia wywalił i zaoszczędzil sporo coinsow, bo bramkarze w tej grze to straszne ręczniki i Szczęsny broni (przynajmniej u mnie) lepiej nie Słoweniec.