D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. Teraz każde zwycięstwo 3 bramki promuje Juve.
0
Juve.
46
Spokojnie, w II połowie Ronaldo walnie hattricka z przewrotki z połowy boiska, robiąc przy okazji 3 salta.
To będzie dopełnieniem tego jakże udanego tygodnia.
0
Co w tym trudnego? Przegrali 3:0, to potrzebuję 3:0 do dogrywki. A każde zwycięstwo 3 bramki, oprócz 3:0 daje im bezpośredni awans.
0
Nie. Niestety.
34
A masz w wersji demo?
13
Bo to nie jest zwykła porażka, mając 4:1 i przegrać ze sredniakiem z całym szacunkiem do Romy, to jest kompromitacja. Wyciągną wnioski bla, bla, bla. A co rok to samo, wielki wpie*dol w LM. Tym razem Jeszcze gorszy, bo to była "tylko" 4 drużyna ligi włoskiej.
17
Rok frajerstwa. Można odpaść z LM, ale nie w takim stylu. Ten ćwierćfinał mnie złamał w środku, boli gorzej niż te 0:7 z Bayernem.
14
Ja, pragnę obejrzeć ten nudny futbol przy którym można usnąć. Roberto na skrzydle, Dembele na ławce, moje mokre sny.
1
Ja dziwnym trafem od poniedziałku zacząłem kibicować Romie i akurat dzień później wygrali z Barceloną. Taki przypadek ;)
1
Szkoda, że my spuchliśmy wcześniej niż Roma.
1
Naszym głównym problemem jest nadal brak środka pola, pomoc Romy była wczoraj będzie Barcelonska niż nasza, nasi myślą 2 minuty za wolno, brakuje szybkości, blyskotliwosci. Busquets to nie miał prawa wczoraj grać, biegał jak w zwolnionym tempie, to było wolno nawet jak na niego. Iniesta same straty, nie potrafił nikogo minąć a Rakitic - chłop od biegania, ale większy pressing i gościu nie wie co robić, % celności podań bardzo słaby jak na pomocnika Barcelony, (80%).
Ale jak środkiem nie idzie, to powinno się zaatakować skrzydłem, ale popatrzmy na te wczorajsze skrzydła: Roberto, przemilcze to.
Lewy korytarz wolny dla Alby, tylko że ten manewr z Jordim, wychodził 2000lat temu, trener myślał że nikt się tego nie nauczył? Zero blyskotliwosci na skrzydłach, zero kreatywności w środku pola, ciężko tak mecz wygrać, biegając jeszcze jak za kare...
3
Już nic Barcy w tym sezonie nie pokaże w dobrym świetle, porażka z Romą daje taką ryse, że niczym jej nie przysłonisz.
0
Roma ofensywna, która jechała na ryzyku, zostawiając z tyłu 3 a czasami 2 obrońców a my wychodzimy na skrzydle z Roberto I Iniesta, którzy żeby się rozpędzić muszą 2 dni wcześniej wystartować, nie wiem co autor miał na myśli...
A przegrywając 2:0 i nie robiąc żadnych zmian, to już kryminał trenerski, bramka dla Romy wisiała w powietrzu, a Valverde się obudził jak już była katastrofa.
Ciężko się z tą porażką pogodzić, bo to była tylko Roma, która zagrała świetny mecz, ale my nie mamy prawa stracić 3 bramkowej zaliczki.
6
Spokojnie Valverde wie co robi, w 3 meczu odrobimy straty, bo Roma w końcu spuchnie.
3
Barcelona Valverde, czyli kolos na glinianych nogach.
Wystarczy dobrze zorganizowana drużyna, która gra wysoko i Barcelona nie istnieje, fajnie sezon bez porażki, ale przez cały sezon na tą grę nie da się patrzeć, najnudnuejszy futbol od lat, wyniki go broniły, ale dziś to kompletna kompromitacja naszego trenera, zaczął reagować jak już było po ptakach...
3
Niech poczeka jeszcze ze zmianami, po co się spieszyć, mamy czas...
0
Gościu z problemami psychicznymi wchodzi na boisko, gdzie atmosfera jest turbo nerwowa, oby się to źle nie skończyło.
1
Valverde wprowadziłby Inieste i Albe, ale oni już są na boisku, więc innych zmian nie będzie.
0
Co stracimy? xDDDD
0
Ten mecz strasznie przypominam spotkanie z PSG, kompletna bezradność i kopanie na palę do przodu...
8
Spokojnie, to jest plan Valverde na ten mecz, wszystko to skomplikowana taktyka, której wy "znawcy" nie zrozumiecie...
1
Z całym przekonaniem to mówię, Roma zasługuje na awans, jak awansują to absolutnie zasłużenie.
Budzimy się!
1
Ależ parada Bejla xDDD
5
Pozytywny gość, nie da się go nie lubić :D
0
Griezmann xDDDD
0
Siiiiiiiiiiiii!
1
Przesuń transmisję do przodu o 30minut ;)
7
Kroos już naszego fauluje...
1
Ronaldo już jak się cieszył