D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wyszli napakowani jak kabanosy. Oby nie włączyli trybu oszczędnego w II połowie.
0
Nie pamiętam kiedy tak dobrze mi się oglądało Barcelonę. Brawo Valverde!
0
Cillessen geniusz!
3
Ja to nie wiem, przez 2 ostatnie lata PK jest na nc+, wszystkie mecze w tym roku były wyłącznie na canal+ i dziś pytania gdzie leci mecz, tym bardziej że jak byk jest napisane na stronie głównej, no ręce opadają... To jak całe życie korzystać z lodówki i któregoś dnia się spytać, gdzie znajdę coś do jedzenia...
1
Lenglet to byłby genialny ruch transferowy, bo to jeden z lepszych obrońców w tym sezonie, Lewego czy Lukaku schował do kieszeni w LM. Dobrze wyprowadza piłkę, świetnie czyta grę i kosztuje tylko 30mln. Ja bym się nawet nie zastanawiał i go brał.
0
No to Napoli chyba już odpada z walki o mistrza, Wielka szkoda, była szansa zrzucić Juventus z tronu.
0
Mina jak dla mnie jest przeciętny, spóźnia się, źle czyta grę, gubi krycie, ma problemy z koncentracją. Strasznie niepewny.
24
Też wam się wydaje, że nasza ofensywa lepiej wygląda bez Luisa Suareza, dziś ani razu nikt mnie nie irytowal i nie wchodził w bezsensowne dryblingi.
0
Przyszli na hejt Gomesa.
0
Jeśli podanie było by dobrze zagrane, to Dembele mógłby nawet stać na rękach i by dostał piłkę, podanie za lekkie, zagapienie się Dembele, no i strata bramki...
2
Dembele też się nie popisał, ale nigdy się takich piłek nie gra, bo wrzucasz na konia swojego kolegę.
0
Z Denisem jest taki problem, że potrafi zagrać 2, 3 świetne piłki, po czym za chwilę zrobi 5 głupich strat. Dziwny zawodnik.
0
Boruc też by to wyciągnął.
0
Ale Lobotka czyści Denisa, już któryś raz.
46
Te minuty Semedo mogą być kluczowe dla jego rozwoju.
4
Roberto się bardziej zmeczy tym zejściem, niż jakby dogral te sekundy...
1
Valverde xDDDDDDDDD
0
Parodia futbolu :D
10
-Mam dziwne hobby.
-Opowiedz mi o Nim.
-Nie robię zmian w meczu.
-Ty chory poje*je
0
Ujowo ale stabilnie.
5
Nasza obrona to jakiś żart, tylko dzięki nieskutecznosci Valencii tego meczu nie przegrywamy...
0
No a jak xD i byśmy oglądali Pałlinho na skrzydle.
10
Bohater z Ciebie, bo trener wystawił zły skład. Szacunek.
0
Zależy od tego czy Lewy coś strzeli w tych meczach jeśli nic, to z jakiej racji ma wygrać ZP?
0
Zbyt drastyczne.
0
Oryginał jest mistrzowski, zawsze wracam po takim meczu i mnie śmieszy :D
8
"Spalić zburzyć Santiago Bernabeu, tego nie da się opisać i jeszcze w 90+ musiał strzelić. Pewnie to wszystko było zaplanowane, te 3 bramki dla Juve, ta nadzieja w sercach Cules. Na 100% taktyka Zidane'a żeby nas kibiców Barcelony zniszczyć psychicznie.
Pewnie z diabłem sypia w zamian za swoje szczęście. Ronaldo cegły do butów 20kg włożyć ciekawe czy wyskoczy do główki, cwaniak jeden. W ogóle naszla mnie taka refleksja, może te cwaniaki z Madrytu rzeczywiście są tacy delikatni i padają o dotyku motyla, gdyż jest to cios nie to ustania. Może jakby Casemiro dostał lopata w plecy to by się złamał na pół? Kto wie?"
21
Ktoś się na nas uwziął, bo taki scenariusz tego meczu, to specjalnie na doj*banie kibica Barcelony. Ronaldo strzela karnego w 97minucie, kisne xDDDD
1
Szans nie mieli też przed meczem, wszystko jest możliwe.
8
Juve bramka w 93, ale to by było piękne i jeszcze po spalonym :D