D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Fajne te nowe stroje.
1
Hał łas Spejn musiało być :D
10
Wczoraj łzy na Buffonie, za chwilę Iniesta... Smutny ten Weekend...
0
Antek trzymaj się, jesteśmy z Tobą. Szacunek za naukę Polskiego ;)
1
Tak, zrobili.
0
Piłkarze Lecha przegrywali 0:2,a kibice Lecha przegrali 0:3.
Pilkarze > Kibice
0
Walczy Jaga z całych sił!
5
Flashscore.pl wprowadza w błąd, Legia, Jaga i Lech są już w pucharach i żaden wyniki nie zmieni tej 3, reszta walczy tylko o 4 miejsce.
0
Błąd, nie spadną niżej niż 3, bo byli 1 po rundzie zasadniczej. A nikt punktami ich nie wyprzedzi.
0
Przez cały mecz tego nie naprawili...
4
Jeszcze by strzelił więcej od Ronaldo, a tak być nie może. Lepiej zabrać bezpieczną opcje, która nie strzela.
5
Szpakowskiego w piwnicy zamknęli?Masakra ten dźwięk...
2
W Anglii dostaje się kosmiczne pieniądze za prawa telewizyjne, że nawet beniaminek wydaje więcej niż u nas 4 drużyna w tabeli, a po drugie United ma sponsorów, którzy płacą też nie mało.
0
Netflix, miesiąc jest za darmo.
0
Myślę, że jest spora szansa, że ktoś przejmie ten serial, Tom na Twitterze pisał, że są rozmowy z innymi stacjami. Raczej ktoś weźmie ten serial, który miał niezłą oglądalność.
Oby tak bylo, bo lubiłem ten serial, poprawiał mi humor.
7
"I ej Sports, cyny gejm"
https://zapodaj.net/112a4c177430c.png.html
4
Nasi wpadli na Mine
1
Mecz się skończył? Mam opóźniona transmisję chyba...
6
Suarez zejdź sam i wstydu oszczędź...
0
10 naszych po wojaku, jeden Coutinho trzeźwy na 11 piłkarzy Levante. Więc jest ciężko.
9
To już Mina ma lepszy drybling niż Suarez...
6
Vermaelen wszystko zepsuł swoją kontuzją, teraz taki Gomes za Coutinho w 85+ by wszedł jak w masło.
0
Mina pierwsza dobra interwencja.
20
Skończy się 17:16, róbcie skriny.
0
Suarez nie trafi znając życie.
1
Levante spuchlo xD
1
Nieco to kontrowersyjne co powiem, ale może jakby pozostali wyszli na boisku, to Coutinho byłoby łatwiej?
19
Coutinho w krainie drewna. Brawo Filip!
0
Co Ty na spokoju to odrobi.
1
Paco już więcej zrobił dobrego niż Suarez przez cały mecz..