12

Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.

1

Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)

0

W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzięki ;).

0

O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?

1

Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.

0

Wolę takie ryzyko, niż sezon z zawodnikiem typu Gomes, który daje tyle co kontuzjowany Thiago.

0

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Gundogan też często łapal kontuzje, a ostatni sezon zagrał cały. Może i tu tak będzie.

4

To jest 17 :D.

0

What? Kto ma w Hiszpanii i Szwajcarii? Grają z numerami 1-23, bo tylko takie numery można mieć na MŚ czy ME.

8

Kurs pewnie ujemny.

0

Moreno? Jak tak, no to tak, jest powołany.

0

Spotka go los Ceballosa, bo przy Carvajalu sobie nie pogra, a Dani jeszcze wiele laty gry ma.

30

Roberto by z tego 2 strzelił.

26

Sezon na: "kupmy Odriozole", otwarty.

5

On pytał się o zwycięstwo w Lidze Narodów, a nie o to ile awansuje drużyn do finałów.

0

Kasa, prestiż, punkty do rankingu, medal do kolekcji.

5

Kurła, najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał, dawać Polaki rodaki.

1

Szykuje się na transfer do Barcelony.

2

Gramy dobrze, ale rywale nie grają w najmocniejszych składach, zobaczymy co będzie dalej, ale gra naszych napawa optymizmem.

0

Internet Explorer? Spóźniłes się o dzień.

0

Podobno za bardzo chcieli ingerować w jego decyzję, Pep nie lubi jak ktoś mu się wtrąca w jego prace.

0

Laporta odszedł a z Rosellem nie było mu po drodze, to była chyba główna przyczyna

0

O Fife, dziś wyszedł nowy dodatek World CUP.

9

Nie ma to jak trafić Ronaldinho w paczce za 7.5k,pozniej zrobić SBC o ikonę i znów trafić Ronaldinho... A i jeszcze z paczki wypożyczeń ikony: Ronaldinho.

Roni lubię Cię, ale chyba już starczy :D

0

Na Xboxie automatycznie jak włączysz grę, wyskakuje aktualizacja od razu.

0

Na Xboxie i PC jest już do pobrania dodatek do Fify. Miłego grania ;)

0

No właśnie napisałeś "Czy jest sens go trzymać" w moim wypowiedzi chodziło o to, że po co był kupiony, żeby się przekonać czy wypali czy nie. Takim sposobem tylko tracimy kasę.

Douglas też miał się ograć i jakoś ograć się nie może...

2

W takim razie po co kupowali tego Mine? Jeśli nie zamierzają dać mu szansy, to jaki był sens wydawania na niego pieniędzy, oni mają jakiś fetysz wywalania pieniędzy w błoto? W jakim celu on był tu sprowadzony, żeby go teraz wypożyczyć przez 10 lat? Zamrozili sobie tylko pieniądze, bo kasa poszła a pożytku z niego żadnego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?