D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Żeby za 5 lat nas dupa nie piekła, jak będą wrzucać naszych obrońców na karuzele.
1
Świetnie, że nie będzie tego Roberta już, bo strasznie mnie irytowal, ale czy Abidal to najlepszy możliwy wybór, to nie wiem. Ale fajnie Erica tu widzieć z powrotem, uwielbiam go, mam nadzieję, że dobrze będzie wykonywał robotę :)
0
W sumie to nie ma się co dziwić, wszyscy wymienieni piłkarze się tam sprawdzają, to nic dziwnego, że co raz częściej kupują Polaków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki ;).
0
O której Adaś ogłasza kadrę na MŚ?
1
Co nie zmienia faktu, że trenerzy mogą się pomylić a tzw. "Ekspert" może mieć rację, tak jak np Guardiola pomylił się z Czyhrynskim czy Lucho z Gomesem. A wiele osób pisało tu, że oni nie nadają się do Barcelony. Rzadko mamy rację, ale to nie znaczy że nie możemy dyskutować o słuszności decyzji trenera, bo nie trzeba być profesorem czy grać w piłkę na najwyższym poziomie aby o niej rozmawiać.
0
Wolę takie ryzyko, niż sezon z zawodnikiem typu Gomes, który daje tyle co kontuzjowany Thiago.
0
Nic nie może przecież wiecznie trwać. Gundogan też często łapal kontuzje, a ostatni sezon zagrał cały. Może i tu tak będzie.
4
To jest 17 :D.
0
What? Kto ma w Hiszpanii i Szwajcarii? Grają z numerami 1-23, bo tylko takie numery można mieć na MŚ czy ME.
8
Kurs pewnie ujemny.
0
Moreno? Jak tak, no to tak, jest powołany.
0
Spotka go los Ceballosa, bo przy Carvajalu sobie nie pogra, a Dani jeszcze wiele laty gry ma.
30
Roberto by z tego 2 strzelił.
26
Sezon na: "kupmy Odriozole", otwarty.
5
On pytał się o zwycięstwo w Lidze Narodów, a nie o to ile awansuje drużyn do finałów.
0
Kasa, prestiż, punkty do rankingu, medal do kolekcji.
5
Kurła, najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał, dawać Polaki rodaki.
1
Szykuje się na transfer do Barcelony.
2
Gramy dobrze, ale rywale nie grają w najmocniejszych składach, zobaczymy co będzie dalej, ale gra naszych napawa optymizmem.
0
Internet Explorer? Spóźniłes się o dzień.
0
Podobno za bardzo chcieli ingerować w jego decyzję, Pep nie lubi jak ktoś mu się wtrąca w jego prace.
0
Laporta odszedł a z Rosellem nie było mu po drodze, to była chyba główna przyczyna
0
O Fife, dziś wyszedł nowy dodatek World CUP.
9
Nie ma to jak trafić Ronaldinho w paczce za 7.5k,pozniej zrobić SBC o ikonę i znów trafić Ronaldinho... A i jeszcze z paczki wypożyczeń ikony: Ronaldinho.
Roni lubię Cię, ale chyba już starczy :D
0
Na Xboxie automatycznie jak włączysz grę, wyskakuje aktualizacja od razu.
0
Na Xboxie i PC jest już do pobrania dodatek do Fify. Miłego grania ;)
0
No właśnie napisałeś "Czy jest sens go trzymać" w moim wypowiedzi chodziło o to, że po co był kupiony, żeby się przekonać czy wypali czy nie. Takim sposobem tylko tracimy kasę.
Douglas też miał się ograć i jakoś ograć się nie może...
2
W takim razie po co kupowali tego Mine? Jeśli nie zamierzają dać mu szansy, to jaki był sens wydawania na niego pieniędzy, oni mają jakiś fetysz wywalania pieniędzy w błoto? W jakim celu on był tu sprowadzony, żeby go teraz wypożyczyć przez 10 lat? Zamrozili sobie tylko pieniądze, bo kasa poszła a pożytku z niego żadnego...