D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie obrażaj Pan Maroka i Iranu.
0
Przecież na bramce stoi? :D
0
Czemu? Jest Ziyech, Benatia, Belhanda, Hakimi. Wszyscy najlepsi są.
1
Nie zdziwie się jak to będzie najlepszy mecz tego dnia.
5
Griezmann niech pomyśli nad angażem Suareza do następnego swojego filmu.
2
Suarez xDDDDDDD
Ale żenada xD
1
2:1 dla drużyny chłopaka Ronaldo.
5
Typowe Atletico Madryt.
0
Ja uważam, że Suarez najlepszym graczem, ale Egiptu.
0
Które te świetne mecze? Gościu przez cały sezon bez bramki czy asysty.
3
Ale bym obejrzał Termalice taką z Łęczną.
1
Ja nie wiem co w nim Juventus widzi, co go oglądam, to wieje straszną przeciętnością, jest milion piłkarzy o takich umiejętnościach, żaden z niego talent.
15
Godin to czyści lepiej niż Domestos. Kozak obrońca.
0
Teraz pewnie z przewrotki z połowy boiska strzeli.
3
Suarez xDD.
15
Małysz w studiu, to oceni w przerwie :D
5
No i faul. Niestety kupon koledze nie wszedł.
0
Laskowski kozak czyta te nazwiska, tak płynnie, Szpaku to by pół meczu wymieniał ten skład Egiptu.
1
Nie wiem, w studiu TVP Malysz siedzi, to może coś powie.
6
Wcześnie w tym roku skoki...
0
Dybala za Umtitiego i Aguero za Busquetsa i można grać.
7
Plan B naszego zarządu :
Peter Crouch, Andy Carroll albo Jackson Martinez kandydatami do zastępstwa Griezmanna, zarząd uważa, że są to piłkarze o charakterystyce pasującej do Barcelony, mają jakość i są konkurencyjni. (MD)
5
Tylko Tobie można w 100% ufać, wierzę w Ciebie!
0
To raczej my byśmy karę dostali, że dogadujemy się z Griezmannem mimo, że klauzuli nie miał jeszcze 100mln. A to dogadanie, to tylko z plotek masz, żadnej informacji oficjalnej nie było.
0
Co tu się napisało? :D
Co ty ćpasz?
0
Kolejny, a co mieli zrobić więcej? Chciał zostać, to został a pensji Messiego mu nie damy, a pewnie to by go przekonało.
1
Icardi to lis pola karnego, nie da nam żadnych innych opcji w ataku, Griezmann jest piłkarzem uniwersalnym, który zagra wszędzie w ataku.
0
xD.
8
To teraz trzeba kupić Hazarda, Salaha, De Bruyne, Aguero, Eriksena, Lewandowskiego, Verratiego i ewentualnie jeszcze na ławkę Dybale.
0
I zaraz ban xD.