0

Nie obrażaj Pan Maroka i Iranu.

0

Przecież na bramce stoi? :D

0

Czemu? Jest Ziyech, Benatia, Belhanda, Hakimi. Wszyscy najlepsi są.

1

Nie zdziwie się jak to będzie najlepszy mecz tego dnia.

5

Griezmann niech pomyśli nad angażem Suareza do następnego swojego filmu.

2

Suarez xDDDDDDD

Ale żenada xD

1

2:1 dla drużyny chłopaka Ronaldo.

5

Typowe Atletico Madryt.

0

Ja uważam, że Suarez najlepszym graczem, ale Egiptu.

0

Które te świetne mecze? Gościu przez cały sezon bez bramki czy asysty.

3

Ale bym obejrzał Termalice taką z Łęczną.

1

Ja nie wiem co w nim Juventus widzi, co go oglądam, to wieje straszną przeciętnością, jest milion piłkarzy o takich umiejętnościach, żaden z niego talent.

15

Godin to czyści lepiej niż Domestos. Kozak obrońca.

0

Teraz pewnie z przewrotki z połowy boiska strzeli.

3

Suarez xDD.

15

Małysz w studiu, to oceni w przerwie :D

5

No i faul. Niestety kupon koledze nie wszedł.

0

Laskowski kozak czyta te nazwiska, tak płynnie, Szpaku to by pół meczu wymieniał ten skład Egiptu.

1

Nie wiem, w studiu TVP Malysz siedzi, to może coś powie.

6

Wcześnie w tym roku skoki...

0

Dybala za Umtitiego i Aguero za Busquetsa i można grać.

7

Plan B naszego zarządu :
Peter Crouch, Andy Carroll albo Jackson Martinez kandydatami do zastępstwa Griezmanna, zarząd uważa, że są to piłkarze o charakterystyce pasującej do Barcelony, mają jakość i są konkurencyjni. (MD)

5

Tylko Tobie można w 100% ufać, wierzę w Ciebie!

0

To raczej my byśmy karę dostali, że dogadujemy się z Griezmannem mimo, że klauzuli nie miał jeszcze 100mln. A to dogadanie, to tylko z plotek masz, żadnej informacji oficjalnej nie było.

0

Co tu się napisało? :D
Co ty ćpasz?

0

Kolejny, a co mieli zrobić więcej? Chciał zostać, to został a pensji Messiego mu nie damy, a pewnie to by go przekonało.

1

Icardi to lis pola karnego, nie da nam żadnych innych opcji w ataku, Griezmann jest piłkarzem uniwersalnym, który zagra wszędzie w ataku.

0

xD.

8

To teraz trzeba kupić Hazarda, Salaha, De Bruyne, Aguero, Eriksena, Lewandowskiego, Verratiego i ewentualnie jeszcze na ławkę Dybale.

0

I zaraz ban xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?