D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beznadziejnie to uderzył...
0
Ale piłeczka genialna :o
3
Di Maria to widać, że grał w Realu, bo tylko wrzuta na pałe i nic więcej...
3
Wyłączyli zagranie rękami jak w Fifie.
16
Szkoda, że Iwański urlopu nie wziął na Mundial.
13
Gomes przy Biglii, to wirtuoz.
3
Jego głupota Messiego przygniotła.
6
Z tym bardzo słabo to przesada, bo co powiedzieć o Biglii. Gra średnio.
1
W punkt, bo raz zagwizdza taką rękę i mówią że się wybroni, a raz nie i gadanie o przepisach.
14
Jak mają grać ładnie, jak w Polsce łamana jest Konstytucja?
4
Polak rodak za Ronaldo...
10
Ale Argentyna lepiej gra niż w Eliminacjach, jakiś plus.
1
Marciniak xD.
0
On rzucą dalej rękami, niż niektórzy nogą.
3
Weźcie tego Biglie, bo nie wytrzymam...
5
Higuain to by się połamał przy tym strzale.
1
Brawo Kun!
0
Ronaldo strzał by puścił.
4
Jaki ten Biglia jest daremny...
1
Di Maria to Alba nie jest...
0
Tu będzie rekord fauli...
0
Co jest z tymi pilkami?
0
Nakładka na nakladce xD
0
Di Maria już show xD
1
No coś tam kopie.
0
W bramce łysy z Brazzers.
0
Nie.
19
Stacja 1:
Iwański wspomina o Ronaldo po raz pierwszy.
4
Jak ja kocham tego gościa, widzę go i od razu lepszy humor :)
1
Vamos Leo! Mistrzu Ty nasz!