0

Beznadziejnie to uderzył...

0

Ale piłeczka genialna :o

3

Di Maria to widać, że grał w Realu, bo tylko wrzuta na pałe i nic więcej...

3

Wyłączyli zagranie rękami jak w Fifie.

16

Szkoda, że Iwański urlopu nie wziął na Mundial.

13

Gomes przy Biglii, to wirtuoz.

3

Jego głupota Messiego przygniotła.

6

Z tym bardzo słabo to przesada, bo co powiedzieć o Biglii. Gra średnio.

1

W punkt, bo raz zagwizdza taką rękę i mówią że się wybroni, a raz nie i gadanie o przepisach.

14

Jak mają grać ładnie, jak w Polsce łamana jest Konstytucja?

4

Polak rodak za Ronaldo...

10

Ale Argentyna lepiej gra niż w Eliminacjach, jakiś plus.

1

Marciniak xD.

0

On rzucą dalej rękami, niż niektórzy nogą.

3

Weźcie tego Biglie, bo nie wytrzymam...

5

Higuain to by się połamał przy tym strzale.

1

Brawo Kun!

0

Ronaldo strzał by puścił.

4

Jaki ten Biglia jest daremny...

1

Di Maria to Alba nie jest...

0

Tu będzie rekord fauli...

0

Co jest z tymi pilkami?

0

Nakładka na nakladce xD

0

Di Maria już show xD

1

No coś tam kopie.

0

W bramce łysy z Brazzers.

0

Nie.

19

Stacja 1:
Iwański wspomina o Ronaldo po raz pierwszy.

4

Jak ja kocham tego gościa, widzę go i od razu lepszy humor :)

1

Vamos Leo! Mistrzu Ty nasz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?