D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Modric :D.
12
Jedyne to, że jego syn chodzi w koszulce Barcelony.
0
Az dziwne, że nie zaklamali wyników.
5
Już to widzę jak Thiago tam pójdzie.
9
Miał beznadziejny sezon, robił takie same błędy jak Caballero, po tem wygryzl go Moya a na końcu kontuzja do końca kwietnia.
0
Niech ręcznik powiesza, podobny poziom.
PS. Pewnie nowy film przyrodniczy nagrywa.
1
Spoko, zdarza się każdemu, miłej kawy :)
2
Fajnie, że rodzina Pjanica wspiera Messiego w tych trudnych chwilach. Szacunek.
A tak serio, to szkoda że go nie kupili jak był do wyjęcia za "grosze" z Romy. Wtedy już wykręcal świetne liczby i był piłkarzem, który mógł zastąpić z miejsca Xaviego.
5
Co Ty gadasz, Nigeria ma 3 punkty xD
Awans z 2 punktami byłby możliwy, jakby padł tu remis(Islandia - Nigeria)
0
Tak, jeśli Islandia nie wygra wysoko z Chorwacja.
0
To zależy od bramek, Argentyna musi wygrać wyżej od Islandii.
1
*3pkt.
13
Fichado!
11
Konflikty i fochy teraz na bok, dostali szanse od losu, niech w końcu się ogarną i zagrają dobry mecz.
0
Kibic Barcelony i smutny? :D
4
Jak wygrają z Nigeria, to znaczy że zasłużyli, bo będą mieć więcej punktów.
7
Messi go opłacił xD
2
Nigeria podłącza do tlenu Argentyne, będą mieli swój mecz ostatniej szansy.
0
W sumie, to się nie zdziwie jak tak będzie, bo tam syf jest niesamowity a Nigeria będzie szła na ambicji.
7
Vamos Nigeria!
1
"Neymar nic nie wygra, ma małą mentalność, cieszy się jakby wygrał MŚ a to tylko mecz grupowy."
0
Jaka to jest pajacerka...
4
Neymar pajac...
22
Niech ta Brazylia się nie wyglupia, bo serio ta Portugalia zostanie Mistrzem.
1
Przecież Niemcy dziś nie grają :)
0
No właśnie, wszyscy hejt na niego, ale jak on zagrał katastrofalnie, to jak o reszcie powiedzieć? Przecież nie kazał im grać słabo, Aguero to widziałem tylko przy rozpoczęciu meczu.
4
Songa to zapamiętam jedynie z tej wpadki na dekoracji, gdzie myślał, że Puyol jemu chciał puchar dać :D
1
Pewnie też Messiego wina, że Perez w 1 połowie na pustaka nie trafia?
4
Nawet jakby Messi zagrał wczoraj jak Maradona, Pele czy CR7, to i tak by ten mecz przegrali, tam kompletnie nie ma drużyny, wszyscy stoją jak kołki i liczą, że mecz sam się wygra. Obrona i bramkarz to jakaś patologia, robią błędy jak w B-klasie a Gomes przy pomocnikach Argentyny to magik.
Leo zagrał słabo, no ale ludzie nie da się wygrać meczu jak się nie ma drużyny, choćby wczoraj przebiegł 50km i darł ryja, to i tak by poległ.
Ronaldo w Portugalii nie ma wybitnego składu, ale zawsze temu Ronaldo wrzuca na głowę i co najważniejszej, to mają dobrze zorganizowana grę w defensywie i nie zdziwie się jak jeszcze te MŚ wygrają.
0
Jeśli Islandia nie wygra żadnego meczu a Argentyna wygra z Nigeria.