4

Modric :D.

12

Jedyne to, że jego syn chodzi w koszulce Barcelony.

0

Az dziwne, że nie zaklamali wyników.

5

Już to widzę jak Thiago tam pójdzie.

9

Miał beznadziejny sezon, robił takie same błędy jak Caballero, po tem wygryzl go Moya a na końcu kontuzja do końca kwietnia.

0

Niech ręcznik powiesza, podobny poziom.

PS. Pewnie nowy film przyrodniczy nagrywa.

1

Spoko, zdarza się każdemu, miłej kawy :)

2

Fajnie, że rodzina Pjanica wspiera Messiego w tych trudnych chwilach. Szacunek.

A tak serio, to szkoda że go nie kupili jak był do wyjęcia za "grosze" z Romy. Wtedy już wykręcal świetne liczby i był piłkarzem, który mógł zastąpić z miejsca Xaviego.

5

Co Ty gadasz, Nigeria ma 3 punkty xD

Awans z 2 punktami byłby możliwy, jakby padł tu remis(Islandia - Nigeria)

0

Tak, jeśli Islandia nie wygra wysoko z Chorwacja.

0

To zależy od bramek, Argentyna musi wygrać wyżej od Islandii.

1

*3pkt.

13

Fichado!

11

Konflikty i fochy teraz na bok, dostali szanse od losu, niech w końcu się ogarną i zagrają dobry mecz.

0

Kibic Barcelony i smutny? :D

4

Jak wygrają z Nigeria, to znaczy że zasłużyli, bo będą mieć więcej punktów.

7

Messi go opłacił xD

2

Nigeria podłącza do tlenu Argentyne, będą mieli swój mecz ostatniej szansy.

0

W sumie, to się nie zdziwie jak tak będzie, bo tam syf jest niesamowity a Nigeria będzie szła na ambicji.

7

Vamos Nigeria!

1

"Neymar nic nie wygra, ma małą mentalność, cieszy się jakby wygrał MŚ a to tylko mecz grupowy."

0

Jaka to jest pajacerka...

4

Neymar pajac...

22

Niech ta Brazylia się nie wyglupia, bo serio ta Portugalia zostanie Mistrzem.

1

Przecież Niemcy dziś nie grają :)

0

No właśnie, wszyscy hejt na niego, ale jak on zagrał katastrofalnie, to jak o reszcie powiedzieć? Przecież nie kazał im grać słabo, Aguero to widziałem tylko przy rozpoczęciu meczu.

4

Songa to zapamiętam jedynie z tej wpadki na dekoracji, gdzie myślał, że Puyol jemu chciał puchar dać :D

1

Pewnie też Messiego wina, że Perez w 1 połowie na pustaka nie trafia?

4

Nawet jakby Messi zagrał wczoraj jak Maradona, Pele czy CR7, to i tak by ten mecz przegrali, tam kompletnie nie ma drużyny, wszyscy stoją jak kołki i liczą, że mecz sam się wygra. Obrona i bramkarz to jakaś patologia, robią błędy jak w B-klasie a Gomes przy pomocnikach Argentyny to magik.

Leo zagrał słabo, no ale ludzie nie da się wygrać meczu jak się nie ma drużyny, choćby wczoraj przebiegł 50km i darł ryja, to i tak by poległ.
Ronaldo w Portugalii nie ma wybitnego składu, ale zawsze temu Ronaldo wrzuca na głowę i co najważniejszej, to mają dobrze zorganizowana grę w defensywie i nie zdziwie się jak jeszcze te MŚ wygrają.

0

Jeśli Islandia nie wygra żadnego meczu a Argentyna wygra z Nigeria.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?