D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale piękna akcja, De Bruyne Ty dziku!
0
Jedna z najlepszych akcji Brazylijczyków wczoraj.
1
Mundial zawsze jest dziwny i faworyci nie zawsze wygrywają, przypomnijmy sobie 2010r i porażkę Hiszpanii że Szwajcaria po słabej grze. A później i tak wygrali MŚ. Po jednym meczu nie ma co wniosków wyciągać, po fazie grupowej będziemy mądrzejsi.
2
Chyba Argentyna, bo prawdopodobnie na siebie wpadną.
38
Jakby tak oceniać po jednym meczu według La Rambli, to Mistrzem Świata zostanie Rosja.
0
Nie każdy bohater nosi peleryne.
8
xD
Gdzie jest napisane, że Ronaldo będzie strzalal jeszcze? Równie dobrze może nic nie trafić.
3
Neymar dziś dyscypliny pomylił, jak chciał sobie popływać, mógł iść na basen.
Coutinho jest niesamowity jeśli chodzi o strzały z dystansu, co strzał to poważne zagrożenia, fantastyczna precyzja w nodze.
0
Teraz to i my możemy przegrać, Niemiec nie wygrał to najważniejsze :D
22
Sony Ericsson?
6
Ale bym takiego Sane na skrzydle zobaczył :D
0
Mistrzowie kontratakow, a ten Lozano to naprawdę dzik jest, ma potencjał na wielkie granuem
0
Będą czarnym koniem, siła ofensywna jest imponująca, strasznie szybkich mają zawodników, a Lozano to dzik.
9
Najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał.
0
Prijovic chyba występ życia :D
0
Wtf? xDD.
6
Ooo jakiś kibic Barcelony na trybunach.
0
Nudy...
0
Może być ciekawy mecz, dwie fajny drużyny grają, ciekawi mnie ta Serbia czy coś ugra na MŚ, bo składzik przyjemny mają.
19
Mądrego, to aż dobrze posłuchać, a nie wylewac hejt na Messiego i pisać brednie, że wczoraj tylko człapał i nic nie robił...
Robił dokładnie to samo co w każdym meczu, podejmował próby dryblingu (aż 9 udanych w tym meczu), próbował podaniem rozerwać mur islandzki (3 kluczowe podania), ale niestety nie strzelił karnego i wielki hejt. No nie strzelił, zdarza się nawet najlepszym.
Ciężko grać przeciwko takiej drużyny, bo trzeba być bezbłędnym w tym co robisz, sekunda za późno i już zabierają Ci piłkę, bo tak gęsto tam było.
To był dla Argentyny najtrudniejszy mecz w tej grupie, pozostałe tak dobrze w obronie nie grają, a przede wszystkim tak głęboko cofnięci nie będą i będą większe przestrzenie, które Messi uwielbia wykorzystywać.
1
Niech szczeka dalej, Messi jeszcze ich wszystkich wyjaśni.
3
Niestety taki sposób jast skuteczny, ile to już razy taki autobus wygrał coś wielkiego czytaj. Mourinho, czy Chelsea Di Matteo.
Taki styl, to jedyny sposób na tych wielkich, w otwartej grze nie mają szans. Taki to urok piłki, nie mogą wszyscy grać ofensywnie, może się to podobać lub nie, ale jak jest to skuteczne, to dlaczego maja z tego rezygnować.
13
Portugalia 2 lata temu, też się męczyła a ten wielki Ronaldo, który po wczorajszym meczu jest lepszy od Messiego, nawet na LA Rambli, także bramki nie strzelił.
31
Messi na kapitanie u mnie robotę zrobił :D
1
Dokładnie.
1
Nigeria chyba nie ma atutów, nic nie pokazali w I polowie, ale niech Ci tam wejdzie, mi taki wynik pasuje :D
4
Islandia to strasznie ciężki rywal do grania, nie przez przypadek wygrali grupę w eliminacjach MŚ.
0
Ale Chorwaci nie mają taki piłkarzy do tego, Islandia to wielke chłopy, co tylko wywalaja piłe na pałe, Chorwacja nie zrobi tak solidnej defensywy, bo taki np. Modric, nie ma takiej charakterystyki, do takiego bronienia w zwartej obronie.
42
Czemu? Chorwacja nie postawi autobus i Messi nie będzie miał 5 koło siebie, jak zostawisz miejsce Messiemu, to dzieją się cuda, na autobusy nie ma siły niestety, nieraz się Barca przekonała o tym, ale będzie dobrze, jestem pewny. Najgorszego przeciwnika mają za sobą.
7
E tam, Mecz meczowi nie równy, zobaczymy jak to będzie w bezpośrednim pojedynku. Real też miał z każdym przegrać (PSG, Bayern, Juventus) a LM wygrali.