D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Messi już wiedział :
https://zapodaj.net/eb1080c6e12a3.png.html
2
Jeśli Nigeria dziś wygra bądź remis, to Chorwacja musi pomoc Argentynie nie przegrywając swojego meczu z Islandia a Argentyna oczywiście wygrać swój mecz, ale z taką drużyną, to będzie cud.
0
Albo rzucanie bramkarzem na głowę swojego zawodnika z pola i tak X razy.
5
Na tym poziomie nie ma już dobrych drużyn.
5
Peru znowu zasługuje na punkty, a pewnie zostaną z pustymi rękami.
No w końcu Dembouz!
7
Chyba kontuzja w finale LE go wykluczyła.
10
"I trzeba dodać, że jest to najstarszy piłkarz, który wykonał takie Zagranie."
3
Buk już zwija interes :D
18
Nie przepierdziel na głupoty. :D
5
Jedinak idzie po króla strzelców z rzutów karnych.
2
A Lahoz karny dla Danii :D
3
bo w II połowie niesamowita walka, trzeba docenić to co zrobili, w pierwszej się bronili, ale w 2 niezwykla wola walki.
15
Zaimponowal mi Iran, z Portugalią na takiej ambicji mogą coś ugrać,.
0
Rosja ten Mundial rozniesie
4
No nic, trzeba się obudzić, bo możemy grać zdecydowanie lepiej, wygrywamy 2 mecze i jest wyjście z grupy, porażka boli, ale nic się jeszcze nie skończyło. Pozytyw taki, że gorzej grać już nie możemy.
0
Masz już składy przecież. JEST Salah.
0
Kurła, chciałem edytować a nacisnąłem usuń xD
3
Nawałka obsral zbroje...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Stosunek.
0
W Reprze gwiazda, przynajmniej tak się zachowuje.
0
Gilewicz.
2
Ten lepszy od Iniesty też coś dziś slabo, on chyba w Reprezentacji już pewnego poziomu nie przeskoczy.
Gwiazdy zawiodły niestety, Grosik zero pozytywów, Lewego to nie było widać, Milik to typowy Milik, Piszczek zagubiony jak dziecko we mgle, oj słabo to wyglądało...
2
Oni nic nie grali, wszystko okazję my im stworzyliśmy, szkoda że byliśmy tacy beznadziejni, bo ten mecz był to wygrania z palcem w tyłku.
32
A wyśmiewany Pazdan znowu najlepszy z naszej obrony. Jednak na ważny mecz potrafi się zmobilizować.
1
Ale najważniejsze, że Niemcy nie wygrali.
37
Kurła, jak grali na Polsacie to wygrywali...
2
Kurła, żeby przegrać z drużyną rapera...
2
" Mi się wydaje, że wiesz, to był taki odruch, on go ku*wa kopał z trzy razy, nie. I on, kur*a wiesz, odruchowo machnął ręką, tamten przyaktorzył..."
6
A Lewy wyszedł już z pola karnego, czy nadal na sępa czeka na piłkę?