7

Szacunek za dystans :)

4

Jeszcze niech zaczną gacie reklamować CR7...

0

Messi musi rozj*bać!

21

bo grają beznadziejnie a Australia nie była dziś gorsza, grając bez wielkich nazwisk postawiła się kandydatom do MŚ.

8

Co to za dziwny mecz :D

0

Zamknął hejterów.

2

Co tu się wydarzyło? :o

6

Najlepsza akcja Tolisso.

0

Na Supermana Umtiti.

0

Jajca xD.

6

No i VAR zadziałał i to się szanuje.

4

Te boki obrony strasznie defensywne maja, bo Pavard i Lucas to środkowi obrońcy.

2

Sofascore.com najlepsza.

0

Chyba moje 4:1 nie wejdzie :D

9

Kante w odbiorze jest genialny, on na serio specjalnie nie raz traci piłke, żeby sobie później ją odebrać.

1

Żeby Cię zaraz nie zgasil jak Lloris kolege niżej.

16

Ktoś pisał, że Lloris to słaby punkt xD

0

Albo Brazylia.

0

Za dużo z Messim przebywał.

7

Siła ofensywna Francji jest imponująca.

7

Cicho, robię Ci reputację :D

44

ViscaBarca123 - Tier1

12

Może dlatego, że Thiago zajął by miejsce Rakiticia na boisku i ludzie porównują co nam może dać Thiago, a czego nam nie da Rakitic.

0

Netflix przejął serial Lucyfer.
:)

38

Nigdy nie wybaczę zarządowi tego, że nie kupili Isco, przecież on wygląda jakby od narodzin był wychowany na boisku treningowym Barcelony, kapitalna technika, gra z klepki, wizja gry. Najbardziej Barceloński piłkarzy nie wychowany w La Masii.

0

Kapitalna technikę pokazywał, widać ten luz i szczyptę magii.

5

Zdecydowanie Ronaldo.

2

xD.

5

Liczę na odpowiedź Messiego jutro.

31

Weź skończ ten płacz już...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?