D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szacunek za dystans :)
4
Jeszcze niech zaczną gacie reklamować CR7...
0
Messi musi rozj*bać!
21
bo grają beznadziejnie a Australia nie była dziś gorsza, grając bez wielkich nazwisk postawiła się kandydatom do MŚ.
8
Co to za dziwny mecz :D
0
Zamknął hejterów.
2
Co tu się wydarzyło? :o
6
Najlepsza akcja Tolisso.
0
Na Supermana Umtiti.
0
Jajca xD.
6
No i VAR zadziałał i to się szanuje.
4
Te boki obrony strasznie defensywne maja, bo Pavard i Lucas to środkowi obrońcy.
2
Sofascore.com najlepsza.
0
Chyba moje 4:1 nie wejdzie :D
9
Kante w odbiorze jest genialny, on na serio specjalnie nie raz traci piłke, żeby sobie później ją odebrać.
1
Żeby Cię zaraz nie zgasil jak Lloris kolege niżej.
16
Ktoś pisał, że Lloris to słaby punkt xD
0
Albo Brazylia.
0
Za dużo z Messim przebywał.
7
Siła ofensywna Francji jest imponująca.
7
Cicho, robię Ci reputację :D
44
ViscaBarca123 - Tier1
12
Może dlatego, że Thiago zajął by miejsce Rakiticia na boisku i ludzie porównują co nam może dać Thiago, a czego nam nie da Rakitic.
0
Netflix przejął serial Lucyfer.
:)
38
Nigdy nie wybaczę zarządowi tego, że nie kupili Isco, przecież on wygląda jakby od narodzin był wychowany na boisku treningowym Barcelony, kapitalna technika, gra z klepki, wizja gry. Najbardziej Barceloński piłkarzy nie wychowany w La Masii.
0
Kapitalna technikę pokazywał, widać ten luz i szczyptę magii.
5
Zdecydowanie Ronaldo.
2
xD.
5
Liczę na odpowiedź Messiego jutro.
31
Weź skończ ten płacz już...