D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny, a co mieli zrobić więcej? Chciał zostać, to został a pensji Messiego mu nie damy, a pewnie to by go przekonało.
1
Icardi to lis pola karnego, nie da nam żadnych innych opcji w ataku, Griezmann jest piłkarzem uniwersalnym, który zagra wszędzie w ataku.
0
xD.
8
To teraz trzeba kupić Hazarda, Salaha, De Bruyne, Aguero, Eriksena, Lewandowskiego, Verratiego i ewentualnie jeszcze na ławkę Dybale.
0
I zaraz ban xD.
21
No Panie Ściah świetnie to Griezmann rozgrywa xD
2
Ciekawe kiedy Gomes nagra film, czy zostaje czy odchodzi?
6
Co ja właśnie obejrzałem xDDD
8
No to niezłe emocje, strona upada, La Rambla płonie :D
14
Skazani na Shawshank niech się szykują na spadek z 1 miejsca na filmwebie, bo film Griezmanna nadchodzi.
7
Czerczesow :
Za wygranie meczu 5:0, trening gratis.
1
Golovin > Griezmann
1
Dla mnie 2.
3
Cheryshev do Barcy!
0
Ale marketing pierwsza klasa, miliony osób to zobaczy, obojętnie od decyzji, świat będzie o tym mówił.
0
Jak on już wie.
15
Po meczu jeszcze rundka dookoła Rosji i można szykować się na 2 mecz.
6
Dawać tego Golovina do Barcy! :D
0
Rybusowi wynik wchodzi, ustawione.
0
Jak zostanie w Atletico, to cała wypowiedź Sciaha idzie do kosza i będzie śmieszna.
0
A kto Portugalie z Hiszpania?
1
Ci to kozaki, Kolarstwo to mogę oglądać bez przerwy z nimi.
0
Mógłbyś nie zdążyć, bo pewnie w tym momencie bomba atomomowa poszła by w ruch.
0
Dziwne, we wtorek mówił, że już podjął decyzję, a teraz piszą, że wczoraj...
17
xDDDD.
0
Takich ekspertów się szanuje xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Mi tam się podoba mecz, nie wiem co macie do tego spotkania.
32
Jest uprawniony do gry?
6
Jaki kraj taki Neymar :D