D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tiki taka xD.
0
Dopiero 2 kolejkę możesz zrobić.
0
Potężny skład Arabii, nazwiska mają, ciekawe jak to poukładał trener.
0
Mówisz, że masz scenariusz od Putina pod ręką?
1
Mundial 2076, Ignashevich nadal w obronie Rosji.
0
Chyba Rosji jest kozak.
0
To Willy Caballero.
0
Jeszcze łysy...
21
Putin:
Jeśli Rosja dziś nie wygra, zamykam mundial.
7
O znaleźli piłkę Ramosa w końcu.
0
Remisowi.
9
Pani Redaktur, przyniesły, kazały podpisać a tera trza płacić.
1
16:30.
2
Chyba o 16:30 jest.
5
Matko Boska ile tych ekspertów xD
A pewnie i tak minuta studia będzie a reszta to reklamy.
4
Mieli dostać 2mln a teraz, to oni muszą zapłacić xD
0
Lepiej 1tb,ale to zależy czy masz zamiar mieć dużo gier, jak masz zamiar grać w 4-5 gier, to 500 starczy, ale jak więcej to bierz 1tb.
0
Ja wychodzę z takiego założenia, że jakby miał zostać, to całej tej szopki by nie było. Odbyło by się po cichu, uciął spekulacje i tyle.
1
A może będzie to zapowiedź do 3 części?
2
Przecież teraz chodzi o ten filmik, na którym robi zwiastun do decyzji, która podjął...Więc w kotka i myszkę bawi się z kibicami Atletico i Barcelony...
1
Jak masz FB, to dołącz do grupy football manager polska scena i jest tam przypiety post od Mateusza Chrzanowskiego, który daje link do strony gdzie masz 76% zniżki na FM.
6
Co za dzicinada, to już nawet Ronaldo, który jest mistrzem takich szopek, na taki idiotyzm nie wpadł. Na Mundialu chce mieć spokój, ale przed Mundialem musiał zrobić cyrk...
Wielki minus panie Griezmann...
Pewnie jeszcze przez przypadek wrzuci złą wersję, żeby kibiców podtrzymać w niepewności...
0
Prison Break, Breaking Bad, Dom z papieru, Dexter, Ray Donovan, Lucyfer.
2
"Robert Lewandowski zagrał dziś swój 95. mecz w reprezentacji.
Setny mecz teoretycznie przypadłby na ćwierćfinał mundialu.
Prawdopodobnie przeciwko Niemcom.
W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
W Rosji."
28
Jaram się tym Mundialem, nawet na taki hit jak Rosja - Arabia się nie mogę doczekać, dawać ten Mundial już!
1
No jasne, że tak. Trawa była wtedy za długa i rywal nie chciał grać w piłkę.
0
A teraz nie ma ich na MŚ, kto by pomyślał.
12
Reprezentacja Meksyku będzie szczęśliwa, nie będą musieli cudzych prostytutek zamawiać.
14
No nie wiem, atmosfera jest tam kiepska a wyniki w dużej mierze buduje się na atmosferze.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika