D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
#TeamSmuda.
2
Chciałbym żeby Lucho został ich trenerem, fajnie byłoby go widzieć.
0
A teraz Perez się wkurza i również go zwalnia xD
0
Śmiechłem xD.
0
+namawia Gomesa na reprezentacje Hiszpanii, ten gra turniej życia, strzela w każdym meczu hattricka z nożyc z połowy boiska i wygrywa Złotą Piłkę a Valencia dostaje pieniądze za klauzule.
17
Niech go wywala, będzie śmiesznie, że nowy trener Realu zostaje wyrzucony z kadry. Piękna historia.
0
Ronaldo to opłacił na bank, żeby mieć łatwiej wyjść z grupy.
44
O powtórzony karny z Portugalią, no nareszcie.
2
Sampdoria!
1
Złodzieje nie zaliczyli bramki, antypolacy...
0
No, ale była wypowiedź, że OGŁOSI decyzję przed meczem z Australia. A mecz z Australia nie jest po 1 Lipca.
0
Ja bym go brał, zawsze można sprzedać. A potencjał chłopak ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po meczu Z USA.
https://www.fcbarca.com/mobile/83739-antoine-griezmann-oglosze-moja-decyzje-przed-meczem-z-australia.html
0
Z tym 1 lipca, to już nie wypali, bo decyzję ogłasza w tym tygodniu przecież, tak mówił przynajmniej.
0
Sam mówił, że ogłosi w tym tygodniu, będzie teraz chodził na 500 konferencji i gadał, że wie ale nie powie?
3
Ale pajacowanie z jego strony, podjął decyzję, ale o niej nie powie...Chciał mieć spokój na Mundialu a sam to przeciąga w nieskończoność, słabe zachowanie. Nie ma co go bronić, bo jakby to był Cristiano, to byśmy się z niego śmieli i gadali jaki to pajac.
0
Mówił, że chce mieć spokojną głowę przed MŚ, a sam to przeciąga do końca i spokoju nie ma, bo wiecznie są pytania o przyszłość.
3
Trochę pajacowanie z jego strony będzie, jak dziś nic nie powie, a np. jutro powie, bo na bank ma już decyzję podjęta.
0
Prezentował się u nich dobrze, więc 13 mln jak dla nich, to mała kwota, niczym nie ryzykują.
38
Zaraz po Neymarze.
5
Brawo Filip!
14
Oby nie poszedł do Realu, bo to będzie masakra.
5
Neymar Geniusz!
7
Liverpool dawał 60mln i Kariusa, Lyon chciał tylko 60mln i się nie dogadali.
A tak na poważnie, no to nie ma oficjalnej wiadomości, można się tylko domyślać, że chodzi o pieniążki.
0
Ja uważam, że Chorwacja może daleko dojść. Już na Euro pokazali swój potencjał i tylko pechowo odpadli z Portugalią.
0
Gomes fichado!
0
Moim zdaniem zostanie w Atletico, dostanie podwyżkę, ma 1 skład pewny a w Barcelonie raczej na tyle samo kasy nie ma co liczyć i jeszcze będzie musiał się pogodzić z ławka czasami, bo niemożliwe jest wszystkich zmieścić na boisku.
1
Lipa, ale dzięki za info:)
0
Tam pewnie większość z playbacku.