1

#TeamSmuda.

2

Chciałbym żeby Lucho został ich trenerem, fajnie byłoby go widzieć.

0

A teraz Perez się wkurza i również go zwalnia xD

0

Śmiechłem xD.

0

+namawia Gomesa na reprezentacje Hiszpanii, ten gra turniej życia, strzela w każdym meczu hattricka z nożyc z połowy boiska i wygrywa Złotą Piłkę a Valencia dostaje pieniądze za klauzule.

17

Niech go wywala, będzie śmiesznie, że nowy trener Realu zostaje wyrzucony z kadry. Piękna historia.

0

Ronaldo to opłacił na bank, żeby mieć łatwiej wyjść z grupy.

44

O powtórzony karny z Portugalią, no nareszcie.

2

Sampdoria!

1

Złodzieje nie zaliczyli bramki, antypolacy...

0

No, ale była wypowiedź, że OGŁOSI decyzję przed meczem z Australia. A mecz z Australia nie jest po 1 Lipca.

0

Ja bym go brał, zawsze można sprzedać. A potencjał chłopak ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z tym 1 lipca, to już nie wypali, bo decyzję ogłasza w tym tygodniu przecież, tak mówił przynajmniej.

0

Sam mówił, że ogłosi w tym tygodniu, będzie teraz chodził na 500 konferencji i gadał, że wie ale nie powie?

3

Ale pajacowanie z jego strony, podjął decyzję, ale o niej nie powie...Chciał mieć spokój na Mundialu a sam to przeciąga w nieskończoność, słabe zachowanie. Nie ma co go bronić, bo jakby to był Cristiano, to byśmy się z niego śmieli i gadali jaki to pajac.

0

Mówił, że chce mieć spokojną głowę przed MŚ, a sam to przeciąga do końca i spokoju nie ma, bo wiecznie są pytania o przyszłość.

3

Trochę pajacowanie z jego strony będzie, jak dziś nic nie powie, a np. jutro powie, bo na bank ma już decyzję podjęta.

0

Prezentował się u nich dobrze, więc 13 mln jak dla nich, to mała kwota, niczym nie ryzykują.

38

Zaraz po Neymarze.

5

Brawo Filip!

14

Oby nie poszedł do Realu, bo to będzie masakra.

5

Neymar Geniusz!

7

Liverpool dawał 60mln i Kariusa, Lyon chciał tylko 60mln i się nie dogadali.

A tak na poważnie, no to nie ma oficjalnej wiadomości, można się tylko domyślać, że chodzi o pieniążki.

0

Ja uważam, że Chorwacja może daleko dojść. Już na Euro pokazali swój potencjał i tylko pechowo odpadli z Portugalią.

0

Gomes fichado!

0

Moim zdaniem zostanie w Atletico, dostanie podwyżkę, ma 1 skład pewny a w Barcelonie raczej na tyle samo kasy nie ma co liczyć i jeszcze będzie musiał się pogodzić z ławka czasami, bo niemożliwe jest wszystkich zmieścić na boisku.

1

Lipa, ale dzięki za info:)

0

Tam pewnie większość z playbacku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?