D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając szczęście Ronaldo, to i wygrają MŚ na samych remisach.
17
Brawo dla kibica, najlepszy obrońca Liverpoolu.
4
Ludzie jak można mieć takiego farta? :D
3
Gadaliśmy, że Real kupuje sędziów, to dziś kupili bramkarza drużyny przeciwnej...
0
Ręcznik niech na poprzeczkę zawiesza następnym razem...
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Jaki to jest pajac..
2
Benzemy była ładniejsza.
0
Ooooo Mane Mane!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD?
6
Ale ten Ramos jest wkurzający. Sam się przewraca od dotyku motyla, a jak on kogoś popycha, to macha rękami, że nic nie było...
0
Pakt z diabłem nadal działa xDD
0
Dobra włączam Szpaka, chociaż się trochę posmieje, bo później do śmiechu mi może nie być.
1
W której Ty strefie czasowej jesteś? :D
1
Pewnie chcą się później pośmiać z niego.
0
Kurła taki to pożyje, ciekawe skąd na to pieniążki złodziej jeden ma, pewnie ukradł...
13
Co za beznadziejna pogoda, już chyba z 5 burza u mnie... Niebo płacze, bo już wiedzą, że Real wygra i będzie płacz po meczu.
0
Życzeniowo: Argentyna - Hiszpania.
1
Kto tak mówi, że kozak? On jest cienki jak sik pająka i jedyne co potrafi, to szybko biegać, w grze defensywnej to krzyżówka Roberto i Semedo z najgorszych zagrań.
0
Jak z humorem to Lucyfer i niesamowity Tom Ellis w roli głównej. 2 sezony na Netflixie.
9
Martial.
0
Ktoś chce jakiś meczyk zagrać w Fife na Xbox One?
45
Co do Thiago, jeśli będzie na sprzedaż i to za te śmieszne 50mln, to trzeba go brać z Bayernu i jeszcze dorzucić im skrzynkę whiskey.
Może i miewa kontuzje, może czasem nie gra na miarę oczekiwan w Bayernie, ale to nadal topka pomocników i jako jeden z nielicznych, którzy w jakims stopniu przypominają Xaviego.
Iniesta odszedł, w pomocy został tak naprawdę tylko Coutinho, Rakitic i Busquets. Chorwat młodszy nie będzie, Thiago jest w idealnym wieku, wychował się w La Masii, więc doskonale wie o co biega w tym wszystkim i z miejsca mógłby zostać kluczowym piłkarzem. Przy Messim, Coutinho czy Busquetsie może stać się jeszcze lepszym piłkarzem.
Pozbyć się tych Gomesow, zebrać za nich pieniądze, zwolnić pensje i brać Thiago. Lepiej mieć takiego pomocnika, niż 5 przeciętnych, co jak wchodzą to mają kisiel w gaciach i jedyne co robią, to podają do tyłu.
10
Oficjalnie: Lucien Favre trenerem Borussii Dortmund.
Świetny wybór trenera, może w końcu ktoś ogarnie ten bałagan w Dortmundzie i zagrozi Bayernowi. Favre potrafi wyciągać z piłkarzy maksa a talentu w Borussii nie brakuje.
1
Suarez xDDDDD.
1
Gruby na bramkę!
5
A jednak nie, troll Valverde.
1
Mogli mu dać strzelić, po co mu odbierał.
0
Suerez kolejny mecz gdzie nawet piłki przyjąć nie potrafi, uwielbiam gościa, ale to co on ostatnio robi, to jakiś żart...
3
To jest G E N I U S Z!