D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentator niezła faza :D
2
Podolinski.
33
Own Goal, jedyny który jest w formie z naszych piłkarzy :D
11
Komentator orgazm :D
0
Rakitic wyleci z boiska :D
4
To jest ten, którego imienia nie wolno wymawiać.
7
Nigeria zostawia hektary miejsca, Argentyna powinna to wykorzystać w meczu z nimi.
1
Za co? :D
Nie, nie jest.
2
Do garów a nie o sporcie gada.
2
Co ten ciorny xDDD
5
To jest niemożliwe xD
Carillo kozak!
1
Skończy się na tym, że Dania strzeli na 2:0 bramkę z dupy tyłka.
5
Dobry jest ten Carillo, miesza tam nieźle.
Ale to jest niesprawiedliwe, zasługują na bramkę.
8
Jakby mieli tyle miejsce, to też by tak wchodzili w pole karne, Islandia dobry mecz zagrała w defensywie i na nic nie pozwalała.
Barcelona Guardioli też miała problemy z autobusami, jak drużyna jest świetnie zorganizowana, to ciężko coś zrobić, potrzeba geniuszu, dziś go zabrakło.
0
Aż tak słabo to nie, ale przeciętnie. Asysta ładna, ale nic po za tym.
3
Podoba mi się Peru, zasługują na punkty.
0
Ale oni są nieudolni, jeśli chodzi o finalizacje akcji. Wszystko robią dobrze, do momentu strzału.
6
Niektórym nie wytłumaczysz, to jest typowy piłkarz od ostatniego podania, a nie od biegania po piłkę do obrońców.
1
Może linia mu przeszkodziła.
8
I po raz milionowy wspomnieli by o tym, że jest szklanka.
9
Słaby ten Eriksen, taki kozak podobno a w mur trafił. Ronaldo to jest piłkarz.
10
Ale tu wylany hejt na Messiego, że opaski nie powinien nosić, że zagrał beznadziejnie itd.
To dopiero pierwszy mecz, w Barcelonie też czasem miał słabsze mecze, Leo wróci silniejszy, zawsze wraca!
0
Portugalia na trzech remisach wyszła z grupy. A potem wygrała Euro.
24
Pavon powinien grać od początku, a nie ten Di "Wrzutka" Maria.
0
Islandia spuchnie.
0
O Boże... Tak blisko.
0
bo sędzia to dzban...
2
I tak by nie trafił, więc lepiej niech nie gwizdze.
0
Wy się czepiacie Leo, a słyszeliście Iwanskiego, bramkarz Islandii obronił wszystkie karne na Mundialu. To nie byle jaki bramkarz.
1
Tylko nie karnego, wymyśl co innego, zapłać pilkarzowi Islandii, żeby samobója strzelił.