0

No mowie, otwieranie paczek, zmarnowalem jakieś 300.000 coinsow.
TYLKO TAK SIĘ DA WZMOCNIĆ SKŁAD!

Czytaj co Ci piszemy, bo już 3 raz Ci pisze, że Tylko otwieranie paczek.
Xbox one.

0

No wchodzisz w Wyzwania budowania składu, wybierasz jakieś wyzwanie czy to o Legendę czy jakieś inne i wrzucasz tam piłkarzy niepotrzebnych, którymi nie grasz.

Ten tryb to głównie po to żeby wydawać Coinsy/Fifa points, ja zrezygnowałem z tego trybu po 1 dniu i wróciłem do normalnego trybu.

0

Trzeba otwierać paczki inaczej składu nie wzmocnisz, bo piłkarzy nie da się kupić w tym trybie.
A tych niepotrzebnych przepalaj w Wyzwaniach budowania składu.

4

Chyba nie, bo jakby miał polecieć, to już by poleciał, ale ktoś podawał info, że Sampaoli nie podejmuje już decyzji.

"Piłkarze Argentyny stracili zaufanie co do trenera i Jorge Sampaoli nie podejmuje już decyzji odnoście prowadzenie zespołu. [TyC Sports]"

44

Robota w kanałach? :D

0

Tylko otwieranie paczek lub SBC, inaczej się nie da. A każdy ma składy legend, bo SBC o Legendę można robić w nieskończoność.

8

Toni Kroos to jest kapitalny pomocnik, dziś oprócz tej jednej straty, to był wszędzie, świetnie rozdzielał piłki, do tej pory nie wiem czemu Bayern go puścił.

Toni Kroos vs Szwecja
113 podań (94%skuteczności)
2 kluczowe podania
17/17 długich piłek
3/3 udane dryblingi

2

Wyślę mu gołębia.

2

Co ten dzban gada, dostał 2 żółtą a nie czerwona od razu...

13

Neuer dotyka i się jeszcze kłóci, jak ja go nie lubię...

0

Teoretycznie nie, ale będę w czarnej dupie.

1

Taki Sergi Roberto, tylko dużo lepszy w obronie.

1

Za wolnych zawodników ma Szwecji, ciężko im zrobić kontrę.

1

Son to jest kozak.

1

Tak, tylko nie wiem skąd.

0

bo jak wygra Panama, a Anglia później z Belgia i jeszcze Panama z Tunezja to mogą wywalić Belgie, bo wszyscy będą mieli po 6pkt i będzie decydował bilans bramek.

0

Baczulaj xDDDDDD

1

Ten Jonca to niezły bimber tam wali xD

0

Gol to jeszcze nie bramka.

1

Ten 2, co mniej gada to Trzeciak.

0

I gol!

0

A później Cheryshev.

0

Ale meczycho!

0

Brawo Tunezja!

6

Dla mnie Modric od dobrych 3 lat, to najlepszy pomocnik, no może jeszcze KdB.

1

Xhaka ma te kopyto.

2

Nie potrzebny, wolę żeby Dembele grał więcej, niż go rotowac jeszcze z Lozano.

1

Jak to finał będzie Rosja - Japonia.

3

Trochę lepszy Pinto, raz zagra mecz życia a innym razem popełnia błędy rodem z B-klasy.

5

Nie no, aż tak dużo lat nie mam, czekam 20 lat dopiero. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?