D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Sam już się myli z wymową xD
0
Dobra, ale beka trochę, że uczy jak się prawidłowo wymawia a sam innych nazwiska kaleczy.
0
Przecież nikt tak nie mówi, wszyscy mówią Kutinho.
0
O co tu chodzi? :D
Edit. Oki kontuzja.
0
Co ten sędzia? xDD
0
Vamos Coutinho!
0
Mam nadzieję, że w tym roku nie damy się na to nabrać, bo sympatyczny Włoch znowu napluje nam w twarz.
3
Paulinho i Tomasz Kłos, spotkanie po latach :)
0
Chociaż później ewentualny ćwierćfinał Portugalia - Argentyna
20
Pewnie dlatego, że gra ich aktor Toni Cruz.
9
A Korea grała na Mundialu futbol totalny xD
22
Za 4 lata już może, wtedy to mogą się nawet nie zakwalifikować.
0
bo VAR był. Sędzia się pomylił i zabrał 3 minuty meczu sprawdzaniem.
10
Największy sukces Polaków na MŚ od '82
0
A kiedy gra City?
1
I co tam somsiedzie? :D
1
Jaka ustawka xDD
Edit. Jednak sprawdza.
0
Kwadratowa głowa
0
Jakiś to jest autobus piętrowy xD
0
A niech idą do tego wojska za to kaleczenie futbolu...
4
Jakie to są kaleki...
8
Meksyk włącza się do walki o Puchar Frajera, czy zagrają w sierpniu o Superpuchar Frajera?
1
Zgadza się.
30
i do tego gra z kontuzjom.
0
Właśnie miałem o tym samym pisać, no jajca trochę z tym :D
Ma już po karierze, bo prawie 2 lata bez gry w piłkę, to strasznie dużo. Szkoda chłopa, bo talent ma, aprzez takie coś ma koniec wielkiej kariery.
2
*Ofenzywie jak i w defenzywie
20
Wręcz przeciwnie, w ostatnich minutach to nawet na wslizgach jechał jak Mascherano. :D
29
Stanowski :
"Dobrze, że nie pojechałes, bo jakbyś miał siedzieć na ławce i patrzeć jak Zieliński podaję do obrońców, to lepiej ze siedzisz w tym studiu."":D
10
Nie wróżę Maradonie długiego żywota, co on ze sobą zrobił...
40
Leo Messi vs Nigeria
51 podań (80% skuteczności)
2 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
7 udanych dryblingow
1 bramka
GOAT