D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I w dodatku o lepszej technice niż Messi.
1
U mnie tak samo, masakra ta aplikacja, ciekawsze spotkanie i serwery przeciążone...
0
Poczekaj do pierwszej bramki dla Japonii :D
0
No, temu Muto mógłby kilka ciasteczek podać.
7
Fabiański już więcej interwencji od Szczęsnego
0
Vamos Japonia!
7
No to chyba będzie odejście.
0
Nie rozumiem tego, a inni chodzą głodni, bo nie mają za co kupić bułek... A idź Pan...
0
bo często w ważnym meczach nie gral,
0
xDDDDDDD?!
2
Mitrovic jeszcze 200 uderzeń i trafi bramkę.
9
"bo mamy słabszych pilkarzów, zarówno w Ofenzywie jak i w defenzywie"
2
Taki Serbski Morata, tylko głową potrafi.
0
Po co on głową strzelał? :D
2
Chyba czytał La Ramble
1
Zaraz po Cristiano.
0
Teraz Kutinho, no nie mogę z tego typa xDD
3
Nie rozumiem tego Szpaka, uwziął się na tego Coutinho żeby czytać poprawnie, a resztę kaleczy jak może...
1
Nie dostanie, ma mniejsza reputację i wtedy wygra Neymar albo Ronaldu
2
Kałtinho to to nie jest. :D
4
Asysta przy 1 bramce, to on podał do Koreana.
8
Ma dobre cechy przy wódce.
0
Neymar niestety...
28
Doświadczenie z ŁKS-u procentuje, nie takich na treningach lobowal.
0
Co Ty gadasz za głupoty Żurawski...
14
Ten to zaraz rekord obrotów zrobi, Guinness się może zainteresować.
8
Jaki to jest placek, niech wchodzi ten Firmino.
5
Kurła ten typ z Barcelony.
2
Czemu komentatorzy nie czytają Rui Patricio, jako "Huj Patricio"? :D
0
Dokładnie, w innych krajach pewnie Błaszczykowskiego nie czytają poprawnie.
Jakbyś chciał czytać wszystkich poprawnie, to byś musiał znać każdy język.