3

I w dodatku o lepszej technice niż Messi.

1

U mnie tak samo, masakra ta aplikacja, ciekawsze spotkanie i serwery przeciążone...

0

Poczekaj do pierwszej bramki dla Japonii :D

0

No, temu Muto mógłby kilka ciasteczek podać.

7

Fabiański już więcej interwencji od Szczęsnego

0

Vamos Japonia!

7

No to chyba będzie odejście.

0

Nie rozumiem tego, a inni chodzą głodni, bo nie mają za co kupić bułek... A idź Pan...

0

bo często w ważnym meczach nie gral,

0

xDDDDDDD?!

2

Mitrovic jeszcze 200 uderzeń i trafi bramkę.

9

"bo mamy słabszych pilkarzów, zarówno w Ofenzywie jak i w defenzywie"

2

Taki Serbski Morata, tylko głową potrafi.

0

Po co on głową strzelał? :D

2

Chyba czytał La Ramble

1

Zaraz po Cristiano.

0

Teraz Kutinho, no nie mogę z tego typa xDD

3

Nie rozumiem tego Szpaka, uwziął się na tego Coutinho żeby czytać poprawnie, a resztę kaleczy jak może...

1

Nie dostanie, ma mniejsza reputację i wtedy wygra Neymar albo Ronaldu

2

Kałtinho to to nie jest. :D

4

Asysta przy 1 bramce, to on podał do Koreana.

8

Ma dobre cechy przy wódce.

0

Neymar niestety...

28

Doświadczenie z ŁKS-u procentuje, nie takich na treningach lobowal.

0

Co Ty gadasz za głupoty Żurawski...

14

Ten to zaraz rekord obrotów zrobi, Guinness się może zainteresować.

8

Jaki to jest placek, niech wchodzi ten Firmino.

5

Kurła ten typ z Barcelony.

2

Czemu komentatorzy nie czytają Rui Patricio, jako "Huj Patricio"? :D

0

Dokładnie, w innych krajach pewnie Błaszczykowskiego nie czytają poprawnie.
Jakbyś chciał czytać wszystkich poprawnie, to byś musiał znać każdy język.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?