D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
On Wrzucał xD
0
Pavon i Di Maria niech zejdą... Błagam!
5
Meza w rozgrzewce xDDDDDDD
1
Żal patrzeć na grę Argentyny...
0
Czemu roznego nie było?
0
Obrona to żart xDD
0
Jakie to są drewna... Idz Pan w pi...
1
A idź z tym meczem...
1
Co za dzban...
2
Di Maria zejdź!
0
Ten typ w środku ręki nie umyje. xD
8
Vamos Leo! Vamos Argentyna!
7
Arthur jeszcze do nas nie dołączyłes, a już Messiemu się narażasz.
17
Oni są śmieszni w tym studiu xDDD
10
Grzesiu Rasiak kibicem Barcelony :)
0
Szczerze? To ja już wolę tego Meze, po nim i tak się nie spodziewam fajerwerków, a jak patrzę na Di Marie, to mnie krew zalewa...
0
Komentarz usunięty
8
ale że Mezy nie ma w 1 składzie... Szok.
1
Do ludzi co piszą, że ktoś nie zasłużył.
To nie ludzie wybierali, tylko algorytm, który bierze pod uwagę statystyki z meczu.
95
Michy Batshuayi
"Cieszynka Fortnite już przereklamowana, chciałem stworzyć coś nowego"
Ten to ma dystans do siebie xDD
35
Tylko, że te losowanie nie ma racji bytu, bo tu wszystkie drużyny nie grają jednego dnia. I wylosuja tak, że jedna drużyna będzie miała 2 dni odpoczynku a druga 5.
26
Myślę, że nie. Zagra raczej idol Socjopaty.
5
To co łatwiej w końcu z tą Belgią grać czy z Anglią? Minąć Niemców, by się spotkać dopiero w Finale czy jednak Finał z Ruskimi zagrać?
1
Nie pożałujesz, tylko trzeba przebrnąć przez pierwsze odcinki i nie opuszczać, a później serial leci jak woda.
1
Usuń spojler xD
1
Początek się lipa ogląda, bo strasznie dużo postaci, ciężko od razu ich zapamiętać i o kim jest mowa, ale jak to się ogarnie, to później odcinek za odcinkiem leci.
3
Gomorra.
Spróbuj Grę o tron, ja też nie byłem dobrze do tego serialu nastawiony, bo nie lubię takich klimatów, ale jednak miażdży system.
11
Nie wiem czy moje serce by to wytrzymał.
Znając fart Ronaldo, to by dostał jakiegoś karnego w 97minucie.
1
To wyglądało tak:
Tylko, że od nas nikt nie biegał, staliśmy i się patrzylismy jak Japonia wymienia w błyskawicznym tempie podania.
2
Orgazm.