8

Już widzę czary diabła działają, co raz większe wylewy...

1

Torreira jak Abidal.

0

Zaczyna się xDDD

0

Godin jak ja Cię szanuje!

2

Jak ten Janas tak motywowal i przekazywał informacje podczas treningów/meczów, jak w studiu, to nie dziwię się, że nie wyszliśmy z grupy

2

Ja tam bym nim nie pogardzil, świetny piłkarz, który się marnuje u Muła.

24

Pogba :
"Kiedy gram z najlepszym piłkarzem ostatnich 10 lat, to go obserwuje i uczę się od niego. Messi sprawia że kocham piłkę nożną. On zawsze będzie moim idolem. "

4

Asysta roku by była xDD

1

Typowy Suarez xD

2

Coś czuję, że strzeli, oczywiście w mur :D

3

Suarez to cwaniak nr1

8

Lewandowski to nawet w top 100 nie jest najlepszych w historii.

0

Oby te pozytywne dla nas :)

5

Nie wiem, ale ja tu widzę praktycznie same komentarze o Mbappe i jego świetnej grze.

0

Może dlatego, że tamta Argentyna grała tak samo beznadziejnie, ślizgała się od fazy grupowej gdzie ciągnął ich geniusz Messiego, później łatwiejsza drabinka. Nie podobał mi się ich styl i na dłuższą metę nie wiem czy on by to pociągnął, to był trener na krótki okres czasum

2

Przed samym meczem Suarez z Cavanim złapią kontuzje podczas wiązania buta.

0

Sabella, to był słaby trener, miał fart do drabinki.

3

Tak z nami.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Brawo za walkę, szkoda tych szkolnych błędów w obronie, bo ten karny i ta 4 bramka Mbappe była na spokoju do wyjęcia.

6

Czemu nie wszedł Dybala, tylko Meza? To chyba tylko Sampaoli wie...

0

Meza chyba się zgubił gdzieś przy wejściu... Zmiany to porażka...

3

Lykaj dalej jak pelikan....

38

Pierdziele to, kibicuje Portugalii, może odpadną jak wszystkie drużyny, którym kibicowalem xD

1

Pogba spoko ziomek :)

0

Otamendi jaki dzban xD

0

Meza xDDDDDDD.

0

Hugo Boss by to obronił.

0

I tak jest słaby, jedna bramka tego nie zmienia.

11

On Wrzucał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?