D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Już widzę czary diabła działają, co raz większe wylewy...
1
Torreira jak Abidal.
0
Zaczyna się xDDD
0
Godin jak ja Cię szanuje!
2
Jak ten Janas tak motywowal i przekazywał informacje podczas treningów/meczów, jak w studiu, to nie dziwię się, że nie wyszliśmy z grupy
2
Ja tam bym nim nie pogardzil, świetny piłkarz, który się marnuje u Muła.
24
Pogba :
"Kiedy gram z najlepszym piłkarzem ostatnich 10 lat, to go obserwuje i uczę się od niego. Messi sprawia że kocham piłkę nożną. On zawsze będzie moim idolem. "
4
Asysta roku by była xDD
1
Typowy Suarez xD
2
Coś czuję, że strzeli, oczywiście w mur :D
3
Suarez to cwaniak nr1
8
Lewandowski to nawet w top 100 nie jest najlepszych w historii.
0
Oby te pozytywne dla nas :)
5
Nie wiem, ale ja tu widzę praktycznie same komentarze o Mbappe i jego świetnej grze.
0
Może dlatego, że tamta Argentyna grała tak samo beznadziejnie, ślizgała się od fazy grupowej gdzie ciągnął ich geniusz Messiego, później łatwiejsza drabinka. Nie podobał mi się ich styl i na dłuższą metę nie wiem czy on by to pociągnął, to był trener na krótki okres czasum
2
Przed samym meczem Suarez z Cavanim złapią kontuzje podczas wiązania buta.
0
Sabella, to był słaby trener, miał fart do drabinki.
3
Tak z nami.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Brawo za walkę, szkoda tych szkolnych błędów w obronie, bo ten karny i ta 4 bramka Mbappe była na spokoju do wyjęcia.
6
Czemu nie wszedł Dybala, tylko Meza? To chyba tylko Sampaoli wie...
0
Meza chyba się zgubił gdzieś przy wejściu... Zmiany to porażka...
3
Lykaj dalej jak pelikan....
38
Pierdziele to, kibicuje Portugalii, może odpadną jak wszystkie drużyny, którym kibicowalem xD
1
Pogba spoko ziomek :)
0
Otamendi jaki dzban xD
0
Meza xDDDDDDD.
0
Hugo Boss by to obronił.
0
I tak jest słaby, jedna bramka tego nie zmienia.
11
On Wrzucał xD