D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie Joao Mario :D
7
Było, bo zabrali Szwecji 100% okazję na gola.
1
Laskowski xDD.
0
Hazard, jedyny realny na ten moment do wyjęcia.
1
Wydali 100mln na Higuaina (który dla mnie jest przeciętny, a na pewno nie wart tyle, mogli kupić kogoś lepszego), więc 100mln na Ronaldo nie będzie wcale takie głupie. A Cr7 zrobi im taki marketing, że na luzie im się to zwróci a i sportowo jeszcze da radę.
0
Dobre mecze są co dwa dni, w Sobotę kozak, w Niedziele bardzo słabe, wczoraj kozak i dziś do tego momentu też słabo.
16
Riyad Mahrez przechodzi testy medyczne w Manchesterze City.
Jeżeli przejdą one pomyślnie, algierski skrzydłowy przejdzie do "Obywateli" za 60 milionów funtów
27-letni Algierczyk w poprzednim sezonie dla Lisów strzelił 13 goli i zanotował 13 asyst w 41 spotkaniach.
Wolałbym jego niż 30 letniego Williana.
3
Z jednej strony dobrze, bo Karma wróciła za granie na czas w meczu z nami.
0
Patologia ta bramka jaj cały Mundial xD
2
Kurła!
0
Strejlau, to ciągle powtarza : świetnie, wspaniale, znakomicie :D
0
Nie, my byliśmy słabi.
6
Tak jak Belgia w ćwierćfinale xD
0
Jest i on, wielki Fele!
0
No to Belgia włącza się do rywalizacji o Puchar Airport xD
0
Co za dziwne Mistrzostwa, chyba dziwniejszych nie było.
2
Trzymaj dłużej tego miernego Carrasco...
5
Belgia jak Liverpool, kolejny sezon będzie należał do nich.
4
Za 4 lata to już na Bank xD
4
Stawiać domy na finał Rosja - Japonia xD
0
XDD?
0
Ja przeważnie jestem za słabszym, więc kibicuje Japonii.
1
Gościu co zawsze źle wypowiada się o Barcelonie, ma teraz do nas przyjść? xDDDD
0
Jesus to pupil trenera, nic dziwnego że na niego stawia.
9
Uwaga Ciekawostka, schodzi były piłkarz ŁKS-u.
6
Messi nie udawałby dżdżownicy.
0
Oczywiście kartka powinna być, ale co dodał od siebie do jego.
2
Co za dzban, lekko go dotknął...
1
xDDDDDDDDDDDDD.
0
Willian walczy o transfer do Barcelony, świetny mecz w jego wykonaniu. Moim zdaniem najlepszy na boisku.