0

Dla mnie Joao Mario :D

7

Było, bo zabrali Szwecji 100% okazję na gola.

1

Laskowski xDD.

0

Hazard, jedyny realny na ten moment do wyjęcia.

1

Wydali 100mln na Higuaina (który dla mnie jest przeciętny, a na pewno nie wart tyle, mogli kupić kogoś lepszego), więc 100mln na Ronaldo nie będzie wcale takie głupie. A Cr7 zrobi im taki marketing, że na luzie im się to zwróci a i sportowo jeszcze da radę.

0

Dobre mecze są co dwa dni, w Sobotę kozak, w Niedziele bardzo słabe, wczoraj kozak i dziś do tego momentu też słabo.

16

Riyad Mahrez przechodzi testy medyczne w Manchesterze City.
Jeżeli przejdą one pomyślnie, algierski skrzydłowy przejdzie do "Obywateli" za 60 milionów funtów

27-letni Algierczyk w poprzednim sezonie dla Lisów strzelił 13 goli i zanotował 13 asyst w 41 spotkaniach.

Wolałbym jego niż 30 letniego Williana.

3

Z jednej strony dobrze, bo Karma wróciła za granie na czas w meczu z nami.

0

Patologia ta bramka jaj cały Mundial xD

2

Kurła!

0

Strejlau, to ciągle powtarza : świetnie, wspaniale, znakomicie :D

0

Nie, my byliśmy słabi.

6

Tak jak Belgia w ćwierćfinale xD

0

Jest i on, wielki Fele!

0

No to Belgia włącza się do rywalizacji o Puchar Airport xD

0

Co za dziwne Mistrzostwa, chyba dziwniejszych nie było.

2

Trzymaj dłużej tego miernego Carrasco...

5

Belgia jak Liverpool, kolejny sezon będzie należał do nich.

4

Za 4 lata to już na Bank xD

4

Stawiać domy na finał Rosja - Japonia xD

0

XDD?

0

Ja przeważnie jestem za słabszym, więc kibicuje Japonii.

1

Gościu co zawsze źle wypowiada się o Barcelonie, ma teraz do nas przyjść? xDDDD

0

Jesus to pupil trenera, nic dziwnego że na niego stawia.

9

Uwaga Ciekawostka, schodzi były piłkarz ŁKS-u.

6

Messi nie udawałby dżdżownicy.

0

Oczywiście kartka powinna być, ale co dodał od siebie do jego.

2

Co za dzban, lekko go dotknął...

1

xDDDDDDDDDDDDD.

0

Willian walczy o transfer do Barcelony, świetny mecz w jego wykonaniu. Moim zdaniem najlepszy na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?