D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że zrezygnował z tej kasy rok temu, by spełnić Marzenie i zagrać w Barcelonie, chyba że rok mu wystarczył?
34
Jakoś w to nie wierzę, raczej nie odchodził z Chin na jeden sezon gry w Barcelonie. Nie ma w tym żadnej logiki.
1
Jest na Netflixie, to nawet dziś obejrzę, dzięki za film na wieczór :)
0
O Moskwa tam gra, ze słynnego Dom z papieru :)
5
Brałbym i nawet zapakował. Tylko zmien charakter Ronaldo i będziemy kwita.
Edit. Mine bym zostawił, dałbym wam Turana.
0
Oj tam, każdemu zdarza się słabszy okres, a w wykańczaniu akcji to jest top3 piłkarz, wystarczy spojrzeć na jego ilość goli, mimo tego słabszego okresu.
4
Buffon do PSG, Neymar do Realu, Cristiano do Juventusu, wszystko składa się w jedną całość.
6
Żeby Cristiano nie był Cristiano, to chętnie bym go u nas zobaczył na ostatnie lata kariery, Messi by mu takie piłki rzucał, że Cristiano by tylko nogę/glowe dostawiał, czyli to co lubi najbardziej.
8
Zawsze mówiłem, że ten Murray jest słaby, gościu nawet 52 lata temu nie gral w wielkich szlemach, przereklamowany typ.
0
Milito, jaki to był dzik.
17
Z tym Asensio, to było Mistrzostwo, płacić raty za zawodnika wartego 4mln xD
A później poszli i te 4 mln lekką ręką wywalili na Douglasa xD
0
bo nasze mistrzowie interesów chcą dać 35mln + 5 mln w 7867865 ratach. A pójdą i te 5mln, których tak żałują, wywala na jakiegoś Janusza z ligi Wysp Świętego Tomasza :D
0
Chodzi mi o to, że na nim nie zrobiliśmy a podobno mieliśmy.
1
Tylko, że jak nie wypali, to raczej stracimy, bo nikt go nie kupi za więcej niż 35mln. Przykład Deulofeu, na którym mieliśmy zarobić gruby hajs a praktycznie wyszli na 0.
1
Ciekawe ile tam pogra, bo Carvajal to topka PO i nadal bardzo młody.
0
A on nie ma innego obywatelstwa, to jak chcą go zmieścić w przepisach UE?
2
To już mogli Delelefele zostawić... Albo chociaż Meze xD
2
On był za darmo? Czemu po niego nie sięgnęli? Nawet jakby nie wypalił, to można go sprzedać, ale gościu ma niesamowity potencjał. No, ale lepiej wydać 60 mln na Williana...
0
Przecież tylko napisałem, że większe show da Neymar niż Ronaldo, nie spinaj się gościu.
0
Obieżyświat, on chyba nigdzie nie siedział dłużej jak 2 lata.
0
Ja myślę, że odejście Cristiano jest bardzo prawdopodobne, w Hiszpanii jak i w Realu swój sufit już osiągnął. Podwyżki jakiej oczekuje raczej nie dostanie, bo Real nie będzie chciał się bawić w takie coś, będą woleli kasę za Cristiano wydać na jakąś młodą gwiazdę, która pogra na wysokim poziomie jeszcze przed długi czas a taki Neymar czy Hazard są indywidualnie lepsi od Ronaldo. O Cristiano się tylko mówi, gdy strzeli bramki. Neymar czy Hazard zagwarantują show bez bramek.
W Juve na pensje jakiej oczekuje będzie mógł liczyć a 2 pewne trofea praktycznie co rok ma. W LM też Juve zachodzi przeważnie do półfinałów.
Więc na tym transferze nie straci a może tylko zyskać kolejny rozgłos, bo cały świat znów będzie o nim mówił, już mówi a co dopiero będzie po transferze.
0
Nie no, szanujmy się :D
0
No to dziwne, ale z tego co podałeś, to jest do odbioru na poczcie.
1
50/50, albo zostanie albo odejdzie. Same ploty, bez żadnych konkretów.
0
I żadnej kartki nie dostałeś? W skrzynce nie było? U mnie zawsze zostawiają. Widzę wyższy poziom cwaniactwa, nie chce im się dupy ruszyć, to napisali, że odbiór na poczcie. No, ale awizo powinno być.
1
Chyba do odbioru na poczcie masz, nie było Cię w domu, to zostawił awizo.
17
I tak nie gra :D
2
Za ten rok, to raczej pewne, że Cristiano. Chyba, że odejdzie do Juve i przez pół roku się nie zaadaptuje do nowej drużyny i będzie się kopał po czole.
A w następnych latach, to niewiadomo, wszystko zależy od tego, kto będzie wygrywał LM. Jak wygra PSG, to raczej pewne, że Neymar (chyba że indywidualnie będzie średnio, w co wątpię)
13
No, a już z 4 razy przechodził testy medyczne i podpisywał kontrakty xD
1
Prawie się nabralem, ale obecnie Cr7 ma inne włosy i bródke :D