28

Z wypożyczenia bym się nie cieszył, niech ich sprzedadzą i nie mieć już z nimi problemów, bo tak za rok wrócą i znowu kombinowanie.

0

Jego pociąg już odjechał, była szansa w tamtym roku, teraz to niemożliwe, nie miał tak genialnego sezonu(sporo meczów widziałem i trzymał poziom z poprzedniego sezonu, ale drużyna była słabsza), życzę mu lepszego klubu, bo bardzo szanuję jego umiejętności i w lepszych klubie może pokazać pełen swój potencjał.
Żałuję, że nie trafił do nas rok temu, bo był tani jak na obecne czasy, a piłkarsko lepszy od Gomesów, Denisów razem wziętych.

1

Prison Break, Gra o Tron, Ray Donovan, Sherlock, Zadzwoń do Saula, Breaking Bad, Dexter.

12

Michael Phelps.

0

Dla mnie ta druga, bo nie można być tak głupim, no nie idzie, każdy transfer to jakiś smród i nieudolność...

0

Na stronie oficjalnej zmienili i jest napisane, że nie mają OBOWIĄZKU.

1

"Aktualizacja (22:17): Klub zmienił treść komunikatu na oficjalnej stronie intrernetowej w języku angielskim i również podaje, że Guangzhou ma możliwość, a nie obowiązek wykupu Paulinho."

Nie mają również obowiązku, czyli pieniądze widmo.

1

No to po udanych negocjacjach, teraz wszystkie siły po Renato Augusto i Williana. Jak się bawić to już na całego!

4

Jak nam sprzedacie Williana za 80mln, to wskoczymy na 1 miejsce :D

0

No oficjalne jest, że z "OPCJĄ wykupu" to nadal pieniądze widmo i dopiero za rok, a strata piłkarza jest.

0

Czemu my jesteśmy takimi Januszami? Oni to nie chcieli spuścic ani centa, a my im dajemy wypożyczenie? Czy jesteśmy normalni?! Patologia, ciekawe czy taka sama opcja obowiązkowa jak przy Rafinhii...

3

Na ten rok dobra, zamiennik niezły, ale nie za taką kasę i nie ten wiek, bo za 2-3 lata będziemy się zastanawiać jak się go pozbyć...

0

Zawsze tak jest, nie ma piłkarza, który by nigdy nie zmarnował karnego, w końcu się pomyli. Nawet ten świetny Ronaldo przestrzelił dużo karnych.

5

Modric jest genialny, jak ja gościa uwielbiam.
Modric vs Rosja
89 podań ze skutecznością (88%)
4 kluczowe podania
16 na 18 udanych długich piłek
8 udanych dryblingow (na 10 prób)

3

W Chorwacji najlepsi Zlekcewazić i Przyfarcić

2

To teraz czekać na huk

2

Jaki fart xDDDDDD

0

Co za typ, od bohatera do zera...

0

Co wyjął, co tu się dzieje!

0

Prawie mu się pod nogi rzucił, to już jest przesada xD

1

Piłki nie ma, ruski pewnie jakąś specjalna szykują, która można automatycznie sterować.

3

"Mieliśmy za trudną grupę i słabszych pilkarzów, zarówno w defenzywie jak i w Ofenzywie."

7

Jak Rosja przegra, to strzeli z atomowki

0

Mecz lepszy niż się spodziewałem, myślałem że będzie nudne 1:0

2

Ja też, nie lubię ruskich, ale podoba mi się ich zaangażowanie.

0

Już się umawia premier Rosji na jakiś numerek po meczu xD

14

Ambicja ruskich niesamowita, mają gorszych piłkarzy a jadą na zaangażowaniu. Tak się walczy! Brawo Stasiu!

1

Tak jest Rosja!!!

0

Jaki farfocel xDD

4

"o 8 km więcej, jest 119km do 118km"
Szpaku matematyk xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?