D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Z wypożyczenia bym się nie cieszył, niech ich sprzedadzą i nie mieć już z nimi problemów, bo tak za rok wrócą i znowu kombinowanie.
0
Jego pociąg już odjechał, była szansa w tamtym roku, teraz to niemożliwe, nie miał tak genialnego sezonu(sporo meczów widziałem i trzymał poziom z poprzedniego sezonu, ale drużyna była słabsza), życzę mu lepszego klubu, bo bardzo szanuję jego umiejętności i w lepszych klubie może pokazać pełen swój potencjał.
Żałuję, że nie trafił do nas rok temu, bo był tani jak na obecne czasy, a piłkarsko lepszy od Gomesów, Denisów razem wziętych.
1
Prison Break, Gra o Tron, Ray Donovan, Sherlock, Zadzwoń do Saula, Breaking Bad, Dexter.
12
Michael Phelps.
0
Dla mnie ta druga, bo nie można być tak głupim, no nie idzie, każdy transfer to jakiś smród i nieudolność...
0
Na stronie oficjalnej zmienili i jest napisane, że nie mają OBOWIĄZKU.
1
"Aktualizacja (22:17): Klub zmienił treść komunikatu na oficjalnej stronie intrernetowej w języku angielskim i również podaje, że Guangzhou ma możliwość, a nie obowiązek wykupu Paulinho."
Nie mają również obowiązku, czyli pieniądze widmo.
1
No to po udanych negocjacjach, teraz wszystkie siły po Renato Augusto i Williana. Jak się bawić to już na całego!
4
Jak nam sprzedacie Williana za 80mln, to wskoczymy na 1 miejsce :D
0
No oficjalne jest, że z "OPCJĄ wykupu" to nadal pieniądze widmo i dopiero za rok, a strata piłkarza jest.
0
Czemu my jesteśmy takimi Januszami? Oni to nie chcieli spuścic ani centa, a my im dajemy wypożyczenie? Czy jesteśmy normalni?! Patologia, ciekawe czy taka sama opcja obowiązkowa jak przy Rafinhii...
3
Na ten rok dobra, zamiennik niezły, ale nie za taką kasę i nie ten wiek, bo za 2-3 lata będziemy się zastanawiać jak się go pozbyć...
0
Zawsze tak jest, nie ma piłkarza, który by nigdy nie zmarnował karnego, w końcu się pomyli. Nawet ten świetny Ronaldo przestrzelił dużo karnych.
5
Modric jest genialny, jak ja gościa uwielbiam.
Modric vs Rosja
89 podań ze skutecznością (88%)
4 kluczowe podania
16 na 18 udanych długich piłek
8 udanych dryblingow (na 10 prób)
3
W Chorwacji najlepsi Zlekcewazić i Przyfarcić
2
To teraz czekać na huk
2
Jaki fart xDDDDDD
0
Co za typ, od bohatera do zera...
0
Co wyjął, co tu się dzieje!
0
Prawie mu się pod nogi rzucił, to już jest przesada xD
1
Piłki nie ma, ruski pewnie jakąś specjalna szykują, która można automatycznie sterować.
3
"Mieliśmy za trudną grupę i słabszych pilkarzów, zarówno w defenzywie jak i w Ofenzywie."
7
Jak Rosja przegra, to strzeli z atomowki
0
Mecz lepszy niż się spodziewałem, myślałem że będzie nudne 1:0
2
Ja też, nie lubię ruskich, ale podoba mi się ich zaangażowanie.
0
Już się umawia premier Rosji na jakiś numerek po meczu xD
14
Ambicja ruskich niesamowita, mają gorszych piłkarzy a jadą na zaangażowaniu. Tak się walczy! Brawo Stasiu!
1
Tak jest Rosja!!!
0
Jaki farfocel xDD
4
"o 8 km więcej, jest 119km do 118km"
Szpaku matematyk xD