D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha, liga angielska i liga + extra, czyli to samo co zwykle.
10
Ktoś prosił o porównanie Thiago i Rabiota w meczach z Realem :
Thiago : Rabiot
! 78 podań (93%) - 59 podań (90%)
! 9 długich piłek(79%) - 1 długa piłka (42%)
! 1.5 kluczowego podania - 0 kluczowych podań
! 2 udane dryblingi(63%) - 1 udany drybling (50%)
! 6 pojedynków wygranych (45%) - 4.5 pojedynków wygranych (30%)
! 2.5 odbioru na mecz - 0.5 odbioru na mecz
! 2 starty na mecz - 4.5 straty na mecz
172 minuty - 180 minut
*! Kto lepszy
Rabiot w tych 2 meczach lepszy w startach, traci więcej.
1
Jeszcze jakby Pogba wrócił, to Juve skład kozak.
0
Son to w wojsku będzie, to tylko na przepustce by grał. Bernardo kozak, ale City a Suso, świetny strzał z dystans ma, ale czy on lepszy od Rafinhii?
44
To jest La Rambla, to chyba można pisać o wszystkim, to są tylko moje przemyślenia. Nie musisz czytać, możesz przeleciec dalej.
4
Na miejscu Pereza, nie kupowalbym nikogo do składu, postawił na Viniciusa, bo jak odpali to może być kozakiem. A przecież mają Asensio, który potrzebuje większej ilości minut, niezawodny Isco, który gdzie nie zagra, to jest geniuszem. Bale'a jak ominą kontuzje, to w końcu będzie mógł wyjść z cienia Ronaldo. Wyśmiewany Benzema, ale statystyki w Realu ma dobre, a teraz nie będzie musiał grać na skrzydle, żeby robić Cristiano miejsce.
Mają sporo jakości w ataku, brak Ronaldo odczują, ale kupowanie teraz mega gwiazdy, zahamuje rozwój Viniciusa czy Asensio, bo ich liczba minut by zmalała.
Jedynie za Benzeme mogą kogoś kupić, jak im nie pasuje. Ale to typowego napastnika w stylu Icardi czy Kane.
1
Chyba nie, bo na LA Rambli cicho o tym. A tu są zawsze najszybsze informacje.
5
Większy może nie, ale miałbyc kolejnym wielkim produktem La Masii.
1
Pewnie dlatego, że to jego błąd zadecydował o odpadnieciu.
35
Kimmich grał dobrze na tych Mistrzostwach, na pewno nie był najgorszym PO.
Gorszy był np. Carvajal czy nasz Piszczek.
1
Tak. Wchodzisz w konto i anuluj członkostwo.
1
Najpóźniej na dzień przed końcem darmowego miesiąca musisz anulować subskrypcje. Jak nie anulujesz, weźmie samo z konta.
4
Słabo szukałeś :
https://fili.cc/film/szybcy-i-wsciekli-8-2017/11068
5
Phelps, to chyba jeden z największych talentów w Historii wszystkich sportów.
2
Fitatu, dla mnie najlepsza.
39
Pierdo*enie po fakcie, na tamten moment to była najlepsza kandydatura, po dobrym sezonie w Sevilli, wcześniej z sukcesami prowadził kadrę Chile. Tu się ewidentnie pogubił, ale to nie był no name, tylko trener który miał doświadczenie w prowadzeniu Reprezentacji i wielką pasję. Niestety nie wyszło, wielka szkoda, ale wcześniejszymi sukcesami zasłużył na prowadzenie tej Reprezentacji.
0
Już było taka statystyka z Guardiola i się nie sprawdziło.
21
Głupie jest czepianie się Francuzów o ich drugie narodowości, bo przecież to francuski system szkolenia ich tak świetnie wyszkolil, a To czy ma ojca z Kamerunu czy z innej Wyspy Świętego Tomasza, to nie ma nic do rzeczy.
Niektórzy z nich tego swojego drugiego kraju nawet na oczy nie widzieli.
5
W I połowie byli słabsi, ale na koniec wygrała drużyna lepsza. Gratulacje dla Francji, mają świetne pokolenie.
0
Należała się ta bramka Pogbie, niedoceniany na tych Mistrzostwach.
15
Socjopata do Giroud wpadł :D
16
1 strzał przez 45 minut... Aha.
Oby to przegrali, żenada.
6
Może to Varane ma pakt z diabłem? Francja gra jedno wielkie 0, a prowadzi 2:1...
7
Ale ta Francja jest żenująca, mieć tak ofensywnych piłkarzy, a liczą tylko na kontrę.
Dawaj Chorwacja!
13
Mowi się o Modriciu, ale Perisic też gra genialny turniej.
0
Own Goal ZP!
0
Kogo ten Szpaku wymienił z tych nieobecnych? Przecież taki Nasri czy Ben Arfa niczym nie zasłużyli na wyjazd :D
1
Puchar oddali, to niech jeszcze oddadzą nam nasze obrazy.
0
Szpaku już tam biało w kabinie :D
1
Dawaj Hrvatska!