0

Stawiam Na Real, bo nasi nie mają takiego ciśnienia na niego i nie muszą go kupić za wszelką cenę.

0

Tak, będą co tydzień na przemian wybierać po 5 spotkań. Czyli Barca, Real raz na c+, raz na Eleven.

0

Pewnie kosztem Dembele na LS, w 4-3-3

11

Fakt, na tym rowerze to Thiago mógłby połamać.

0

Pewnie jakoś przed rozpoczęciem Ligi.

54

Who is back? xDD

0

Pewnie 8 weźmie, chociaż narazie nie ma informacji.

10

Oficjalnie :
Antonio Conte zwolniony z Chelsea.

Ciekawe gdzie pójdzie teraz?

1

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale niech zaczną się pozbywać niepotrzebnych piłkarzy, bo się okaże, że kadra będzie miała 30 zawodników.
A i kasa się za nich przyda, na jakąś bombę transferowa jeszcze.

6

Najpewniejszy obrońca Sevilli, jeden z lepszych w lidze, duża pewność siebie, świetnie się ustawia, dobrze wyprowadza piłkę, w LM schował do kieszeni Lewego i Lukaku. Dla mnie świetny transfer, dla wielu "no name", ale według mnie będzie dobrym wzmocnieniem w stylu Umtitiego.
Jestem fanem jego talentu i bardzo ucieszył mnie jego transfer.

0

Od dawna się o tym mówi, tylko cos z tym Sarrim nie mogą się dogadać.

4

Umtiti też głośnym nazwiskiem nie był a wypalił, dla mnie Lenglet będzie na podobnym poziomie co Samuel, oglądałem go wiele razy i ma to coś.

0

Wczoraj już była ta informacja. Koledzy z drużyny na treningu go pożegnali, więc raczej 100%. Dziś zostanie naszym piłkarzem.

9

Shot on Goal
Chorwacja 7:1 Anglia

xDDD

0

Typowy Jugol!!!

2

Raczej nikt Ci nie podda, bo każdy tu ogląda w TV.

2

Czemu ten Pickford jak nawet jest strzał z 40m, to on z krzykiem leci do obrońców? On myśli, że drużyna przeciwna strzałów nie będzie oddawać?

0

Złota Piłka!

0

Następny klaun...

3

Już dawno bym wyłączył te Mistrzostwa i telewizor wyrzucil za okno.

0

Brawo Rakitic!
A nie sorry Perisic :D

14

Myli mi się Rakitic z Perisiciem przez ten numer 4 na koszulce

2

Doskonały piłkarz, ale nie zawsze, jak każdy ma słabsze i gorsze mecze. Szkoda, że te słabsze były w tych kluczowych spotkaniach.

11

Taktyka Anglii: Laga na Sterlinga

0

Aż chyba w FM sobie nimi pogram :)

0

Nie wiem czemu jest taki hype na Modricia wszędzie, ZP itd. Gra świetny turniej, jestem fanem jego talentu, ale nasz Rakitic nie jest gorszy a o nim praktycznie się nie mówi. Ogólnie Chorwacja jakoś nie zachwyca w Fazie Pucharowej i ciężko się ich mecze ogląda.

0

Do FM15 już nie robią.
Popatrz tu:
http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2015-transfer-updates-custom-leagues/

Ale to są nieoficjalne z masą błędów i raczej aktualnych nie znajdziesz.

0

Nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, jak Neymar symulowal każdy o tym pisał, jak Suarez symuluje, każdy tu pisze, że pajac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?