D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam Na Real, bo nasi nie mają takiego ciśnienia na niego i nie muszą go kupić za wszelką cenę.
0
Tak, będą co tydzień na przemian wybierać po 5 spotkań. Czyli Barca, Real raz na c+, raz na Eleven.
0
Pewnie kosztem Dembele na LS, w 4-3-3
11
Fakt, na tym rowerze to Thiago mógłby połamać.
0
Pewnie jakoś przed rozpoczęciem Ligi.
54
Who is back? xDD
0
Pewnie 8 weźmie, chociaż narazie nie ma informacji.
10
Oficjalnie :
Antonio Conte zwolniony z Chelsea.
Ciekawe gdzie pójdzie teraz?
1
Dobra wszystko ładnie pięknie, ale niech zaczną się pozbywać niepotrzebnych piłkarzy, bo się okaże, że kadra będzie miała 30 zawodników.
A i kasa się za nich przyda, na jakąś bombę transferowa jeszcze.
6
Najpewniejszy obrońca Sevilli, jeden z lepszych w lidze, duża pewność siebie, świetnie się ustawia, dobrze wyprowadza piłkę, w LM schował do kieszeni Lewego i Lukaku. Dla mnie świetny transfer, dla wielu "no name", ale według mnie będzie dobrym wzmocnieniem w stylu Umtitiego.
Jestem fanem jego talentu i bardzo ucieszył mnie jego transfer.
0
Od dawna się o tym mówi, tylko cos z tym Sarrim nie mogą się dogadać.
4
Umtiti też głośnym nazwiskiem nie był a wypalił, dla mnie Lenglet będzie na podobnym poziomie co Samuel, oglądałem go wiele razy i ma to coś.
0
Wczoraj już była ta informacja. Koledzy z drużyny na treningu go pożegnali, więc raczej 100%. Dziś zostanie naszym piłkarzem.
9
Shot on Goal
Chorwacja 7:1 Anglia
xDDD
0
Typowy Jugol!!!
2
Raczej nikt Ci nie podda, bo każdy tu ogląda w TV.
2
Czemu ten Pickford jak nawet jest strzał z 40m, to on z krzykiem leci do obrońców? On myśli, że drużyna przeciwna strzałów nie będzie oddawać?
0
Złota Piłka!
0
Następny klaun...
3
Już dawno bym wyłączył te Mistrzostwa i telewizor wyrzucil za okno.
0
Brawo Rakitic!
A nie sorry Perisic :D
14
Myli mi się Rakitic z Perisiciem przez ten numer 4 na koszulce
2
Doskonały piłkarz, ale nie zawsze, jak każdy ma słabsze i gorsze mecze. Szkoda, że te słabsze były w tych kluczowych spotkaniach.
11
Taktyka Anglii: Laga na Sterlinga
0
Aż chyba w FM sobie nimi pogram :)
0
Nie wiem czemu jest taki hype na Modricia wszędzie, ZP itd. Gra świetny turniej, jestem fanem jego talentu, ale nasz Rakitic nie jest gorszy a o nim praktycznie się nie mówi. Ogólnie Chorwacja jakoś nie zachwyca w Fazie Pucharowej i ciężko się ich mecze ogląda.
0
Do FM15 już nie robią.
Popatrz tu:
http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2015-transfer-updates-custom-leagues/
Ale to są nieoficjalne z masą błędów i raczej aktualnych nie znajdziesz.
0
Nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak, jak Neymar symulowal każdy o tym pisał, jak Suarez symuluje, każdy tu pisze, że pajac.