D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i o to mi chodzi, jak tego potrzebuje, to ich niech wypoczywa nawet miesiąc dłużej. Jak to mu pozwolić w sezonie odzyskać formę, to proszę bardzo. Nikt pretensji mieć nie będzie, bo sam wie co jest dla niego najlepsze.
1
Dzwonił do mnie Valverde...
1
Polecam wrócić do szkoły i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, to Ci pomoże wszystko zrozumieć, chory na czytanie człowieku...
1
I co z tych wyżej wymienionych ktoś musi coś udowadniać, bo dla mnie nikt, oprócz Miny, który jest na wyloci. Każdy wie jaką mają jakość i będą grać zawsze, bo nikt ich na ławce nie posadzi, nawet jakby się kopali po czole.
Dembele, takim pewniakiem nie jest.
0
Czy nie widzi, to nie wiem. Przekonamy się w sezonie jak będzie grał ktoś inny, albo ten wypoczynek mu pomoże i będzie grał regularnie.
Dembele ten wypoczynek też może pomóc, ale i zaszkodzić, przekonamy się za pół roku.
1
Jestem uprzedzony? Jestem wielkim fanem jego talentu i zawsze go broniłem i będę bronić. A, to że żaden nie skróci wakacji a po co Messi czy Suarez miał skracac? Oni nawet jak w ostatnim dniu przyjeżdżają, to i tak są najlepsi, oni niczego udowadniać nie muszą a Dembele musi, bo ma konkurenta i jak woli się bawić, zamiast walczyć, no to niestety Malcom może mu odjechać.
Nie wiem jak jest, zaznaczam po raz kolejny:
JEŚLI ODPOCZYNEK JEST MU POTRZEBNY, TO ŻADNYCH PRETENSJI NIE MAM!
I nie róbcie żadnego hejtera że mnie, bo wystarczy coś innego napisać i już hejter...
1
Chyba sensu tej wypowiedzi nie zrozumieliscie...
Przecież nie wiem co myśli sobie Dembele, to są 2 wersję, że jeśli stawia zabawę wyżej od rywalizacji, to trochę słabo. Nie wiem jak jest, albo wypoczynek jest mu niezbędny, albo po prostu ma na to wywalone i woli się bawić, a miejsce w składzie wywalczy sobie za darmo.
1
No, bo to nie hejt.
"Jeśli Dembele uważa, że przez odpoczynek i zabawę najlepiej przygotuję się do sezonu i jest to mu niezbędne, no to ok."
Gdzie tu hejt?
2
Jeśli Dembele uważa, że przez odpoczynek i zabawę najlepiej przygotuję się do sezonu i jest to mu niezbędne, no to ok.
Ale jak to jest zabawa dla samej zabawy, bo ma taki styl, to trochę słabo i niech się później nie dziwi, że nie będzie grał, nic tu za darmo nie dostanie, nie nazywa się Messi, który może przyjechać na ostatni dzień przygotowań i grać w 1 składzie.
Od razu zaznaczam, że nie hejtuje go, bo jak napisałem jeśli jest, to mu potrzebne, to niech się bawi. Za pół roku się przekonamy, czy lepiej było trenować czy się bawić.
1
Dobry transfer, ale 5 lat temu.
25
Rafinha powinien zostać, to jest bardzo wartościowy zawodnik, takiego zawodnika w kadrze trzeba mieć, oby tylko kontuzje go już omijaly.
0
Już pewnie się spalili xD
3
Inne Nielogiczne Pierdoły
0
Czyli odchodzi z Barcelony i z kadry, proste :D
26
"Steven N'Zonzi blisko Romy!"
No to już znamy nasz transfer :D
34
Niby Towarzyski mecz a jaram się jak finałem LM. Ale się stęskniłem za nimi.
0
Primoz Roglic, były skoczek narciarski wygrywa etap Tour de France i przed ostatnim etapem (czasówka) jest w top3 całego wyścigu.
Piękna historia, oby mu się udało utrzymać podium.
1
Nie ma Hazarda jest Cristiano xDDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No to odejdzie, płakać nie będziemy jak okaże się najemnikiem. 140mln do przodu będziemy.
A klauzula jest zależna od piłkarza, więc zarząd nic z tym zrobić nie mógł.
4
Od dnia dzisiejszego, strona zaczęła u mnie działać normalnie, na telefonie.
27
Przynajmniej zrobi atmosferę :D
https://zapodaj.net/40cab8d5ea297.png.html
1
Sortitoutsi.net
0
Wtedy BarcaInfo już taki kozak nie będzie, przyjdą młodsi co szybciej będą wrzucać od niego :D
0
Mr. Robot.
5
Czekają aż się skończy mecz Lecha.
0
Oby i umiejętności miał wszystkich trzech.
1
Zadzwoń do Saula, Narcos, Sherlock, Strzelec, Dexter, Ray Donovan, Dom z Papieru
4
Wincyj tych obcokrajowców, co i tak grają wielkie g*wno i nie są lepsi od tych młodych Polaków, ale mają zagraniczne nazwisko, to musi być lepszy przecież... Powinien być zakaz ich sprowadzania(albo Maks 3 w kadrze) i granie samymi Polakami, może wtedy coś by się ruszyło.
Wolałbym dostawać Eurowpier*ol mając samych Polaków, niż grając tym szrotem z zagranicy.
5
"Kurła, ale fart że nie wsiadłem do tego samolotu do Rzymu.