1

No i o to mi chodzi, jak tego potrzebuje, to ich niech wypoczywa nawet miesiąc dłużej. Jak to mu pozwolić w sezonie odzyskać formę, to proszę bardzo. Nikt pretensji mieć nie będzie, bo sam wie co jest dla niego najlepsze.

1

Dzwonił do mnie Valverde...

1

Polecam wrócić do szkoły i nauczyć się czytania ze zrozumieniem, to Ci pomoże wszystko zrozumieć, chory na czytanie człowieku...

1

I co z tych wyżej wymienionych ktoś musi coś udowadniać, bo dla mnie nikt, oprócz Miny, który jest na wyloci. Każdy wie jaką mają jakość i będą grać zawsze, bo nikt ich na ławce nie posadzi, nawet jakby się kopali po czole.

Dembele, takim pewniakiem nie jest.

0

Czy nie widzi, to nie wiem. Przekonamy się w sezonie jak będzie grał ktoś inny, albo ten wypoczynek mu pomoże i będzie grał regularnie.
Dembele ten wypoczynek też może pomóc, ale i zaszkodzić, przekonamy się za pół roku.

1

Jestem uprzedzony? Jestem wielkim fanem jego talentu i zawsze go broniłem i będę bronić. A, to że żaden nie skróci wakacji a po co Messi czy Suarez miał skracac? Oni nawet jak w ostatnim dniu przyjeżdżają, to i tak są najlepsi, oni niczego udowadniać nie muszą a Dembele musi, bo ma konkurenta i jak woli się bawić, zamiast walczyć, no to niestety Malcom może mu odjechać.

Nie wiem jak jest, zaznaczam po raz kolejny:
JEŚLI ODPOCZYNEK JEST MU POTRZEBNY, TO ŻADNYCH PRETENSJI NIE MAM!

I nie róbcie żadnego hejtera że mnie, bo wystarczy coś innego napisać i już hejter...

1

Chyba sensu tej wypowiedzi nie zrozumieliscie...
Przecież nie wiem co myśli sobie Dembele, to są 2 wersję, że jeśli stawia zabawę wyżej od rywalizacji, to trochę słabo. Nie wiem jak jest, albo wypoczynek jest mu niezbędny, albo po prostu ma na to wywalone i woli się bawić, a miejsce w składzie wywalczy sobie za darmo.

1

No, bo to nie hejt.
"Jeśli Dembele uważa, że przez odpoczynek i zabawę najlepiej przygotuję się do sezonu i jest to mu niezbędne, no to ok."
Gdzie tu hejt?

2

Jeśli Dembele uważa, że przez odpoczynek i zabawę najlepiej przygotuję się do sezonu i jest to mu niezbędne, no to ok.
Ale jak to jest zabawa dla samej zabawy, bo ma taki styl, to trochę słabo i niech się później nie dziwi, że nie będzie grał, nic tu za darmo nie dostanie, nie nazywa się Messi, który może przyjechać na ostatni dzień przygotowań i grać w 1 składzie.

Od razu zaznaczam, że nie hejtuje go, bo jak napisałem jeśli jest, to mu potrzebne, to niech się bawi. Za pół roku się przekonamy, czy lepiej było trenować czy się bawić.

1

Dobry transfer, ale 5 lat temu.

25

Rafinha powinien zostać, to jest bardzo wartościowy zawodnik, takiego zawodnika w kadrze trzeba mieć, oby tylko kontuzje go już omijaly.

0

Już pewnie się spalili xD

3

Inne Nielogiczne Pierdoły

0

Czyli odchodzi z Barcelony i z kadry, proste :D

26

"Steven N'Zonzi blisko Romy!"

No to już znamy nasz transfer :D

34

Niby Towarzyski mecz a jaram się jak finałem LM. Ale się stęskniłem za nimi.

0

Primoz Roglic, były skoczek narciarski wygrywa etap Tour de France i przed ostatnim etapem (czasówka) jest w top3 całego wyścigu.

Piękna historia, oby mu się udało utrzymać podium.

1

Nie ma Hazarda jest Cristiano xDDDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

No to odejdzie, płakać nie będziemy jak okaże się najemnikiem. 140mln do przodu będziemy.

A klauzula jest zależna od piłkarza, więc zarząd nic z tym zrobić nie mógł.

4

Od dnia dzisiejszego, strona zaczęła u mnie działać normalnie, na telefonie.

27

Przynajmniej zrobi atmosferę :D
https://zapodaj.net/40cab8d5ea297.png.html

1

Sortitoutsi.net

0

Wtedy BarcaInfo już taki kozak nie będzie, przyjdą młodsi co szybciej będą wrzucać od niego :D

0

Mr. Robot.

5

Czekają aż się skończy mecz Lecha.

0

Oby i umiejętności miał wszystkich trzech.

1

Zadzwoń do Saula, Narcos, Sherlock, Strzelec, Dexter, Ray Donovan, Dom z Papieru

4

Wincyj tych obcokrajowców, co i tak grają wielkie g*wno i nie są lepsi od tych młodych Polaków, ale mają zagraniczne nazwisko, to musi być lepszy przecież... Powinien być zakaz ich sprowadzania(albo Maks 3 w kadrze) i granie samymi Polakami, może wtedy coś by się ruszyło.
Wolałbym dostawać Eurowpier*ol mając samych Polaków, niż grając tym szrotem z zagranicy.

5

"Kurła, ale fart że nie wsiadłem do tego samolotu do Rzymu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?