0

Później, to już same zjazdy, musi teraz przewagę zrobić. Nikt koła Majki nie łapie, ucieka wszystkim. Ma moc dziś, no ale lipa, że dużo zjazdu jest, bo z tej grupy, to on najlepiej jeździ po górach.

1

Rafał Majka na ostatniej górze zdecydował się na atak, wielka szansa na wygranie etapu, oby wytrzymał.

0

Nie ma w tym roku.

0

Pięknie, pieniądze odzyskane. Digne jest solidny, ale nic po za tym, nie wniósł niczego ekstra. Czas zrobić miejsce dla wychowanka, bo na tej pozycji mamy talenty.

7

Możliwe, że on sam liczyć na lepszy klub a co za tym idzie lepszy kontrakt.

0

Wrócą czasy Pinto i drżenie o każdy jego kontakt z piłką.

1

Willian w tym momencie jest zdecydowanie lepszym piłkarzem i raczej to on by częściej grał, chyba że pomieści Ernesto ich wszystkich.

7

Przecież na Polsacie nie ma, tylko na Eleven i nc+

1

Lipsk, Everton, Southampton, Lazio, Torino, Wolfsburg.

0

Na nc+: La liga, Premier League, Włoska, Polska Liga :D

Na Polsacie : Połowa La Ligi, LM, Włoska

1

Pewnie tak, przynajmniej dla mnie powinien dostać szansę.

3

Jak mogą być za słabi, jak wygrywają wszystko jak leci w młodzieżowych kategoriach, problemem jest przejście ich do 1 drużyny, a właściwie jego brak i kupowanie najemników, którzy nie są jacyś genialni.

41

Rozwalaja mnie niektórzy, z podejściem do wychowanków.
Piłkarz ma 18-19lat: "Nie no za młody jeszcze, ryzyko go wprowadzać do 1 zespołu, niech się ogra jeszcze."
Piłkarz ma 21-23lata:"Nie no za stary już jest na wielką karierę, niech odejdzie, bo nic z niego nie będzie, kolejny wieczny talent."
Kiedy wy chcecie ich wprowadzać, jak nie dostaną szansy, to niestety będą wiecznymi talentami albo się marnuja na wypożyczeniach.

Guardiola wprowadzał Jeffrenów, Planasów czy innych Tellów i jakoś świat się nie zawalił, trofea zawsze były. Mamy silną podstawową 11, więc na pojedynczych pozycjach trzeba wprowadzać tych najzdolniejszych wychowanków.

Taki Liverpool stawia na Arnolda, gościu ma 19 lat i staje się jednym z lepszych PO w lidze. Ja nie uwierzę w to, że my nie mamy piłkarzy o podobnym potencjale albo i lepszych w rezerwach.

Zaraz ktoś wyleci z komentarzem : "My to nie Liverpool, tu nie ma czasu na eksperymenty." To sorry, ale z takim podejściem to nigdy wychowanka do składu nie wprowadzimy, bo albo odejdzie jak wielu tych najzdolniejszych, albo się zmarnuje na wypożyczeniach, bo będzie grał w drużynach o kompletnie innym stylu gry i za Chiny się nie dostosuję, tak jak Samper w Granadzie, co miała piłkę 5 minut w meczu...

3

Też bym go zostawił, on ma jakość, jak ominą go kontuzje, to będzie bardzo wartościowym zmiennikiem.

1

Pezella 9mln, Durmissi 6mln, Adan 1mln.

1

Gomorra, Detektyw.

0

Na Mundialu w 2002 był a i tak z grupy nie wyszli, więc tak średnio.

0

Bez porównania skład Milanu a Interu

5

Bramkarz Top, środek obrony klasa światowa, Vrsaljko najlepszy PO na Mundialu, Asamoah wielka solidność, Brozovic tak samo, Barella jeden z większych talentów we włoskiej piłce, Politano świetny poprzedni sezon w Sassuolo, Nainggolan to wiadomo, Perisic top skrzydłowych, a Icardi to top Napastników. Dla mnie kozak skład.

7

Oby wypaliło im, fajnie będzie widzieć mocny Inter, który zdetronizuje Juventus z wielkim Cristiano na czele.

4

Atletico, bardzo fajna ekipa się tam szykuje.
Jestem też ciekawy Betisu, bo robią wzmocnienia i mają świetnego trenera, może nam nie zagrożą, ale o LM mogą powalczyć.

0

Tylko napisy, lektor zabija film/serial.

2

Stano, to mistrz jest w oraniu. :D

0

Nie wiadomo na pewno, Roglic odpadł razem z nim w tym samym momencie, więc możliwe że to Primoz był zamieszany w to.

0

Mają 4 minuty przewagi, ale razem z Majka w ucieczce jest Valverde i Kruijswijk, którzy są grozni dla lidera, więc pewnie Sky zabierze się do roboty.

25

Pogba, to moje Marzenie w Barcelonie, strasznie lubię tego gościa i jest pomocnikiem prawie kompletnym. Jest wysoki i silny, a w dodatku ma świetną technikę, bardzo dobry drybling, kluczowe podanie. W tamtym sezonie w PL: 6 bramek i 10 asyst w 27 spotkaniach.
Ma 25 lat, czyli teoretycznie najlepsze wersja dopiero przed nim. Dla niego transfer do Barcelony, to byłby ogromny krok w przód, bo w defenywnym United, swojego pełnego potencjału nie pokazuje.

0

Sortitoutsi.net

2

"A co ty gazet nie czytasz?"
Jakiś "[Toni JuanMarti] "to podał, bo to taki cichy, że każdy musi wiedzieć.

1

Kurła i tak wyleci jakiś placek, kurła...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?