D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciężko być wybitnym w wieku 19lat.
55
Dziś Hazard trochę słabiej, bo tylko 10 udanych dryblingow na 11 prób.
0
Ewidentnie przebywanie z Neymar na Mbappe nie wpływa dobrze...
11
Umtiti jak Puyol 8 lat temu, daje swoim golem awans do finału.
0
A niech ta Belgia wygra, za ten defensywne zmiany. Oby się zemściło!
2
Carrasco :
"Laga i do przodu"
2
Giroud lepszy obrońca niż napastnik :D
12
Mbappe wygląda jakby miał już z 28lat, Wielka dojrzałość, każda decyzja przemyślana i na wielkim luzie. Co za piłkarz!
0
Zdarza się najlepszym.
0
Mititi!
0
Ewidentnie ten uraz z 1 połowy mu przeszkadza.
6
Taki cwany ten Henry, to niech poda zwycięski skład Kaiserslautern
1
Umtiti ostatnio to tykajaca bomba.
4
30 minuta meczu a Hazard 6/6 udanych dryblingow!
Magik!
Będzie boleć jego transfer do Realu...
3
Pogba kapitalnie to zrobił
6
Już oddał, zmienił tydzień temu na 16.
4
Neymar do Realu.
19
Prezentacja pewnie będzie podczas finału xD
0
Nie no musi, bo kibic Realu będą na niego gwizdac.
97
Allegri (2017r.) :
"Ronaldo? Dla mnie Messi i Neymar to dwaj najlepsi piłkarze na świecie"
Od jutra już zmieni zdanie xD
0
To teraz z całych sił trzymam kciuki za Inter, niech i tam Mistrzostwa nie zdobywa :D
54
Chociaż go człowiek nie lubił, to jakoś tak smutno się zrobiło, kończy się pewna era.
0
Jeśli PSG wydając tyle nie ma z tym problemów, to nie będzie miał ich Real, który zarabia zdecydowanie więcej od PSG.
0
Co nie zmienia faktu, że i tak kupią gwiazdę z wielkim nazwiskiem.
1
Szykujmy się na grube BUM, bo Perez od dawna bomby transferowej nie zrobił a teraz po prostu musi, bo kibice nie wybaczą straty Ronaldo.
7
Kto to kurła jest?! :D
15
Czasem coś tam postawie w Fortunie(wariata za 2zl),ale to chyba jeszcze nie uzależnienie.
16
Przyjdzie sezon, to zaraz będzie narzekanie na Rakiticia i już nie będzie o klasę lepszym od Jamesa.
3
Żeby był lepszym posiadaczem legendarnego numeru od Denisa.
5
Ja mam nadzieję, że wypali i na stałe zawita do 1 składu :)