5

Niezłe tam dropsy wyjechały :D

19

Legenda głosi, że Ronaldinho był kiedyś smutny.

1

Specjalnie chyba jest przed meczem zakończenie, bo po meczu, to nikt by nie oglądał.

0

Widzę, że kibice Tottenhamu odlecili na punkcie Gomesa, pomarzyć zawsze można.

0

No, co chwila ktoś leży, oby Rafalowi się udało dojechać bez przygód, bo ma szansę w tym roku o coś powalczyć, widać że jest w formie.

1

Richie Porte :(
Ten to ma pecha, w tamtym roku też się musiał wycofać...

7

Rafał Majka wrócił do peletonu. Można odetchnąć z ulgą, bo już jeden z moich ulubionych kolarzy odpadł dziś.

7

17:00:01

7

"Strach przed imieniem, zwiększa strach przed tym kto je nosi."

36

Socjopata by ich tam nauczył szacunku.

9

19 bramka ustawiła mecz.

0

Dopiero teraz to oglądałem :D

5

Trzecia Połowa na TVP jak to żenada :D

3

Jestem fanem talentu Fornalsa już z Malagi, bardzo żałuję, że nie sięgnęli po niego i to za taką cenę. Może dziś, szukać pomocników byśmy nie musieli.

0

Drugi Deulofeu, szybki z dryblingiem, ale nic po za tym. Jeździec bez głowy, miał fajny sezon, ale to nie poziom Barcy.

0

Jak przejdzie do Realu, Real wygra LM a ten strzeli z parę bramek, to ZP nie jest taka niemożliwa.

1

Real to dużo większa marka niż Chelsea, nie dziwię się że chce tu przyjść i jeśli chce powalczyć o ZP, to po prostu musi.

A LM to wygral z Lille?

34

Mecz specjalnie o 16:00, bo nie chcieli konkurować z wielką piłką: Legia Warszawa - Arka Gdynia o 20:00.

0

Bardziej Xaviego, on nie jest jakoś wybitnie ofensywny.

0

Słownik poprawił.

0

Nie odzyskamy za niego kasy, zainteresowanie niby jakieś jest, ale nikt normalny nie da wielkich pieniądzy za niego. 20mln to Maks.

1

Na papierze bardzo mocny będzie West Ham, ale boisku wszystko zweryfikuj. Oby się zagrali, bo będę im kibicować ze względu na Fabiana.

0

Uffff, a miałem obawy.

80

Pewnie odchodzi.

0

Przecież tak gramy ostatnio czy to za Enrique czy za Valverde. Ernesto nie stawia na ofensywe, zawsze na ważne mecze zabezpieczal tyły, tylko że musiał to robić Gomesem albo Paulinho. A od zabezpieczenia tylow nie ma lepszego od Kante, wtedy Busi może wyjść wyżej.

0

Jakby NIE UMIAŁ, to i statystyki by mu nie pomogły, tak jak Gomesowi z Valencii, który nawet w statystykach wyglądał przeciętnie.
A dla mnie Rabiot to taki kloc, a jak w meczu nie będzie szło to nawet biegać nie będzie a Kante zawsze gwarantuje bieganie i nie jest taki zły w rozegraniu jak wy mówicie, jest znacznie szybszy od Rabiota, z lepszym dryblingiem, którym potrafi wyjść spod pressingu.

3

Kante w DEFENSYWNEJ Chelsea :
57 podań ze skutecznością (89%)
36 podań na połowie przeciwnika (87%)
2.6 długich piłek na mecz
7 stworzonych 100% okazji
1.2 kluczowego podania na mecz
1.4 udanego dryblingu na mecz (82% skuteczności)
2.5 odbiorów na mecz
1.2 straty na mecz

Rabiot w OFENSYWNYM PSG
62 podania na mecz (92%)
32 podania na połowie przeciwnika (89%)
2.4 długich piłek na mecz
7 stworzonych 100%okazji
0.8 kluczowego podania na mecz
1.2 udanego dryblingu na mecz (76% skuteczności)
1 odbiór na mecz
1.1 start na mecz

Nie jest tak źle z tym Kante, statystycznie wygląda lepiej od Rabiota. Ja tam bym go wolał od gracza PSG, Kante dałby nam coś ekstra w defensywie, biegał by za 2 a nawet za 3.

8

Wymiana Gomes - Kante, dopłacaja nam jeszcze kasę i można brać Francuza.

2

No, z tym Benzema na N, to przesadzili.

0

Ronaldo z Cuadrado na wahadle, Higuain i Dybala na N.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?