0

Nie wiem może dlatego, że Paulinho jest na wypożyczeniu i jest w klubie, ale jest informacja o tym, że piłkarz przebywa na wypożyczeniu?

0

Tak samo mogę Cię teraz zapytać, skąd wiesz, że trener chciał Vidala? Griezmann był już praktycznie naszym piłkarzem, to nie my zrezygnowalismy, tylko on. Wątpię, że Valverde nic do powiedzenia nie miał, bo chyba na siłę by Antka zarząd nie ściągal, wbrew woli trenera.

0

Arturo świetny piłkarz, szkoda że tak późno do nas trafia, ale 30mln to spoko cena. Ja tam się cieszę, przyda się tak ogromne doświadczenie w drużynie a widać, że jest to piłkarz jakiego Valverde poszukuje.

1

Nie chce się czepiać, ale jak ten sam trener chciał Griezmanna, to ty właśnie płakałes, że jest niepotrzebny, trochę taka hipokryzja.

0

A może to chodzi o nową umowę dla Aleixa Vidala, a nie Arturo?

4

bo większość trenerów chciała aby kadry już były zamknięte przed sezonem a nie kupować zawodników w trakcie, albo traci swoich najlepszych zawodników w ostatnim dniu.

0

Myślę, że Pogba jest wysoko u nich na liście, tylko problemem jest cena.

0

Jakie bzdury? Sam zarząd i trener mówi, że będą jeszcze transfery i myślę, że to będzie jakiś crack a nie jakiś no name.

14

Pogba to dzik, co zagra Ci praktycznie cały sezon, nie idzie go połamać. Ma wszystkie cechy by być wielkim piłkarzem w Barcelonie, jedyną wadą jest to, że nie zawsze trzyma się taktyki i ma spadki koncentracji w meczu, ale wizja gry, drybling, kluczowe podanie czy świetny strzał z dystansu ma na poziomie klasy światowej.

Jak będzie za rozsądne pieniądze do wyjęcia, to bym go brał, bez zastanowienia.

4

Ale o co chodzi, po meczu z Tottenhamem mieliśmy się nie podniecać, bo to tylko mecz towarzyski a teraz wielki płacz, a w myślicie, że jak wejdzie cała drużyna rezerw, to będą grali kosmiczną piłkę, przecież oni spadli z 2 ligi hiszpańskiej, więc dziwne by było jakby wygrali z podstawowym składem Romy.

Wychowanków trzeba wprowadzać do składu, ale pojedynczo, na poszczególnych pozycjach, tak jak Cucu w 1 połowie, gdzie był otoczony piłkarzami z 1 zespołu, wtedy to ma jakiś sens, bo wiadomo, że cała 11 nie wypali.

6

Wygra ligę, później przegra z 2-3 mecze, wywala go, przychodzi następny trener, wygrywa ligę, później przegrywa 2-3 mecze itd. Aż do 3000roku...
Jak oni nie zmienią podejścia, to nigdy nic się nie ruszy, bo przychodzi nowy trener z nowym szrotem a później kolejny trener musi się z nimi męczyć i przy okazji ściąga kolejny szrot, bo to kolega jego wuja Władka...

10

Kiedyś, to były Polskie kluby, taka Wisła wygrywała z Barceloną albo Lech z City, tej bramki Możdżenia nigdy nie zapomnę, kurła to były czasy.

0

Przegrać z drużyną, która musi murawę malować, bo taka bieda, że nawet trawy nie mają.

0

On prowadziły tylko "pipy", to i Legia gra jak pipy.

44

Odeszła wraz z Magiera, największy błąd Legii, to jego zwolnienie po 3 słabszych meczach.

Zaczęło się ściąganie jakiegoś szrotu, bo co ten Cafu, Vesovic czy Antolic dają to ja nie wiem, straszne placki to są, nawet na Polską ligę.

1

Wydaje się, że nie ma takiego talentu jak ojciec, żeby grać w Barcelonie i stanowić o sile tej drużyny. Ale Pożyjemy zobaczymy, może w Romie się rozwinie, klub ma świetny do tego.

0

Są ładniejsze kobiety, ale kto co lubi.

13

Messi, ale to oczywiste. Drugi Phelps, niesamowity talent, wygrywać we wszystkich stylach i na każdym dystansie, to trzeba być geniuszem.

4

Patrzę o czym Ty gadasz na początku a to nie ten Vidal o którym myślałem :D

13

bo zawsze marzył o tym, by grać na lewym wahadle w Juve.

1

Lipa, okienko w Anglii się zamknie, a tylko oni są wstanie go kupić.

4

Pewnie dlatego, że nikt za bardzo nie chce ogrywac "cudzych" zawodników i jak będzie trener miał do wyboru "swojego", to będzie na niego stawiał a dopiero w ostateczności na tego wypożyczonego.
A jak klub już wyda jakieś pieniądze na piłkarza, to będzie na niego stawiał za wszelką cenę, nawet jak będzie słaby, czytaj Gomes.

1

Tego niewiadomo jeszcze, ale możliwe, że jakiś mecz może być, bo jak zaczną się wszystkie ligi, to będą musieli na wszystkich kanałach pokazywać mecze. Tylko nie wiem czy akurat Hiszpańska będzie.

0

Może, ale Ci co są już w tym sporcie, to chyba nikt, mogę się mylić, ale żadnego wielkiego talentu nie mamy. Chyba, że jakiś bramkarz.

0

Nie zanosi się na chwilę obecną. Jeszcze się taki nie urodził.

8

Trzeba im powiedzieć, że my już go nie kupujemy, więc nie muszą się interesować tym samym piłkarzem co my.

3

Każda ma szansę, Bayern, Juve, Real, Barcelona itd.
Wszystkie drużyny, to wyrównany poziom i decyduje dyspozycja dnia i szczęście.

0

Po tym co on gada, to już bym go dawno na miejscu prezesa wywalił...

5

Myślisz, że jak piłkarz łapie kontuzje, to nic nie robi, leży sobie, kontuzja sama mija, wraca i jest w 100% sprawny? "No to się kur** chyba zdziwisz" :D

7

Może chociaż do Espanyolu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?