D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli nie tylko ja :D
0
"Baran"
3
Kurła by to wyjął!
15
Ale Borka piecze xD
Brawo Atletico!
0
"To są te detale"
2
A Jednak, Nowy Real a jednak ten sam schemat. Wrzuta, karny... Tylko Ronaldo nie strzela.
7
King is Back!
0
Zejdzie na lewą nogę i walnie prosto w okienko.
10
Odszedł Zidane i Ronaldo, to diabeł pakt zerwał
2
Kanał Realu na YouTube.
2
Nie, oni dawno już Cancelo kupili.
0
Udostępnienie kanałów do końca roku za free, później opłata.
32
No tak, dzisiaj tylko 7 kluczowych podań i 2 stworzone 100% okazję... Myślę, że trzeba go sprzedać.
4
Suarez straszny zjazd, oby się ogarnął, bo bez napastnika będzie ciężko.
21
Canal + żenada... Już 5 minut poczekać nie mogli.
1
Suarez się nadaje do tarcia chrzanu...
3
Gramy nawet dobrze, Suarez zawalił 2 setki i trochę obronna niepewna, ale jak na 1 mecz, to nie jest źle.
1
Suarez xD
Sezon się rozpoczął :D
1
Messi się wkurzył
4
Jest nasz wuefista
3
Żeby mieć takie konto, trzeba wykupić ich abonament za 100pln(pewnie) xD
1
Teraz najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał.
8
Szacunek dla Francuza jak pięknie zachowuje się w stosunku do Szweda. Jak ojciec z synem.
4
Co za kosmiczny poziom tyczki.
1
xDDD
Słownik poprawił, chyba wie lepiej, kim jestem xD
0
Jest Dembele! Pokaż kozaku na co Cię stać!
0
Jaki zapas Ruska :o
0
Za 15-25 minut
0
Typowy Lavilennie, nie wytrzymuje presji.
2
Ona jest niesamowita, przepaść między nią a resztą.