0

Czyli nie tylko ja :D

0

"Baran"

3

Kurła by to wyjął!

15

Ale Borka piecze xD

Brawo Atletico!

0

"To są te detale"

2

A Jednak, Nowy Real a jednak ten sam schemat. Wrzuta, karny... Tylko Ronaldo nie strzela.

7

King is Back!

0

Zejdzie na lewą nogę i walnie prosto w okienko.

10

Odszedł Zidane i Ronaldo, to diabeł pakt zerwał

2

Kanał Realu na YouTube.

2

Nie, oni dawno już Cancelo kupili.

0

Udostępnienie kanałów do końca roku za free, później opłata.

32

No tak, dzisiaj tylko 7 kluczowych podań i 2 stworzone 100% okazję... Myślę, że trzeba go sprzedać.

4

Suarez straszny zjazd, oby się ogarnął, bo bez napastnika będzie ciężko.

21

Canal + żenada... Już 5 minut poczekać nie mogli.

1

Suarez się nadaje do tarcia chrzanu...

3

Gramy nawet dobrze, Suarez zawalił 2 setki i trochę obronna niepewna, ale jak na 1 mecz, to nie jest źle.

1

Suarez xD
Sezon się rozpoczął :D

1

Messi się wkurzył

4

Jest nasz wuefista

3

Żeby mieć takie konto, trzeba wykupić ich abonament za 100pln(pewnie) xD

1

Teraz najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał.

8

Szacunek dla Francuza jak pięknie zachowuje się w stosunku do Szweda. Jak ojciec z synem.

4

Co za kosmiczny poziom tyczki.

1

xDDD
Słownik poprawił, chyba wie lepiej, kim jestem xD

0

Jest Dembele! Pokaż kozaku na co Cię stać!

0

Jaki zapas Ruska :o

0

Za 15-25 minut

0

Typowy Lavilennie, nie wytrzymuje presji.

2

Ona jest niesamowita, przepaść między nią a resztą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?