D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
72
Panie Cristiano, pan się nie boi, wpadnie Getafe, nastrzela pan goli... A nie czekaj...
0
Dla mnie Napoli nie ma szans, żadnych poważnych wzmocnień, wąska kadra nadal, tu z Juve przegrywają z kretesem.
7
3 mecz, 3 karny dla Realu, oj Ronaldo jak wróci do domu, to się załamie
2
Nie musi biegać na skrzydle za Ronaldo i efekty są.
1
O kurde w Parmie jest Gervinho, kiedyś zapowiadał się na kozaka jak grał w Arsenalu.
13
Proszę :
https://streamja.com/LpAL
0
Roma też przegrywała z ogorami, a później nas zlała, więc z takim opiniami to bym nie wyskakiwal, że to słaby przeciwnik.
0
Może dlatego, że przyszedł w ostatnimu dniu okienka w Anglii? Jest nowy a na skrzydłach Wolves też ma kozaków i już zgranych z zespołem. Narazie wchodził z ławki, ale wszystkie jego występy na duży +, nawet na tle City był bardzo wyróżniającą się postacią.
24
On jest stworzony do PL, ma kapitalne umiejętności a do tego zmądrzal dużo od ostaniej wizyty, namiesza tam nieźle.
Wszedł na 30minut i zrobił 5 udanych dryblingow, kozak w tym aspekcie.
1
Alonso i Hazard idealni do FPL, co mecz dużo punktów.
6
To jest Anglia, tam nawet beniaminka stać na takie transfery. W Hiszpanii nie do pomyślenia, finansowo to jest przepaść między tymi ligami.
5
Jean Seri z kapitalna asysta:
http://soccervideos.ga/?j=0Z7g&p=2
Świetne wejście do PL zalicza, mózg Fulham, będą mieli wielką pociechę z niego.
1
Wolfsburg zaskakuje, najpierw Schalke pykneli, teraz Bayer leja a w tamtym roku ledwo się utrzymali.
6
Marcos Alonso jest niemożliwy, każda jego akcja to poważne zagrożenie dla defensywy rywala. Świetny LO, gorszy w obronie, ale w ataku bestia.
0
A u nas to chyba nawet jednej asysty nie miał przez 2 lata.
Edit. Miał 2 w tamtym sezonie.
0
Z balkonu sobie obejrzę.
1
Crvena na luzie wychodzi.
1
Grupa D
Grupa śmiechu xDDDDD
Poziom LE...
2
A Jednak, Lozano będzie w Barcelonie.
0
Do tych co nie rozumieją losowania i się dziwią dlaczego niektóre drużyny nie mogą grać w jakiś grupach.
To przez prawa telewizyjne, drużyny np z Manchesteru nie mogą grać w jednym dniu, więc jeden przedział grupowy odpada.
0
Prawa telewizyjne, drużyny np. z Manchesteru nie mogę grać w tym samym dniu.
1
No i fajnie, w końcu ktoś inny w grupie z kim dawno nie graliśmy o stawkę.
0
Roma pewnie spuchnie z Realem.
6
Haha, Real znów do łatwej grupy...
0
Ta, 3 angielskie W jednej grupie xDD
7
Niech już wylosuja te grupy, bo zaraz tu będzie milion kombinacji i grup marzeń...
4
Niektórzy, to naprawdę są ograniczeni umysłowo, prostej informacji nie potrafią sprawdzić w google, o wszystko muszą pytać. Najbardziej mnie rozwala, to:
Jest 20 kolejka La Ligi a niektórzy dalej się pytają kto transmituje mecz.
0
Zależy czy Ci klimat podejdzie, mi się przyjemnie ten serial oglądało z poczuciem humoru, taki lekki serial.
1
Taaa, pewnie biznes się nie kręci a nie tam kapitan :D
44
Cristiano płaczę jak ogląda, tyle karnych.