72

Panie Cristiano, pan się nie boi, wpadnie Getafe, nastrzela pan goli... A nie czekaj...

0

Dla mnie Napoli nie ma szans, żadnych poważnych wzmocnień, wąska kadra nadal, tu z Juve przegrywają z kretesem.

7

3 mecz, 3 karny dla Realu, oj Ronaldo jak wróci do domu, to się załamie

2

Nie musi biegać na skrzydle za Ronaldo i efekty są.

1

O kurde w Parmie jest Gervinho, kiedyś zapowiadał się na kozaka jak grał w Arsenalu.

13

0

Roma też przegrywała z ogorami, a później nas zlała, więc z takim opiniami to bym nie wyskakiwal, że to słaby przeciwnik.

0

Może dlatego, że przyszedł w ostatnimu dniu okienka w Anglii? Jest nowy a na skrzydłach Wolves też ma kozaków i już zgranych z zespołem. Narazie wchodził z ławki, ale wszystkie jego występy na duży +, nawet na tle City był bardzo wyróżniającą się postacią.

24

On jest stworzony do PL, ma kapitalne umiejętności a do tego zmądrzal dużo od ostaniej wizyty, namiesza tam nieźle.
Wszedł na 30minut i zrobił 5 udanych dryblingow, kozak w tym aspekcie.

1

Alonso i Hazard idealni do FPL, co mecz dużo punktów.

6

To jest Anglia, tam nawet beniaminka stać na takie transfery. W Hiszpanii nie do pomyślenia, finansowo to jest przepaść między tymi ligami.

5

Jean Seri z kapitalna asysta:
http://soccervideos.ga/?j=0Z7g&p=2

Świetne wejście do PL zalicza, mózg Fulham, będą mieli wielką pociechę z niego.

1

Wolfsburg zaskakuje, najpierw Schalke pykneli, teraz Bayer leja a w tamtym roku ledwo się utrzymali.

6

Marcos Alonso jest niemożliwy, każda jego akcja to poważne zagrożenie dla defensywy rywala. Świetny LO, gorszy w obronie, ale w ataku bestia.

0

A u nas to chyba nawet jednej asysty nie miał przez 2 lata.
Edit. Miał 2 w tamtym sezonie.

0

Z balkonu sobie obejrzę.

1

Crvena na luzie wychodzi.

1

Grupa D

Grupa śmiechu xDDDDD
Poziom LE...

2

A Jednak, Lozano będzie w Barcelonie.

0

Do tych co nie rozumieją losowania i się dziwią dlaczego niektóre drużyny nie mogą grać w jakiś grupach.
To przez prawa telewizyjne, drużyny np z Manchesteru nie mogą grać w jednym dniu, więc jeden przedział grupowy odpada.

0

Prawa telewizyjne, drużyny np. z Manchesteru nie mogę grać w tym samym dniu.

1

No i fajnie, w końcu ktoś inny w grupie z kim dawno nie graliśmy o stawkę.

0

Roma pewnie spuchnie z Realem.

6

Haha, Real znów do łatwej grupy...

0

Ta, 3 angielskie W jednej grupie xDD

7

Niech już wylosuja te grupy, bo zaraz tu będzie milion kombinacji i grup marzeń...

4

Niektórzy, to naprawdę są ograniczeni umysłowo, prostej informacji nie potrafią sprawdzić w google, o wszystko muszą pytać. Najbardziej mnie rozwala, to:
Jest 20 kolejka La Ligi a niektórzy dalej się pytają kto transmituje mecz.

0

Zależy czy Ci klimat podejdzie, mi się przyjemnie ten serial oglądało z poczuciem humoru, taki lekki serial.

1

Taaa, pewnie biznes się nie kręci a nie tam kapitan :D

44

Cristiano płaczę jak ogląda, tyle karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?