0

Jaki wylew...

1

Rafinha jak wyjmie w końcu ten kij i złapie trochę luzu, to będzie naszym dużym atutem w tym sezonie, ale w końcu musi brać na siebie grę a nie czekać na innych. Tak jak w Interze.

6

Żałuję, że tego geniusza nie było mi dane oglądać, als nie można mieć wszystko, już i tak życie pozwoliło mi oglądać Najlepszego Piłkarza w Historii.

3

Kurek talent ogromny, zasięg, siła ataku, tylko szkoda że on potrafi zagrać na miarę talentu, raz na 5 spotkań. Jak ma słaby dzień, to jest beznadziejny...

1

Dziś chyba nie było, ze względu na mecz, bo oglądalność by spadła.

62

Mecz o pietruszkę, który sędziował Marchewka.

0

Linetty w kadrze, to drewno do kwadratu...

2

O Puchar, pieniądze i o bezpośredni awans do Euro.

1

No to czas najwyższy, bo nie można trzymać zbyt długo. Niech lekko Ci leci.

0

Ja nie chodzę do szkoły, a kiedy jest przerwa Reprezentacyjna, koniec okienka, brak plotek, to mniej tu zaglądam i myślę, że większość osób tak ma, a szkoła nie ma aż takiego wpływu, bo jakby się coś działo ciekawego, to nawet w czasie szkoły byłby tu ruch, po prostu nic się nie dzieje wartego uwagi.

7

To tak jakby się cieszyć, że Polska wygrała z San Marino...

2

Piątek, który strzela w Piątek. Piękna historia będzie.

0

Jeszcze trochę i każdy będzie miał żółtą kartkę u nas.

12

Zawsze podejrzewałem, że jesteś z Chin.

15

Jednak Arsenal Puchary Anglii ostatnio wygrywał, Tottenham tylko ma Puchar za zwycięstwo z Realem i za dobry dwumecz z Juve.

0

Masakra ile Donnarumma zarabia, mając 19 lat..

1

Ray Donovan.

10

Do tych, co wybierali 3 najlepszych piłkarzy.

0

Niby każdy to wie, ale później przyjdzie do mnie syn i powie: "Tata, ale ten Ronaldo był lepszy od Leo, bo ma więcej nagród indywidualnych, to dopiero musiałbyć piłkarz."
To jak jest umniejszana klasa Leo, to jest jakiś dramat, we wszystkich indywidualnych kategoriach jest najlepszy, głównie dzięki niemu mamy ostatni dublet, a w świat idzie opinia i tak, że Leo nic nie wygrał i miał słaby sezon, no ręce opadają...

26

Wygrał ważniejsze trofea, takie jak:
Odpadniecie z Pucharu Ligi Angielskiej, Prawie wygrana w LM, Bardzo dobry wynik w PL, zwycięstwo z City, to są trofea bardzo wartościowe.

6

Chyba wszystko się opłaca studiować, jak masz plan i wiesz co z tym zrobić, a jak studiujesz tylko po to żeby coś skończyć, to bezsens kompletny.

0

Myślałem, że będzie trzeba czekać na opłatek, w końcu się przełamał. Brawo Gruby!

1

Own Goal zaczyna strzelanie, ruszyła maszyna!

0

Dziś na biało gramy, ciekawe czemu?

0

Pazdan zmęczony po MŚ xD

3

Przegrywa, czyli to co powinien.

15

To jak wygrał jak przegrał? :D

0

Ten Torres bardzo fajny grajek, kolejna perełka Valencii.

51

23 strzały Ronaldo, to najwięcej spośród wszystkich piłkarzy z top5 lig, którzy nie zdobyli jeszcze bramki.

To już chyba czas, gdy weźmie od Wojtka wykonywanie "5".

0

Jest jeszcze Wynicjusz Żunior.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?