10

Do mnie też mu trochę brakuje, ja na orliku ponad 1000 goli.

0

Anglia - Leeds
Niemcy - HSV
Hiszpania - Cadiz
Francja - Le Hevre
Włochy - Pescara

0

Ta reklama idealna teraz xDDDDD

5

Polska włącza się do walki o Puchar Frajera, będą walczyć z PSG i Barcelona. Brawo!

0

Niemożliwe xDDDD

0

Ale żenada, zaorac te Mistrzostwa, bo organizacja na poziomie dna...

0

Co za dzban zmienia przepisy w trakcie Mistrzostw...

0

bo był tak żałosny, że go zmienił jak nie skończył 57686855 ataku z rządu.

7

Kurek to się nadaje do tarcia chrzanu... On jak nie ma czystej aiatki, to nie skończy...

0

Ale sobie wszystko skomplikujemy...

0

Niesamowite odcięcie prądu...

2

Patrzą Messi nie gra, to wygrają na luzie a tu dupa i kamieni kupa.

0

Nie przegrać 2 setów z lepszymi a przegrać z Argentyna co gra prostą siatkówkę. Zastój niesamowity, co się z nimi dzieje.

11

Dybala jednak świetny Polak Rodak, postanowił nauczyć się Polskiego, widać że chciałby grać dla Polski.

0

Już od wczoraj można, wchodzisz na web app przez przeglądarkę.

0

Ja polecam, nie jakiś wybitny, ale lekki i szybko się ogląda.

0

Beka z tego Szpaka, wszystkie nazwiska przekręca a uparł się, żeby sprawdzić jak wymawia się naprawdę Coutinho i czyta "poprawnie" Kołczinio

A tu nawet proste nazwisko przekracza... Albo wszystkie albo żadne...

0

Z dzieciakami chciał więcej czasu spędzić.

Za tamten rok w meczu z Liverpoolem wyleciał.

0

Za to czerwo? xD

9

Cała ta rodzina jakaś dziwna xDD

2

Sane to jest kozak.

2

I cyk na Policję zawiadomienie o handel nielegalny.

2

Ale sędzia troluje Ronaldo xD

0

A to mecz się skończył?

2

Pół roku w śpiączce byłeś czy sen letni?

Na Polsacie jest i w TVP w środy.

0

Było milion sytuacji w których bardziej zasłużył na czerwo, niż tu. Ja po 5 powtórkach ledwo co tam widziałem.

6

Ale Liga Europy o 19 xD

8

Piękna wczoraj asysta do Messiego, nieźle jak na wolnego piłkarza.

7

Idealny następca Suareza.

0

Od początku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?