D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez.
0
Po co gwizdza te dzbany...
2
Suarez zejdź sam, bo Valvede Cię nie zmieni...
9
Oglądasz tego Messiego tyle lat a on nadal zadziwia i wydaje się, że go kochać bardziej się nie da, to on daje kolejne powody, cieszmy się Najlepszym piłkarzem w Historii póki możemy.
G.O.A.T
2
Arturo pewnie sobie myśli, kurna dobrze, że ja z nim gram a nie przeciwko niemu.
1
Messi jak ja Cię Kocham, ty mały geniuszu.
0
King is Back!!!
0
Jak nie Messi, to chyba nikt.
0
Co za ludzie...
0
Nie mówię, że Semedo jest zły, ale z Roberto to oni grają w ciemno, w II połowie ta prawa strona ładnie działa.
0
Messi, Messi, Messi i długo długo nikt. Czyli normalka.
0
To było piękne :)
0
Zaczyna obijanie obramowania xD
0
Rzut wolny, czy jak karny dla Leo. Dawaj Mistrzu!
1
Messi co piłki rzuca górą, niesamowita dokładność, wszystko na noge.
0
Busquets egoista? xD
Kto to wymyślił :D
0
Uuuuu, niezła faza kolego już.
4
Żenada, to takie komentarze. Pierwszy mecz a tu płacz jakby już nigdy miał nie zagrać...
0
Właśnie dlatego on nie jest w top3, bo brak mu takiej pazerności, woli podać niż sam strzelić.
0
Pierwszy raz grę Chelsea da się oglądać, Sarri może namieszać i zagrozić City.
10
Bellerin, to parodia obrońcy. Autostrada na lewej stronie Chelsea :D
1
Całe szczęście, że Hazard nie trafił do Realu.
1
Ale tak szczerze, to Ronaldo jakoś tak lepiej gra, bierze gra na siebie i coś tam kreuje.
1
Swiecicki mokro w kabinie ma...
Zachwyt przy każdym kontakcie, jakby nigdy jego gry nie widział...
4
Uwielbiam gościa, człowiek pasja!
https://mobile.twitter.com/GuardiolaTweets/status/1030503547115380741
1
No właśnie o to chodzi, co roku 2-3 trofea, to może się stać jednym z najbardziej utytułowanych..
1
Vamos Betis!
Mocno im kibicuje, uwielbiam Setiena i jego podejście do futbolu, kapitalny trener.
0
Girona i Betis.
0
Co do tego Rankingu Fifa, to po raz kolejny udowadnia jaki on jest śmieszny, Holandia na Mundialu nie grała a i tak spadlismy za nią. Czyli lepiej nie grać, jak grać :D
0
Czyli nie tylko ja :D