0

Zależy czy Ci klimat podejdzie, mi się przyjemnie ten serial oglądało z poczuciem humoru, taki lekki serial.

1

Taaa, pewnie biznes się nie kręci a nie tam kapitan :D

44

Cristiano płaczę jak ogląda, tyle karnych.

0

Jakie to są dzbany...

0

Całe szczęście...Valverde więcej szczęścia jak rozumu.

0

Śmierdziało remisem i jest remis.

0

Najlepsza akcja Suareza teraz, zejście na ławkę.

1

Suarez nadal na boisku xD

0

Weźcie mi tego Suareza... Mam dość...

1

Typowa zmiana Valverde xD

0

Suarez jaka to jest Kłoda, on nawet proste podanie źle przyjmuje...

0

Tylko, że Labogi nie ma...

0

Nadzieja w tym wolnym.

5

Xavi płacze jak ogląda.

0

Ta murawa to jakiś żart...

0

To niezła wrzutka :D

3

Ludzie gdzie wy żyjecie, od paru miesiącu jest wiadome, że mecze są na c+ i Eleven.

5

Ehhh... Przecież od dawno wiadomo, że na przemian będą mecze.

0

Unal jeszcze nie odblokowany.

3

W Soboty to o 22 najlepsza, w Niedziele 20 idealna a 12 czy 13, w żadnym wypadku dla mnie nie jest dobrą godziną, zero klimatu.

2

Pogba- Nainggolan

0

Narcos, Breaking Bad, Sherlock, Zadzwoń do Saula, Stranger Things, Dark, Dom z papieru

0

Asysta piękna :D

0

Ronaldo xDDDDD.

0

Can strasznie podobny do Khediry.

0

Aj, stawialem na trybuny.

2

Bayern - Niemiecki Real.

1

xDDDD.

0

Lucyfer.

0

Wan-Bissaka na kapitanie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?