D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zależy czy Ci klimat podejdzie, mi się przyjemnie ten serial oglądało z poczuciem humoru, taki lekki serial.
1
Taaa, pewnie biznes się nie kręci a nie tam kapitan :D
44
Cristiano płaczę jak ogląda, tyle karnych.
0
Jakie to są dzbany...
0
Całe szczęście...Valverde więcej szczęścia jak rozumu.
0
Śmierdziało remisem i jest remis.
0
Najlepsza akcja Suareza teraz, zejście na ławkę.
1
Suarez nadal na boisku xD
0
Weźcie mi tego Suareza... Mam dość...
1
Typowa zmiana Valverde xD
0
Suarez jaka to jest Kłoda, on nawet proste podanie źle przyjmuje...
0
Tylko, że Labogi nie ma...
0
Nadzieja w tym wolnym.
5
Xavi płacze jak ogląda.
0
Ta murawa to jakiś żart...
0
To niezła wrzutka :D
3
Ludzie gdzie wy żyjecie, od paru miesiącu jest wiadome, że mecze są na c+ i Eleven.
5
Ehhh... Przecież od dawno wiadomo, że na przemian będą mecze.
0
Unal jeszcze nie odblokowany.
3
W Soboty to o 22 najlepsza, w Niedziele 20 idealna a 12 czy 13, w żadnym wypadku dla mnie nie jest dobrą godziną, zero klimatu.
2
Pogba- Nainggolan
0
Narcos, Breaking Bad, Sherlock, Zadzwoń do Saula, Stranger Things, Dark, Dom z papieru
0
Asysta piękna :D
0
Ronaldo xDDDDD.
0
Can strasznie podobny do Khediry.
0
Aj, stawialem na trybuny.
2
Bayern - Niemiecki Real.
1
xDDDD.
0
Lucyfer.
0
Wan-Bissaka na kapitanie? :D