D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
21, chwila przed 21.
2
Czemu te biegi są tak faworyzowane? Tam ważne rzuty, a oni pokazują zawodniczki co będą biegły na 5000m...
3
No i co, rzuca bliżej :D
0
No co Ty :D.
1
Na farcie rzuciła z wiatrem miała.
0
Wielkie brawa dla redakcji, że stworzyli taką stronę, bo jakby to wyglądało jak notatnik, to raczej bym tu tak często nie przebywał.
0
No i chyba pozamiatane już w młocie
0
Brawo Sofia! Należał się jej ten medal.
15
Ja to jestem uzależniony, pierwsze co robię to wchodzę tu, później dopiero co innego sprawdzam, nie znam was prywatnie, ale jesteście mistrzami, zawsze mi humor poprawiacie. Fajne społeczeństwo się tu stworzyło.
6
Po złocie już, nie ma szans...
29
Niemiec się wywrocil. Hehehe. I co tam somsiedzie?
9
Zobaczymy po 5 minutach, jak nie strzelimy 3 bramek skorpionem z połowy boiska, to ValverdeOUT!
118
Za 1,5h pierwsze składy, pierwsze narzekania, pierwsze zwolnienia, analizy ekspertów. Brakowało tego, wróci życie na LA Rambli :D
0
Pamiętam, że w tamtym roku dużo osób go nie chciała, po tym jak się prezentował na Euro młodzieżowym.
1
Bellerina? xD
Pamiętam, że sporo osób go nie chciało, bo to przereklamowany piłkarz i tylko szybkość ma.
0
Trener z naszym DNA. Oby tu przybył a nie do Realu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy to w szatni, czy szkole czy w pracy, to zawsze żarty budują atmosferę, każdy coś kiedyś komuś zrobił i się o to nie obraził.
0
Cud, że trafił :D
1
Ciekawe jak będą sobie radzić z ogorkami na wyjazdach, bo tam zawsze Liverpool Kloppa przegrywał mistrzostwa. Potencjał niesamowity, chyba jako jedyni mogą zagrozić City.
0
On chyba zawsze takie ma, tak go zapamiętałem.
3
Fabiański to jest jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, tylko jest cichy i spokojny, więc jego medialność jest na niskim poziomie, ale umiejętnościami to top topów.
0
Tak, dla mnie jeszcze Sevilli i Juve są piękne.
4
Coś pomieszaleś, to klub poprosił piłkarza żeby wybrał inny numer niż "1", bo nie chcieli zabierać "1" temu choremu bramkarzowi i Rui Patricio wziął dwie jedynki.
0
Jeden z największych talentów w Brazylii.
0
Nie wierzę w to, że Muł go puści. Nie ma na to szans, w pomocy u nich i tak bieda, więc nie pozwoli odejść Pogbie, na pewno nie w tym okienku. Może być jak z Coutinho, transfer w zimę.
3
Konfitury...
54
Jednak co Barcelona, to Barcelona. Ich mecze budzą u mnie największe emocje! Już tylko 12h, a pamiętam jak niedawno było do następnego meczu 60+ dni.
2
Dla mnie zdecydowanie Sofa.
3
A Triple Capitan, to nie opcja że kapitan punktuje x3?