3

Serio? Ale zjazd, a niedawno grał mecze w PK.

3

Ochroniarz strzela bramkę xDDDDDDD

2

Mocno im kibicuje w tym sezonie. Bardzo fajna kadra i ofensywny styl gry.

0

xDD
To jest mój wybór, Ty dałeś swój i Nie musisz się spinać jak plandeka na zuku, Mnie Navas nigdy nie przekonywał i nie dam go jako najlepszego bramkarza, sorry, że nie jestem Obiektywny. Tak samo z Ronaldo, Salah mnie bardziej zachwycił od Ronaldo.

1

Alisson, Varane, Modric, Salah.

Najlepszy: Salah

0

Mina i Gomes odchodzą z Barcelony.

3

Tylko zobacz jak grała ta 2 wymieniona a jak Gomes, który chyba na całym świecie ma złą opinię.
Adama Traore jeden z najlepszych piłkarzy 2 ligi angielskiej.
Lerma, kluczowy piłkarz Levante.
Gomes, kopanie się po czole przez 2 lata.

0

Szkoda, że tylko wypożyczenie, ale może jak się pokaże z dobrej strony, to dostaniemy więcej hajsu.

0

Do ligi angielskiej idealny, fajnie że wrócił.

1

Już się skończył z tego co wiem.

0

Kto w Realu ma takie klauzule? Benzema... On to się modli żeby nikt to nie kupił. Piłkarz musi się zgodzić na kwotę w klauzuli.

3

Szkoda, że wybrał wieczną pomoc w SkY, niż robienie własnego nazwiska, on zasługuje na team w którym będzie liderem i to dla niego będą pracować. Kapitalny kolarz, nie przypadkiem był Mistrzem Świata.

0

Żeby się nie okazało, że nikt go nie kupi. I chłopakowi zmarnujemy karierę, bo kupiliśmy sobie za dużo grajów spoza UE.

4

Mertens, to raczej jeszcze woli pograć regularnie, niż wchodzić raz na miesiąc.

30

Faktycznie nic, dał nam Superpuchar na pożegnanie.

4

Ani on doświadczony ani w cenie 30-40mln.

0

Raczej innej możliwości nie było.

0

Nigdzie nie widziałem tej informacji, ktora stacja transmituje ligę francuską?

3

Albo Perez jest geniuszem, albo kompletnie oszalał.

0

A w Polsce jak masz? Kierowca jest po lewej stronie przecież, tu masz po prawej, czyli jest ruch lewostronny. Więc dużo ma do tego.

9

Za bardzo to się nie wzmocnia, bo prawie wszystkich najlepszych baskow maja juz w kadrze.

6

Pewnie włosy znow przemalowal i ukrywa je, aż do pierwszego meczu sezonu.

0

No to jeszcze gorzej, to nam bardziej zależy żeby się go pozbyć, dziwię się im, ale jak dają taki hajs, to nie moje zmartwienie. Fajny zarobek.

19

"Ratownik pływacki w czepku to jest."

27

Trochę się dziwię, wszyscy wiedzą, że Miny musimy się pozbyć, bo go nie zarejestrujemy i będzie się kisił na trybunach albo w rezerwach, a i tak chcą dać za niego taki hajs.

5

A gdzie on wspomniał o PES-ie? Napisał, że na stronie FM jest demo.

3

Z taką kadra Wolves nie ma prawa spaść a Adama w tamtym sezonie świetnie wyglądał(wciągnął nosem 2 ligę angielską) nie dziwię się, że go wzięli.

5

Na Onecie żałoba.

0

Jego córka gra w ręczną na tym turnieju w Kielcach.

6

Jefferson Lerma przechodzi z Levante do Bournemouth za rekordowe 25 milionów funtów.

No ładnie się w tej Anglii bawią, niech teraz rzucą podobną kwotę za Gomesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?