D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie, De Jong gra w pomocy. Formacja nic nie znaczy, przed meczem.
Średnia pozycja pokazuje, że De Jong w pomocy, a Blind i De Ligt w obronie.
1
No, to o czym Ty gadasz? Jak nie oglądasz meczu, to skąd wiesz gdzie gra?
1
Ajax gra 3 z tyłu? Bo przecież gra Blind i De Ligt? Dziwne trochę, ale na Sofascore średnia jego pozycja jest w pomocy w tym meczu, ale ja sam nie oglądam, to nie chce wprowadzać w błąd, ale chyba gra w pomocy.
0
Wtedy pewnie by się zgodzili, ale SMS tani nie będzie, więc po promocji Pogby nam też nie dadzą, więc pewnie więcej by trzeba było zapłacić niż 80mln i Mina.
0
Nie ma szans, jak United nie kupi pomocnika klasy światowej, to na żadną wymianę nie pójdą, po uj im obrońca, jak stracą pomocnika.
1
To co się sprawdza w Chorwacji, nie musi się sprawdzać w Barcelonie, patrz Gomes w Valencii. Taki np. Modric jest skrojony pod Barcelonę, bo ma wszystko, Rakitic nie do końca.
16
Moim zdaniem, to wygrał na ten moment rywalizacje z Cucu, grał więcej i częściej w tym teoretycznie lepszym składzie.
17
Coraz gorsze te Miss:
https://mobile.twitter.com/ZwyklySzaryTyp/status/1026431032625704960/photo/1
10
Człowieku leć i oglądaj, to jest genialna trylogia.
0
Ale gdzieś czytałem, że ma zarabiać 10mln za sezon, strasznie dużo jak na zarząd Borussii i ich politykę. A przecież, to nie jest gościu co im da 20 bramek i 10 asyst.
48
Ćwiąkała :
"Legia.net podaje, że Legii proponują Petera Bosza na trenera. Jego zasada w BVB brzmiała: "Moi zawodnicy muszą odbierać piłkę rywalowi w ciągu czterech sekund. W Barcelonie trwa to trzy, a w Amsterdamie pięć sekund". Ciekawe, ile dałby w Warszawie."
Stanowski :
" Zależy z kim grasz. Sandecja oddaje piłkę średnio w dwie sekundy."
xD
0
Tak.
0
Mam podobne zdanie na ten temat
7
Z Malagi.
6
Z takim podejściem, to nigdy wychowanek się nie przebije.
0
Uczą się od Romy :D
1
Brać tego Rabiota!
1
Raczej nikt, wątpię że są tu fanatycy Ligi Belgijskiej i to jeszcze drużyny, która walczyła o utrzymanie.
0
Na CP też chyba jest francuska, bo to Eleven ma?
Edit. Skończyły im się, ale chyba nie wiadomo jeszcze gdzie będzie.
3
Arturito, żeby nie był tak wkurzający jak ten z Domu z papieru :D
3
Tedi nie przejmuj się, ktoś inny będzie trzymał twoją kieszeń :D
44
A ja myślę, że następca Xaviego już jest i nazywa się Arthur.
GeneralXavi a czemu nie? Brazylijczyk ma w sobie to coś i jak wypali, to będzie świetny zastępca Xaviego.
Wiadomo, że będzie to wersja dla "ubogich", ale piłkarza jak Xavi nie znajdziesz, nie ma takiego na rynku transferowym, bo Verratti czy inny Thiago, to dalej podroby.
0
Komentarz usunięty
1
To jaki jest budżet powiedziany a jaki jest naprawdę, to 2 różne rzeczy. 2 lata temu też mówili, że budżet to 60mln po czym wydali 100mln+ na pilkarzy i powiedzieli, że wykorzystali budżet z kolejnego okienka, po czym w kolejnym okienku wydali kolejne miliony.
2
Księgowego tu nie ma, to skąd mamy wiedzieć jaki jest budżet? Ludzie...
1
No i pięknie, niech przyjeżdża już jutro. Pozbyć się niepotrzebnych i kadra zamknięta.
0
Amaral dzik!
0
Trochę za dużo Vidalów w tym klubie się robi. Tak samo jak Suarezów.
0
Nie wiem może dlatego, że Paulinho jest na wypożyczeniu i jest w klubie, ale jest informacja o tym, że piłkarz przebywa na wypożyczeniu?
0
Tak samo mogę Cię teraz zapytać, skąd wiesz, że trener chciał Vidala? Griezmann był już praktycznie naszym piłkarzem, to nie my zrezygnowalismy, tylko on. Wątpię, że Valverde nic do powiedzenia nie miał, bo chyba na siłę by Antka zarząd nie ściągal, wbrew woli trenera.