2

Dla mnie zdecydowanie Sofa.

3

A Triple Capitan, to nie opcja że kapitan punktuje x3?

9

Brawo Justyna!!! Coś niesamowitego!

1

Będę pełen podziwu jak się zregeneruja, ale to znacznie ogranicza szansę naszych.

0

Neves!!!!
Jazda Wilki z nimi!

1

Nie wiem o co się tu kłócą, czerwo z miejsca, atak na złamanie nogi Joty.

6

Wstawaj rafik zesrales się :D
Niezła fantastyka, już sam transfer Dembele do PSG to abstrakcja a jeszcze Neymar do nas :D

0

Bramkarz z numerem 11, śmiesznie to wygląda :D

0

Tak, za tydzień prawdopodobnie.

1

Nie, na Polsacie jest, jedynie nc+ udostępni ich kanały do końca roku za darmo, później opłata.

16

Słupek bardziej kreatywny od Denisa :D

8

Brawo Lewandowski, genialny finisz!

3

Mi się podoba, Leicester fajnie gra, oby w 2 coś strzelili.

0

Przychodzi Liga i De Gea znowu jest kocurem.

0

Ndidi nowy Kante z Leicester.

0

Oszuści z FPL, Pogba miał nie grać i nie dałem go do składu... Niech punkty łoddają, kurła...

0

Szybko się zaczęło :D

0

Strzelcy:
1. Aubameyang 2. Kane 3. Aguero
Asystenci:
1. De Bruyne 2. Eriksen 3. Pogba

3

Pół na pół jest. Eleven ma 50% praw i c+, będą co tydzień wybierać po 5 spotkań które pokażą. Więc Barca/Real co tydzień gdzie indziej.

1

Jakby tak kapitana wybierali, to Kucharczyk byłby najlepszy :D

1

Firmino, najlepsza opcja jak dla mnie. Napastnik kompletny.

18

Jasne, że tak. Piłkarz skrojony pod Barcelonę.

37

Messi jest najlepszym kapitanem dla tego klubu, jest legendą nr1, najlepszym piłkarzem w historii, każdy zawodnik pójdzie za nim w ogień, dla większości jest idolem i wzorem do naśladowania, a to że nie krzyczy i nie macha łapami, ma go eliminować z tego? On nie jest od tego, to będzie robił kto inny, opaska to tylko symbol, motywować może kto inny.

1

Spójrz jakie bagno zrobił, nowy trener co pół roku, nowy szrot co pół roku, chore pensje dla zawodników, teraz Jedzy chcą się pozbyć, bo za dużo zarabia i nawet do rozgrywek go nie zgłosili, Radovic pluje jadem na wszystkich itd.
Szyf jest tam niezły.

0

Chyba Keita, częściej daje jakąś asystę czy bramkę.

0

Jakim trzeba być Debilem, żeby dać taką pensje Jedzy, przecież to jest obrońca i to też nie jakiś wybitny a nie napastnik co da ci 20 bramek i dorzucić 10 asyst...

0

Mocno im kibicuje w tym roku, nigdy w Anglii nie kibicowalem nikomu. Spodobał mi się ich projekt, mają potencjał by namieszać, najbardziej jestem ciekaw co pokaże Traore, bo potencjał ma ogromny i wydaje się że jest stworzony pod ligę Angielską, robił co chciał w 2 lidze angielskiej.

0

Fulham i Wolves bardzo fajne transfery, powinni spokojnie się utrzymać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ruszyła maszyna!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?