D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie zdecydowanie Sofa.
3
A Triple Capitan, to nie opcja że kapitan punktuje x3?
9
Brawo Justyna!!! Coś niesamowitego!
1
Będę pełen podziwu jak się zregeneruja, ale to znacznie ogranicza szansę naszych.
0
Neves!!!!
Jazda Wilki z nimi!
1
Nie wiem o co się tu kłócą, czerwo z miejsca, atak na złamanie nogi Joty.
6
Wstawaj rafik zesrales się :D
Niezła fantastyka, już sam transfer Dembele do PSG to abstrakcja a jeszcze Neymar do nas :D
0
Bramkarz z numerem 11, śmiesznie to wygląda :D
0
Tak, za tydzień prawdopodobnie.
1
Nie, na Polsacie jest, jedynie nc+ udostępni ich kanały do końca roku za darmo, później opłata.
16
Słupek bardziej kreatywny od Denisa :D
8
Brawo Lewandowski, genialny finisz!
3
Mi się podoba, Leicester fajnie gra, oby w 2 coś strzelili.
0
Przychodzi Liga i De Gea znowu jest kocurem.
0
Ndidi nowy Kante z Leicester.
0
Oszuści z FPL, Pogba miał nie grać i nie dałem go do składu... Niech punkty łoddają, kurła...
0
Szybko się zaczęło :D
0
Strzelcy:
1. Aubameyang 2. Kane 3. Aguero
Asystenci:
1. De Bruyne 2. Eriksen 3. Pogba
3
Pół na pół jest. Eleven ma 50% praw i c+, będą co tydzień wybierać po 5 spotkań które pokażą. Więc Barca/Real co tydzień gdzie indziej.
1
Jakby tak kapitana wybierali, to Kucharczyk byłby najlepszy :D
1
Firmino, najlepsza opcja jak dla mnie. Napastnik kompletny.
18
Jasne, że tak. Piłkarz skrojony pod Barcelonę.
37
Messi jest najlepszym kapitanem dla tego klubu, jest legendą nr1, najlepszym piłkarzem w historii, każdy zawodnik pójdzie za nim w ogień, dla większości jest idolem i wzorem do naśladowania, a to że nie krzyczy i nie macha łapami, ma go eliminować z tego? On nie jest od tego, to będzie robił kto inny, opaska to tylko symbol, motywować może kto inny.
1
Spójrz jakie bagno zrobił, nowy trener co pół roku, nowy szrot co pół roku, chore pensje dla zawodników, teraz Jedzy chcą się pozbyć, bo za dużo zarabia i nawet do rozgrywek go nie zgłosili, Radovic pluje jadem na wszystkich itd.
Szyf jest tam niezły.
0
Chyba Keita, częściej daje jakąś asystę czy bramkę.
0
Jakim trzeba być Debilem, żeby dać taką pensje Jedzy, przecież to jest obrońca i to też nie jakiś wybitny a nie napastnik co da ci 20 bramek i dorzucić 10 asyst...
0
Mocno im kibicuje w tym roku, nigdy w Anglii nie kibicowalem nikomu. Spodobał mi się ich projekt, mają potencjał by namieszać, najbardziej jestem ciekaw co pokaże Traore, bo potencjał ma ogromny i wydaje się że jest stworzony pod ligę Angielską, robił co chciał w 2 lidze angielskiej.
0
Fulham i Wolves bardzo fajne transfery, powinni spokojnie się utrzymać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ruszyła maszyna!